Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vieraj
1. aug 2010

@leelo ja som byvala mokra od mlieka hadam prve 4 mes. a odvtedy mi ani kvapka nevytecie. N musi najprv poriadne tahat naprazdno a potom sa spusti. ale som rada, ziadne prsne vlozky nemusim pouzivat. moja mala prespala v kusse najviac 9 hodin, ked mala asi mesiac, odvtedy sa budi dost casto

vieraj
1. aug 2010

@zuziiiicek17 ja som byvala z N hotova, tiez mala take obdobie, dokonca som ju chcela vyhodit z balkona, teda nie naozaj, ale vravela som to vecer mm. on sa na mna kukol, ze cooo? mam zavolat mamu aby ta zajtra strazila? a ja , co ti sibe? ved ja to srandujem. asi si myslel, ze mi mlieko udrelo do hlavy 😀 😀 ako leelo vravi kojodemencia 😀

zuziiiicek17
1. aug 2010

@vieraj no ja si fakt niekedy uz pripadam ako psychopat 😀 😀
Zase uspavam maleho ,on kazdy den musi chodit spat s vreskotom .co mam do pekla robit ??? ked este nie je unaveny domrtva ,tak spat ani za nic .Ked je unaveny tak akurat ,tak ho zaujima vsetko ine ,len nie spanok a to prejde do totalnej unavy ,ked nechce spat vobec .To si nedam rady s jednym deckom ?

nikollette
1. aug 2010

Ahojte, už sme doma...
Čo to sme pokupili, najedli sa, prešli v "pyramíde" faraónovej 😅

@zuziiiicek17 krásne nové fotky.. Miško už riadne vyrástol, malý blondiačik 😵

@vinifera, takže idete do CH? 🙂 a bez TP 😒 ☹

zuziiiicek17
1. aug 2010

@nikollette ďakujem 😵 no vyrastol mi straaasne rychlo ..
@vinifera super ,ze idete na dovosku ....a aspon si aj od tp oddychnes 😅

leelo
1. aug 2010

ahojte

@zuziiiicek17 mala by si zacat chodit do vniniferinej temy a zobrat aj petku so sebou 😉
inak misulik je riadny dlhan, prerastie rodicov veru.

@vinifera tesim sa velmi, ze Tomi bude mat more. aligatory vedia celkom obstojne plavat, takze poho 😉

@vieraj taketo vyhadzovacky z okna asi cakaju kazdu normalnu mamu - skor ci neskor. je super si to priznat 😉

@nikollette aka pyramida? nieco nove v ba?

nikollette
1. aug 2010

@leelo kuk do ALBUMU... 😉
Ešte mám viac foto ale v mojom mobile pri ťave, umelej a tak 😀
To je v palaci teratz taká atrakcia, celý je preplnený egyptskými motívmy, 🙂

petka035
1. aug 2010

Ahojte.idem dočítať 🙂

nikollette
1. aug 2010

🙂

zuziiiicek17
1. aug 2010

@leelo no ja nad tym premyslam uz dlho ,ze skocim do tej temy ,ale vinifera by uz zo mna mala ponorkovu chorobu 😀 😀 😀

leelo
1. aug 2010

@vieraj ako casto sa ti mala budi? ci riesis to poleziacky, tak ani nevies? 😉

@nikollette pekna atrakcia. palace je vzdy ludoprazdny, tak musia lakat ludi. ja tam ale chodim rada - je tam tesco, dobra lekaren a pupa kozmetika, ta hocikde nie je.

ozaj
@zuziiiicek17 kupila som si vcera konecne ten lesk a ceruzku s rozmazavatkom. zase som sa tam zdrzala, lebo som okrem mac studovala dalsie dekorativky, co na sk nie su - helena rubinstein a bobbi brown. poznas? zbytocna otazka, zejo? 😉

tweetinkapp
1. aug 2010

ahojte

@leelo davno si tu nebola...pupa uz je v eurovei aj v auparku 😉

leelo
1. aug 2010

@tweetinkapp 😀 kde v aupaci? no v eurovei veru ne-e 😉

zuziiiicek17
1. aug 2010

@leelo tak tu nepoznam ,ale browna poznam 😵 to je ozaj krasna kozmetika.

Akurat mi volal spoluziacka byvala ....bola tu na tyzden z UK a nestihli sme sa stretnut ☹ ale davala mi cislo na jej mamku .A ja ze naco A ona mi povedala ,ze ma celu tasku veci pre mojho maleho .Vedela som ,ze nieco chce doniest ,ale ze celu tasku to ma prekvapilo 😅 tesiiim sa velmi ,aj ked dostane po holej ,lebo som jej planovala zaplatit .Predsalen veci z UK su krasne .
No tak si zajtra po nich skocim a som zvedava 😵

tweetinkapp
1. aug 2010

@leelo to len kratko tam je. na poschodi 😉

leelo
1. aug 2010

@tweetinkapp ahaaaa 🙂 no ja do aupacu chodim vzdy ked mam velmi vela casu, lebo tam sternem celu kancelariu a zakecavam sa. ja som robila/robim totiz cez cestu

adal
1. aug 2010

@leelo no poobede to vyzeralo kadejako, uvidím ako to bude pokračovať, ale už by som išla aj teraz 😉

leelo
1. aug 2010

@zuziiiicek17 super. misko bude mat krasne vecicky. snad to od tejto kamosky mozes prijat bez strachu, ze to bude proti tebe zneuzite. teda verim v to

leelo
1. aug 2010

@adal hehe, co si rozdychavala? 😉

zuziiiicek17
1. aug 2010

@leelo nad tym nemusim ani premyslat 🙂 ja som jej uz vtedy pisala ,nech si nerobi starosti a predsalen kupila .Ze špeci pre miska 😵 a pritom ho ani nevidela ,teda len na fotke .

vieraj
1. aug 2010

@nikollette tieto atrakcie boli pred mesiacom v Tn v Laugariciu. perfis veci, mam aj foto, ale tusim som to tu uz davala.

vieraj
1. aug 2010

@leelo po leziacky sa nekrmime, budi sa v lepsie noci 2x ale niekedy aj 4x, co je na jej vek uz aj doost

vieraj
1. aug 2010
leelo
1. aug 2010

@vieraj poznam kocku, mala ma skoro 2 roky a budi sa kazde 2-3 hodiny. a iste nie su jedini. je to indiv.
ja uz len cakam, kedy to aj u nas takto zacne

zuzka1.
1. aug 2010

ako vselijako??
budeme bdiet dnes a dychyt s tebou????

leelo
1. aug 2010

@vieraj krasne fotky, nikuska je zlatunka. aj my mame cerveny kocik 😉

@zuzka1. ja uz dycham 😵

zuzka1.
1. aug 2010

ahojte,

malo pisete, neni co citat 😕 asi vikendova pohodicka,

my sme dnes dospavali, pak som si robila nechty, chystala sa na dostihy, prisli kamarati co boli s nami na dovci, tak skok na prechadzku, kaficko, mali sme marianchi v dedine, tak tam kuknut na program, zmrzka a podobne.

Stihla som aj skrinu uprata, potrideit veci aj topanky, neter si prisla pre ne, co uz nebudem nosit, topky co nenosim uz, tak odnielsi za 2 vrecia 😀 a to osm tireidla aj pred mesiacom 😀 no a?sak lubim nakupivat, mm gulal ucami, asi mu tam nieco padlo 😀 posedeli sme v zahrade, pokecali, taka pohodicka.

Zajtra idem na kontorlu s nohou, stehy mam uz 16dni, ale nevyzera to bohvie ako, uvidime ci zajtra vyberie stehy alebo nie. Ma yt skaredo cez tyzden, tak aj ked nie, nevadi.

Vini idete predsa len na dovolenku. to bude super, snad to tam Tomimu zmizne upln a vydrzi to aj sychravu jesen. 😉

zuzi kamoska je zlaticko 😵 😵 😵 to potesiiii 😵

zuzka1.
1. aug 2010

@leelo aj my mame teraz cerveny kocik 😉

treba???

zuziiiicek17
1. aug 2010

@zuzka1. aj ty si spravila radost neteri ako pozeram 😵 nechces byt moja teta ?? 😀

zuziiiicek17
1. aug 2010

deja vu 😀