Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
10. sep 2009

Ja nevravím, aby si bola vychudnutá, ani nič podobné, každý nech má takú postavu ako sa cíti dobre..
len ma zaskočilo že si písala o tom modelingu...
a nemyslela som že ti ostalo brucho, po pôrode, ja som myslela tú foto čo máš tu na MK v albume ako kúpeš malého... že tam si taká pri sebe, nie len brucho...
A videla som že aj vy máte toho psíka co my ,a je to fisher price, ten istý tip, len máte na nom písane po anglicky ako si vravela..
len nechápem prečo si potom písala že hýbe rukami 😕 😅

miskachrumka
10. sep 2009

ved lae to som bola mesiac po porode v ktorom som pribrala 20kilo ☹ a po dalsich piatich mi pdali ramena vsetko ale brucho mi ostalo a mne sa to ukladalo vsade ako ja mojej mame ktora je vo fotolabume bola rovanaka ako ja a ako somzacala ja chodit tak zostala taka chuducka!tak verim ze sa to zmeni!aj ke ds ato nezmeni tak sa neobesim som spokojna aj manzel nemam co riesit ale na cvicinie si musim najst zas cas aby som spravila nieco s tych bruchomlebo ma porazi ale ste prejstotu pockam lebo na stale pobolieva hlavne cez menstruaciu ale co narobim nemala som to stastie mat taky super porod ako ty!al ehadam ak budem mat druhe tak skusim normalne ak i to dovolia 😉

nikollette
10. sep 2009

A inak každé kilo skôr vidno pri nižších osobách, ako pri vyšších..
však logicky, na vyššej osobe sa to skôr stratí, lebo sa to má kde lepšie rozložiť, ale keď krpatý človek priberie, tak vtedy je to naozaj vidno...

miskachrumka
10. sep 2009

ja hovorim nie o priberani ale o chudnuti ty si vsetko prehodis podla seba 🙄

miskachrumka
10. sep 2009

mame dalsi zub 😀 hore este vcera rano tam mal len biele a teraz mi kusok congol no nadhera!a pojde asi aj vedla! 🙂

nikollette
10. sep 2009

Tak ale keď niekto priberie, alebo schudne, na nižšej postave to viac vynikne, ak sa jedná o rovnaké kilá...

Ked napríklad 180cm baba priberie alebo schudne 10kíl, určite sa to nepreukáže tak ako keby pribrala 10kíl, 155cm baba... rozumieš, nie?

nikollette
10. sep 2009

Takže už máte 3zúbky? či 4?? My stále len dva...

zuzka1.
10. sep 2009

no ja osobne ked priberiem kilo tak to vidno. ked kilo schudnem ani s anechumeli 😀 😀
no nizsie sa skor gulaju ako vyssie, to je pravda. nizsie vyzeraju gulate, vyssie macate a to je rozdiel.

meggi tuniaka vo vlastnej stave, bez stavy hej, ale inak sardinky nie. ale uplne najlepsei bude podla mna ak mu das pangasiasa, je to vyborna rybka, jemna a bez kosti. k tomu varene zemiacky s petrzlenovou vnatkou a obed jak vysity aj pre vas aj pre malu. mozes poliat malej troskou bylinkoveho masla.

miskachrumka
10. sep 2009

3zub

miskachrumka
10. sep 2009

nikollette ja ti dobre rozumiem! 😨 ale kazdy je individualny noale ked to povies ty tak to musi byt pravda!!ideme mi vin lebo vyzuruje ako divy

miskachrumka
10. sep 2009

kazdy chce to co nema chudy chcu byt tucnejsimi tucny chudsimi vyssi nizsimi nizky vyssimi jedna jedna ma problem s prsiami druha s nosom tretia s ochlpenim no kazda ma nieco co chce zmenit!

nikollette
10. sep 2009

Mnam pangasia tú rybku mám rada... 🙂
sardinky asi nie však...

vinifera
10. sep 2009

hmm tak téme čísla môže byť...
173/57 kg. Po pôrode som sa síce vrátila na pôvodnú váhu ale tým, že sedím doma tak už sa vyžieram 🙄 90/73/90 - teda ani zďaleka sa necítim ako modelka 😝
181/130 kg - tatiko 😎
5 mes/ 8kg odvtedy sme s nevážili. Rátam, že teraz tak 9 kg.

miskachrumka
10. sep 2009

som to fajn napisala 😀

miskachrumka
10. sep 2009

ideme mi už fakt idem sa rozhybat v sobotu už bude spatne tak si to uzime!

miskachrumka
10. sep 2009

vinifera tak ti si tiez nie malicka! 😉

zuzka1.
10. sep 2009

vini sak to ty si cista misska 😉

miskachrumka
10. sep 2009

vinifera zlaty je ten tvoj mali tiez taka buchticka! 😉

nikollette
10. sep 2009

Ja mám miery 90-70-90...
takže to tiež nie je ideálne, keď už sme pri mierach 😅

roka96
10. sep 2009

ahojte no ja mám 170 cm a 49 kíl--- chcem pribrat, lebo mi trčí rebro, čo mi Miško vykopol 😀 😀 😀
pred tehotenstvom som mala 57 a tak som sa cítila fajn...ved je jedno kolko máme kíl, hlavne že sa mi cítime fajn no nie??? 😉

roka96
10. sep 2009

dnes bol brutal den nechcel spat doma, tak sme išli von 2 hodiny sme ho kočíkovali,bežkali, nosili a on plakal a plakal ☹ dlho taký nebol .. a kaká iba vodičku.. ide nám už aj posledný zub tak dúfam to bude z toho!!!
Teraz chudáčik zaspal.. aspon trošku nech si oddýchne..
nás s mužom bolí tak hlava!!

roka96
10. sep 2009

Miška veru pri Miškovi pribrat je dost nemožné!!! Ked vobec nespím v kuse!!! dnes som ho myslím hojdala od 3 rána aj hodinu a nie a nie zaspat...a to nehovorím, že sa dnes preberal stále no už čakám, čo povedia na tej neurológií.. horšie je, že mi začína byt tažký!!! ☹

roka96
10. sep 2009

ja som dávala synovi tuniaka ale okrem tóho z rýb nič iné!!!

roka96
10. sep 2009

pajinka aj moj bol papkač my sme ho obmedzovali, lebo on by jedol kym by sme mu dávali a nebolo mu tolko treba.. fakt. doktorka kázala prikrmovat my sme tak robili ale potom sme prestali ... a dávali sme mu menej!!!

roka96
10. sep 2009

menej a častejšie tak by sa to malo robit pri refluxe!

roka96
10. sep 2009

a kávu pijem nescu jacobs velvet alebo tchibo intensivo asi tak sa volá.. s vela mliekom! Sem tam dám aj zrnkovú, ale to len ked sme na návšteve, kde nemajú inú 😀 😀 😀
a pijem ráno a poobede,čiže 2 za den.. vypila by som aj viac ale kojím tak nechcem!!

roka96
10. sep 2009

moj manžel tiež posiluje každý tretí deň... a ja mu závidím jeho odhodlanosť..stravuje sa tak, aby sa mu tvorili svaly!! aj ja chcem, len ja ked nevidím po týždni výsledok tak ma to nebaví!
ale muž mi vždy povie, že nechápe z čoho vraj možem byt rada, že mám v genoch takú postavu ako mám.. ruky aj nohy mám pekné svalnaté no bruško by som chcela- kocky ale ved možno raz!!
no ved na ruky posilujem každý den a nohy - ved ja nabehám za den tolko km, že by mi aj bežci závideli 😅

miskachrumka
10. sep 2009

roka tak to si riane chuducka!ale hlavne ze sa citis ok a darujem to tych 8kilo ved ty vies ved sme si už pisali! 😉 ja som cvicila na litka a ramena ako aj moja mama na brucho sa este neodhodlam!ale raz.............misko betar spravil zteba bezkinu! 😉 neboj aj ja tak dopadnem!ty si ako moja mama ma 178cm a 48kg to je dost malo!lebo aj ty aj moj mam mate predsa aj vysku!aj ja pijem rano aj poobede niekedy aj okolo piatej!ja mam rada klasicku nescu nezalezi mi na znacke hlavne ze tam mam mlieko alebo teraz si robim s slahackovou smotanou sladkou joj to je bajecnee! 😉

roka96
10. sep 2009

mnam šlahačka a smotana to aj ja možem 😉
ja zase aj vela, vela cukru.. muž mi povie, ked si náhodou vymeníme, že ako to možem pit, že to ani nechutí ako káva..
no ideme zase von, len sa idem prezliect, lebo ked Miki vonku plače a neprestáva ja som taká dopotená 😀 😀 😀 to je strašné!!!

megi93
10. sep 2009

Zuzi dik za typ, pangaia milujem a malá tiež 🙂 Minule som jej ho zapiekla so zemiakmi, cibulkou a troškou masielka a skoro sa utlkla a ja tiež 🙂 Tak s tými sardinkami ešte počkáme, tiež som mala nejaký predsudok, len ma to napadlo, že ved rybka ako rybka 🙂

No s tým chudnutím a priberaním by som vám vedela rozprávať. Ja som bola ako dieťa ako reklama na koncentrák. mamina dodnes spomína na to, že sa mi hanbila dať sukňu, čo som mala také tenučké nohy. Sa vždy čudovali, že ako ma udržia. Potom, keď som začala jesť, tak ma v tom podporovali a tak to aj dopadlo. Pred tehotenstvom som bola ako kisňa. Pri mojich 164cm bolo takmer 90kg fakt vidieť 😕 A nedarilo sa mi schudnúť. Raz som zhodila na asi 65, ke´d som mala črevnu chripku, ale rýchlo som to dobehla a predbehla. V tehotenstve som schudla asi 10kg a po porode to skoro všetko nabrala. Ale zistila AKO SCHUDNUT 🙂 Ja som totiž sa naládovala na raňajky, potom na obed a zase na druhy deň raňajky. Takže trávenie nehrozilo. Teraz sa sledujem, každé 3 - 4 hodiny niečo lahké a malé zjem, keď len kusok chlebika, jabko alebo jogurt a po 5 dňoch sa už vpracem asi do troch nohavíc, ktoré som už chcela hodiť na mimibazar. Proste paráda 🙂 Takže stačí len jesť aby človek schudol.