Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

roka96
2. sep 2009

vini to mi niečo pripomína 😀 😀 😀 moj do nej tiež upadá.

roka96
2. sep 2009

no končím, idem preniest fitku z obyvky do spálne a dúfam ju budem čo najmenej potrebovat..
ahojte 😉

miskachrumka
2. sep 2009

roka 😀 nebura ja nespim bola som sa dnes prvy krat najest chlap mi navaril gulas 😉 a musim povedat ze vyborny len na moj vkus trosku malo slany ale lepsie ako presoleny ze?!inac super roka unas sa spagety zjedia skor ako rezne to som este nezazila minule som vyhadzovala vyprazane rezne a spagety s mortadelou a syrom sa unas este nikdy nevyhadzovali no nepochopitelne!a vini a to upadnuti do komy unas je to rovnake manzel zrobeny fizicky aja z maleho unavena psychicky 😝

nikollette
2. sep 2009

Baby to len ten moj neupadá do komy 😕 😅
ten nie je unavený nikdy 😀

Baby moj sa naucil uz sam posadit sa, a nie a nie spať.. položim ho a on sa sám posadí 😒
a dookola .... položím on sa posadí...
juuj, tak teraz sa ešte hrá s ocinom s krúžkami, nech sa unaví 😉

mukky
2. sep 2009

ahojte,moji chlapi uz davno spia,idem si uvarit velku kavicku a relaxovat pri serialoch a taaaaak,musim este dnes kuknut 2 panelaky,ordinaciu a koopu inych sitcomov 😀

moj mm tiez pomaha,no cestne priznavam ze vacsina domacich prac je na nom,ja som s malym alebo varim.A u nas doma zehli roky rokuce jedine on 🤐 😀 😀 ,ja ani neviem kde mame zehlicku 😀

nikollette
2. sep 2009

Mukky ty nočná sova, ja s teba nemožem... 🙂
cez den píšeš že "dobrú" a teraz ide kávu variť,a kukať tv 😀

nikollette
2. sep 2009

Idem ja už zahájiť spánok 😵
dobrú

mukky
2. sep 2009

no,asi mam uz nejaku diagnozu 😀 😀 😀

miskachrumka
3. sep 2009

ahojte dobre rano dnes sme mali taku zlu noc zas ze koniec 🙄 som nevyspata idem spravit kofeinovu bombu............inac unas tiez moj chlap navari,ozeli riadi ..................ja som tiez s malim ako mukky alebo poumyvam riad ked mali spi alebo nieco navarim inac on vari a riadi !!mukky mozme byt stastne ! 😉 .........nikol podla toho co vykonava tvoj priatel cely den?"ak sedi tak vladze aj vecer 😉 ¨tanto moj je murar a stavaju veliky dom tak je v robote od siedmej do osmej vecera aj nedele niekedy aj soboty! ☹

roka96
3. sep 2009

Miška musím oponovat niektorá práca v kancelárií je tažšia ako nejaká fyzická.. mala som možnost vyskúšat aj to aj to... a aj s mužom sme sa zhodli ked si unavená fyzicky oddýchneš si ale ked si unavená psychický je to veľmi ťažké nevieš sa odbremenit stále na to myslíš!! No to moj názor..
muž mi povedal, že ked stále robil bol unavený ale večer si oddýchol a bolo ok.. no to čo sme prežili prvého polroka to bolo na psychiku- nemáš žiadný ciel oddychu, vieš že jednoducho musíš stále frčat a malý plače a plače.. a vtedy mi povedal, že to je tažšie ako aj 2 roboty!
ale ja nič v zlom akurát, že každá práca je tažká každá každučka!!!

vinifera
3. sep 2009

Robila som aj fyzicky aj psychicky. Psychická práca je náročnejšia. A to je aj dokázané. 😅

nikollette
3. sep 2009

Ahojte...

no tiež sa pripájam k mužom ktorý urobia domáce práce.. moj varí, uprace, povysáva, atd... 😉
fat môžme byť radi...

Baby môj sa vie už sám posadiť 🙂 úplne sám od seba z lahu do sedu... len sa otočím a pozerám, aha, už sedí 😅
chudáčik moj celý je doštípany od komárov, iba na hlavičke, lebo inde ma oblečenie.. cela hlavička posiata štípancamai ☹ 😖

roka96
3. sep 2009

inK MOJA smola včera po zapchatom umyvadle pokračovala.. v noci idem na wc zasvietím a bác- vyhodilo poistky.. všade tma no krása!
Nikkollete to dost skoro sa sám posadí moj asi až v 7 alebo 8 mesiaci!

roka96
3. sep 2009

no to máme asi štastie, že máme takých mužov.. lebo ked vidím niektorích... 😖 krčma, dieta ani nevie, že má, lebo ved žena je na materskej pomoc v domácnosti žiadna- ved čo ak by sa mu posmievvali kámoši.. no ja by som asi takého netrpela 😝

roka96
3. sep 2009

dnes tu vyzerá celkom pekne ale už tak jesenne!

nikollette
3. sep 2009

Aj ja len pozerám... fur t ho dám do lahu a on sup hore do sedu... a jak ho to baví, no neuveritelné 😅

roka96
3. sep 2009

to ked príde na to, že sa to dá robí to stále.. aj ked sa prvý krát sám postaví bude vstávat stále!!

miskachrumka
3. sep 2009

nikol aj nas sa prvy krat z pololahu posadil ked mal presne 5mes a 3tyzdne a z uplneho lahu sa posadil asi pred nejakymi 4dnami a prevracia sa jedna radost nikol su ty nasi strasne sikovny 😉 roka ja som sama sedela ked som msla 3mes.a 2tyzdne! 😉

miskachrumka
3. sep 2009

ja som vcera tak bojovala smalim nikol spal asi 2hod 😕 a nechcel lezat stale sa dvihal nie vzdy si sadol alle skoro stale tak som sa rozhodla ze ked nechce lezat ze ho zoberem von do sportovej nanejaku hodinku a pol.a sedel ako priklincovany chcela som ho dat tak ze bude trosku oprety ale kde musel mat uplne v sede lebo inac plakal..........tak od teraz sme asi dospali vonku 😒

miskachrumka
3. sep 2009

a vcera som bola vo fore porod a tam som si pisala s mamickou chodili sme spolu na cvicenia a na preporodne a jeje mali ma skoro 6mes. a 2tyzdne a už stoji skoro som odpadla 😕 🙂 je riadne sikovny! 😉

nikollette
3. sep 2009

No myslela som si... a najhoršie je teraz ho uspať, ked sa furt dáva do sedu...

miskachrumka
3. sep 2009

presne tak ved som pisla ze sme dospali vonku a sedi aj sam aj na poteli bez opori ?!a co sisi myslela?!mali by sme si dat stretko nech kukaju na seba 😀

miskachrumka
3. sep 2009

ked neviem ako sa sem dava video by som vam dala link by som ho atocila co dokazuje na posteli to by jden neveril 😕

miskachrumka
3. sep 2009

nasho na posteli trosku tacka do boku ale ked ho necham tak sa sam zase posadi .........aj pekne sa vie vpredu chytit ruckami a kuka namna 🙂

miskachrumka
3. sep 2009

roka ved mas pravdu stym zamestnanim ja som to nemaslela vzlom 😉 ja len ze moj kamarat ma dceru kamoska je snou vkuse ma taka ako tvoj misko inac ma pekne meno suzi a vkuse hovori ked pride ze je unaveny apritom je stale v kancelke a sedi pri pc alebo je internete a nic jej nepomoze keby bol moj manzel tak ho hned spracem do roboty ked nie smalou tak upratat!ale nieze si budes mysliet ze somnejaka jezibaba ale vsetko ma svoje medze mi zeny niesme stroje! 😠

nikollette
3. sep 2009

Baby aj náš uz stojí 😉
ale ruky mam vzdy pri nom 🙂 keby sa mu podlomili kolienka.. kamoskina ma 7 mesiacov a uz chodí...

nikollette
3. sep 2009

Náš sa už uplne taha na zem, vystiera nožičky, a robí krocky normálne vo vzduchu...
tak ho dam na zem, tam vždy chvilku postojí, ale som vzdy pri nom, alebo sa sam drží postele.. ale to vzdy len pol minutky ho neham... ale už stojí jak klinec 😀

nikollette
3. sep 2009

A nesmierne sa z toho teší 😅

miskachrumka
3. sep 2009

no nas sa na statie este asi nechysta asi budeme skoro lozit stat este nie ja ked mam popravde povedat sa bojim ho dat na nozky uplne neviem prečo vsetci sa ma pytaju ze prečo!ze si už udrzi svoju vahu ale nejak nemam odvahu aj ked manzel ho tak cjce dattak ho hned usmernim! 😀

nikollette
3. sep 2009

Dneska sme vstavali niečo po 10tej, malý sa najedol, pohrali sme sa, posedel si, pokukal reklamu a už spí zase 😵