Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
4. sep 2010

@silvia.t vitaj u nas 😉
a v ktorej teme ta zdrbali ?
ozaj,tweetinka a vevusiatko nadavat nemozu ,ved ta aspon budu mat pod dohladom 😀 a vev nas zanedbavaabsolutne 😝

silvia.t
4. sep 2010

zuziiicek dakujem,veve zanedbava aj nas 😠 a dost
vcera som pisala do jednej temy,nieco v tom zmysle co piju a jedia deti po roku...vseobecne-chceli nejake napady na varenie,co na pite okrem caju a tak...no napisala som tam ze nas zboznuje granadír a vodu s malinovim sirupom(sirup je bez farbiv,a konzerv.latok)
no dockala som sa odpovede ze ci mi j**e ze davam rocnemu decku granadir kde je č.paprika a cibuľa a este ze vodu so sirupom ze su tam same ecka a um.sladidla a bla bla bla a ze chudak decko pritom ten sirup je fakt kvalitny,a mam cisticku vody takze ani voda nie je zavadna

zuziiiicek17
4. sep 2010

@silvia.t heh ,to poznam .jasne ,sem prisli take ,ktore daju detom hocco ,ale kazdy sas nimi bavil slusne a len sa vysvetlilo ,ale to je jedno .priznam sa ,ze ja si musim o strave po roku cosi precitat .a tak podla mna nie je granadir najhorsie jedlo ..ci ? ved ho neladujes cokoladou a polievkami so sacku

vinifera
4. sep 2010

Kamoška bola v ZA s malým na detské kúpanie. Krpec má 8 mesiacov. A na druhý den po kúpaní sa mi vyhodili také pľuzgiere ako sme my mali v Chorvátsku ☹ Tak už sú na antibiotickej masti. Pľuhavé infekcie. Už ani na detské plávanie a vraj čisté bazény sa človek nemôže spoľahnúť. A to malý nie je ekzematik. To má zdravú kožu a žiadne alergie.

vinifera
4. sep 2010

*** sa mu vyhodili

penny13
4. sep 2010

Ahojte baby.
@silvia.t - Vitaj.
Bola tu reč o Brumíkovi. Filipka stravujem zdravo, ale sem tam ho dostane... Zatiaľ ho mal len dvakrát. On tiež, keď niečo jeme my, chce aj on. Keď to je jogurt alebo ovocie to mu dáme. Sladkosti veľmo nejeme, pozná len kinderčokoládu a už spomínaného Brumíku. Tú však dostal len raz od jednej mojej známej. Sestra je cukrárka, teda zatiaľ len študentka, ale keď robí krém ho to ani nezaujíma.

adal
4. sep 2010

@leelo moja reč 😉 ja som mala úplne jednoduché šaty a nebola som krásna nevesta ? 😀 😀 😀 😀

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vRefere...

adal
4. sep 2010

baby to som "posrala", to mala byť IP pre leelo, ako sranda 😝

tweetinkapp
4. sep 2010

@silvia.t vitaj 😀 . som rada ze si tu 😀 . neviem, co vymyslas 😀

@adal veru krasna nevesta 😵

leelo
4. sep 2010

@adal dakujem za "IP" 😀 tak som checkla vsetky foto, saty sme teda mali dost podobne. bola si uzasne krasna! ty mas tmave vlasy a modre oci, hotova snehulienka. a o chvilu mate vyrocie, pekne ste sa tie 4 roky postihali 😉

@vinifera ja s tym plavanim vaham tiez prave kvoli infekciam. clovek ale nikdy nevie, to by sme stale len doma museli sediet, aby sme sa vsetkemu vyhli.

@penny13 ake mala dcerka dojmy z 1.dna v skole? ty to mas doma teda pekne pestre - babo, skolacka, pubertacka... hmm 😉

@silvia.t ahoj a vitaj 🙂 to, ze napr.das dietatu nieco, co ja nie este nie je prekazkou toho, aby sme sa porozpravali. ni eto este, aby som sa do teba navazala. tu ti to nehrozi 🙂
paprika a cibula sa po 1.roku moze, tak neviem kto ma zase paranoidne stavy. ved mu nedavas chilli 😀

leelo
4. sep 2010

v suvislosti so stravou po roku davam do pozornosti tuto stranku, ak este nepoznate. tie 2 subory na stiahnutie su fakt super spracovane. mozete si presne podla veku pozriet, co sa kedy zavadza:
http://www.kojeni.net/prikrmy.php

zuzka1.
4. sep 2010

@adal najkrajsia 😉 fakt krasna ty popleto.
silvia vitaj, granadir je ved, ved cibula, pokial malemu chuti, paprika sladka ok, dalsi druh korenia, ok, zemiaky, cestovina, sak to mnamka 😉

my sme na kupanie chodili , teda boli sme par razy, malemu sa to pacilo, aj nam, je to sukromne centrum pre deti take, byva tam max 6deti myslim. abcplavko sa to vola, najdete to aj na nete mylsim. Zacali sme po 5.mesiaci, skor som sa bala. potom prisla zima a to osm zas nechcela riskovat, ze nachladne.

vieraj
4. sep 2010

@adal ty si sa vydavala 9.9.2006? aj ja 😀 😀 😀 krasna nevesticka 🙂

tweetinkapp
5. sep 2010

aj tu je mrtvo? 😕

leelo
5. sep 2010
tweetinkapp
5. sep 2010

@leelo nadhera. uz som o tom pocula. milujem zazraky 😵

melissa0013
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leelo
5. sep 2010

@tweetinkapp to je dokaz, ze klokankovanie je velmi dolezite. a o to vacsmi hned po porode. len kedy to pochopia v sk porodniciach, to neviem 😒

vinifera
6. sep 2010

Neviem ako to moje dieťa dokáže ale vie vyhodiť detskú poistku z elektrickej zásuvky. 😒

stylly
6. sep 2010

Dobré ránko

tweetinkapp
6. sep 2010

@vinifera a to sa ako da? 😀

vinifera
6. sep 2010

@tweetinkapp Ani ja neviem. Ja sama to bez toho originál kľúčika nevytiahnem .... A našla som všetky poistky vyhádzané zo zásuviek ☹

puhinka
6. sep 2010

ahojte netabulky... 🙂 mohla by som sa pridať? 😅 pretože ja už nevládzem s ,,mamičiek roka,, ,ako ich ja volám... 😢

bubelko
6. sep 2010

dobre rano. myslite, ze by som sa mohla tiez pridat? tabulky beriem ako orientaciu. sem tam do nich pozriem, ale hlavne sa riadim instinktom a dost casto pouzivam ako sa vravi "sedliacky rozum" 🙂
ak nie, neva, budem vas teda dalej aspon citat. 🙂

@vinifera male deti su veeelmo sikovne (vlastna skusenost). nedavno davali reportaz o tom, ako rychlo dokazu 3-4 rocne deti otvorit bezpecnostne uzavery na liekoch, cistiacich prostriedkoch a inych - netrvalo to ani minutu 😉

leelo
6. sep 2010

caute baby, jasneze sa pridajte, super! 🙂

@bubelko tesim sa, ze ta tu vidim 😵 prepac, mna vobec nenapadlo zavolat ta sem. asi aj preto, ze prednedavnom sa tu diali veci, ktore by rozhodne urazili tvoju inteligenciu 😅
takze uz nie sme odkazane len na ip, fakt sa tesim! 🙂

leelo
6. sep 2010

@vinifera haha, Tomi trvalo ukazuje, ze je sikovny. asi po mame 😉
ja som tie chranice zastrciek kupila take tenke, co sa nevyberaju ani ked zapajas spotrebic. tie dierky chrani taka posuvna platnicka a tu si ty sama otocis. ide to tazko a vracia to nazad strunka. som zvedava...

inak ako ste vikendovali? ja som sa liecila, ale ajtak necitim velmi zmenu

vinifera
6. sep 2010

@leelo Vieš čo ale už mám toho všetkého dosť. Zasa chodieva spávať večer o 22,30. Vstáva o 7-8. Cez den mi spí len 1,5 hod. Neviem kde je problém lebo u svokry včera spal 3 hod. Ale mne už asi tri týždne spáva 1,5 hod. Sa môžem aj na hlavu postaviť. Chlap bol včera auto zaviezť do BA. tak sme tu zasa vnoci boli samyi. Aspon že neprší.

zuziiiicek17
6. sep 2010

Ahojte 🙂 nove baby ,vitajte 😵 nejak sa rozrastame mam pocit 🙂
@leelo uz sa rychlo uzdrav 🙂
@vinifera to poznam ,moj maly je mladsi a uz to vybera 🙄 tak asi tie ,ktore nepouzivam budem musiet zalepit alebo co
@cestovatelkaandrea vsetucko najlepsie k narodeninkam malemu Damiankovi 😵
@maatkka tak sa mi zda ,ze aj tvoja mala princezna mala narodky ,tak aj jej prajem vsetucko najlepsie 😵 sice oneskorene ale predsa 😅

lussy23
6. sep 2010

Ahojte. Vidím, že tu má niekto narodeninky. Maatka, cestovateľka andrea, Damiankovi a Julke? Prajem všetko naj k narodeninkám, veľa zdravíčka, úspechov, nech vám robia radosť.

bubelko
6. sep 2010

ahotje. dakujem za privitanie 🙂

@leelo prajem skore uzdravenie. inak my sme vikendovali velmi pohodovo. manzel nas vzal na vylet - so sebou na zimak, takze lukas videl zase rolbu a bol v siedmom nebi. no a vcera sme grilovali, zasli na sportovy den deti v nasej obci, skratka taky veget uz davno nebol 😀