Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

janac1974
2. aug 2010

dakujem @leelo ,som zhrozena,ale to uz musi vyriesit mm,lebo on im plati pausal...ja som bola vzdy za kredit,
ale Nike nemozme zrusit zmluvu 1rok,dufam,ze aspon tie datove sluzby sa daju zrusit ma slak trafi...
vcera som Niku nacapala telefonovat o 1,30 to nie je normalne,jej vsetci prezvanaju,bo nemaju kredit a ona
im vola naspat

leelo
2. aug 2010

@vinifera je pravda, ze makarska je rusne letovisko skor pre mladych singlacov, ale lepsie ako ostrym hrdzavym dratom do oka 😉 blizko mate tucepi, podgoru s krasnymi plazami, kde su vacsinou rodiny s detmi. to ale neznamena, ze su plaze prazdne.
ja mam to cele pobrezie zjazdene autom/motorkou a da sa plaz vyberat aj tak, ze pozries dole z utesu a ukazes prstom. mozete aj vy skusit - kazdy den na inej plazi

janac1974
2. aug 2010

@leelo my chceme ist do chorvatska,nepoznas nejaky fajn hotel?ja som narocna,chcem hlavne all inclusive a piesocnu plaz aj det.bazen by bodol pri hotely,ale to nemusi byt...ale,co chcem teraz vsak?

leelo
2. aug 2010

@janac1974 nika je dobrocinna organizacia 😉 urcite sa to da zrusit, pokial to nebolo ako sucast akcie, ked ste aktivovali - na pol roka zadara a teraz vam to zacali uctovat. napriklad...ale ajtak sa to musi dat zrusit.

janac1974
2. aug 2010

@leelo hej Nika je az prilis dobry clovek,ona sa da zneuzit,je po mne...bohuzial aj ja som taky dobrak...
ona ma pausal uz velmi dlho,ale teraz to zacalo nejak stupat...aj Lucia ma pausal,no asi musime riesit,
bo deti to vyuzivaju

leelo
2. aug 2010

@janac1974 no piesocnu plaz ti absolutne neporadim. my sme vzdy vyhladavali praveze kamienkove 😉
ale najkrajsia piesocna plaz je na ostrove Bol. tam som bola, ale len na vylete. poznas?

janac1974
2. aug 2010

@leelo to vobec nepoznam,to je kde?ja nechecem ist velmi daleko max.Sibenik...

janac1974
2. aug 2010

dobre tak som ulavial od mojich poziadaviek,len all inclusive a det.bezen

janac1974
2. aug 2010

hotel donat je celkom fajn,ale nema det.bazen a to mi vadi...

zuziiiicek17
2. aug 2010

Ahojte ako vidim ,tak som vam ani nechybala 😀
@adal gratulujeeem 😵 😵 😵 😵 😵 nech ste spokojni a zdravucky 😵
@vinifera hlavne ,ze idete a bude vm tam fajn 🙂

Ja som dnes bola so svagrinkou v meste aj s drobcami 😅 no poviem vam ,ze to moje decko je oproti jej Rolkovi absolutny kludas 😅 To vkuse pistalo ,revalo,vrieskalo ,len na ruky ,len cicku ,len (ne)spat ...za 4 hodiny ho musela trikrat kojit a ja miska ani raz za cely cas co sme neboli doma (10.00-16.00)a ani jediny raz nezaplakal.No nespinkal vobec od desiatej az do siedmej ,tak ked sme dosli domov tak uz bol mrzuty ...(no neoplatilo sa mi ho dat spat od piatej do siedmej ...potom by nespal minimalne do jedenastej.)TAk sme to nejak vydrzali .
Ale fakt pekny den 🙂
Jaaaj a skoro by som zabudla ...bola som si po tie veci od kamosky ...no jedna naaaadhera .Mna to neskutocne dojalo .Fakt to bola cela taska -adidas suprava cierno-zlata leskla ,tri tricka ,dvoje body,rifle ,svetle nohavice,tri pary ponoziek a dvoje topanocky.Poviem vam ,ze mi neskutocne vela usetrila ..to myslim v dobrom .Ved polku veci ,co malemu trebalo na jesen ,tak mu doniesla .vsetko je to Early days a Next .a ta supravka adidas ...vo vnutri som nasla zapotrosenu cenovku ...35libier 😔 ach ,az mi prislo luto ,ze tolko penazi na nas (na miska ) .ani neviem ako sa jej mam podakovat

zuziiiicek17
2. aug 2010

pochvalim sa 😵

zuziiiicek17
2. aug 2010

-to je zlomok z toho

bashenka
2. aug 2010

Ahojte kočky ... My už vyčerpaní dneska nám dala zabrať 😅
Ani z vody vyliezť nechcela rybička 😉

bashenka
2. aug 2010

Zuziiiicek17 no nádherné veci 😉 taký fešák malý ked sa do toho oblečie 😉 aj by som popísala ale ideme ešte von 😔 tak možno ked sa vrátime. Zatial pekný večer.

petka035
2. aug 2010

Ahojte,no dočítavala som asi 7strán 😝 fakt nemám čas na net,cez den sme niekde von a večer som rada,že som 😀
@adal gratulujem 😵
@zuziiiicek17 krásne veci 😉 som mala aj ja pofotiť čo malá dostala naposledy od švagrinnej a svokry 😀
včera sme boli v zoo v bojniciach a dnes u nás na chate,nech sa Ninka trošku vyčlapká v bazéne-foto mám na fb.
a ked ste sa tu bavili o tých porodoch,tak ja som rodila v 35tt a tašku som už mala zbalenú 😅 som sa asi nejak velmi tešila 🤐

zuzka1.
2. aug 2010

@zuziiiicek17 nadherne vecicky, kamoska je zlaticko, ked pride nabuduce domov jej upec tortu aku ma rada, 😉
@janac1974 precitaj si temu dovolenka v chorvatsku, dievcensce ti urcite porasdia, spominaju casto rajsku plaz na lopare, netusim kde to je, oni ti urcite poradia.

zuzka1.
2. aug 2010

@bashenka kde ste sa to kupali, vyzera to tam pekne a tp je fesacik 😉 😉

zuzka1.
2. aug 2010

@vinifera tucepi je kludnejsie o vela ako Makarska, ozaj viac rodin s detmi, tam sme boli vecer na drink. 😉 😉

zuziiiicek17
2. aug 2010

@zuzka1. no to veru je zlaticko 😵 bohuzial pride az v maji 😒 ktovie kde vtedy budem
@bashenka pekny dnik ste mali a seba si preco nepofotila *???
@petka035 no ako som citala ,tak to boli zabavne kusky 😅 no ved vy to malej vynahradite krajsim obleckom 😵

petka035
2. aug 2010

@zuziiiicek17 no veru zábavné 😝 a hlavne velké a 100rokov za opicami 😅

zuziiiicek17
2. aug 2010

@petka035 mne nastastie nikto nic take nedal 😅 by matrafilo ,prinajhorsom okolo domu je to fajn 😀

petka035
2. aug 2010

@zuziiiicek17 no nie žeby som bola fajnová, ved jasné na doma fajn,ale ked niekomu povieš nech nekupuje oblečko a aj tak ho kúpi tak 😠 však pre dievča tričko s futbalovou loptou a nápisom gool 😅 a velkosť 92 či kolko to je. a zas iné veci,kt.jej budú dobré v zime ale vtedy jej ich nedám,lebo kraťasy sa asi v zime moc nehodia 😖 a material silon či čo to je

zuziiiicek17
2. aug 2010

to kde kupovali???? tak toto by ani moja babka nekupila 😝 to je tak ,ked nepremyslaju

petka035
2. aug 2010

@zuziiiicek17 Zuzka nám ked niekto niečo náhodou dá, tak vždy ńa figu 😅 vlhčené parfemované,sprcháč značky,kt nepoužívame a malá sa z neho vyhádzala-no neviem,však ja by som nikdy nekupovala niekomu niečo takéto,ale bud by som sa opýtala alebo kúpila niečo univerzálne

petka035
2. aug 2010

@zuziiiicek17 😀 neviem kde veru

zuziiiicek17
2. aug 2010

@petka035 no jasne ...aj mna sa vzdy kamosky spytaju na velkost alebo ci nieco potrebujem .a maleho krstny mi da radssej peniaze 😅 potesi ,lebo aspon mozem kupit to co potrebuje

petka035
2. aug 2010

@zuziiiicek17 no mne ešte svokra sama povie,že ona od oka kupuje a ešte je na seba hrdá 😅 ale tak moc toho nepokúpi,a moja mamina tiež dá peniaze,že nech jej mi kúpime

zuziiiicek17
2. aug 2010

@petka035 super hrdost ...minule mi svokra vravela ,ze oni kupia miskovi nieco na narodeniny ,tak som jej okamzite povedala ,ze nechcem aby mu nieco kupovali ,lebo nevedia ,co potrebuje ...tak asi nepostane nic 😅 ale je mi to jedno,nic od nich nechcem

adal
2. aug 2010

dobrý večer. tu je Tobiasko, fotka je nekvalitná ale zatiaľ aspoň takto 🙂

leelo
2. aug 2010

@janac1974 po sibenik nic nepoznam, ale isto je tam nieco vhodne pre vas. vlastne bola som v baske na ostrove krk, ale vobec sa mi nepacilo. miestnu plaz zabral kemp a najkrajsiu plaz opodial nudisti 😠
Bol je ostrov na urovni makarskej, je nad hvarom. je tam 1 z najkrajsich plazi v europe - zlatnij rat