Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
16. sep 2009

to je to MMR, ja tiez uz cakam pozvanku, 15 mesiacov uz mame, tak cakam kazdym dnom pozvanku

nikollette
16. sep 2009

Jéj vy máte skoro rovnako staré detičky...

tie očkovania, to dokina vždy upozorní, však?

nikollette
16. sep 2009

Jejda ja som jak pomýlená...

našej čivave hovorím fuj christopher, a malému zas no-no Lilli...
😅 😅 😅

roka96
16. sep 2009

zuzka tebe chodia pozvánky??
lebo u nás mi pomaly v 8 mesiaci povedala, že v 15 je očkovanie a keby si to nezaznačím a neprídem sama tak by mi pozvánka neprišla..
no máme rovnaké deti.. 😉

nikollette
16. sep 2009

Roka, no to koho by napadlo.. to fakt treba značiť, ak ona sama neupozorní...
a ako často chodíte k dokine po roku s krpcami?
Už netreba tak často, nie?? Uz len ked su choré, očkovanie a tak? Alebo este treba chodiť sa tam ukazovať do poradne?

zuzka1.
16. sep 2009

miki 15.mesascna prehliadka je posledna, potom uz len na ckovanie a ked je dieta chore.

roka hej, pozvanka aj do poradne, aj ockovanie, pozvanky chodia az do dospelosti, pokial mas toho lekara, posiela pozvanky ked treba.

nikollette
16. sep 2009

Takže do 15tich mesiacov treba chodiť, do poradne potom už iba keď treba kvôli niečomu...
nejak sa mi dnes nič nechce 😒 som taká znudená, nijaká 🙄

kessiee
16. sep 2009

jeeej kocky, diky vam vsetkym za odpovede 😉 mne sa tiez nepaci budit ho, potom je cely taky nesvoj a fakt sa ani poriadne nenapapa a cely je nervozny... on si rad pospinka aj cez den, aj v noci (budi sa tak raz-dvakrat za noc, cez den zaspi po papani tak na styri- niekedy aj pät hodin), zltacku nema 🙂 je to pokojne babenko 🙂

miskachrumka
16. sep 2009

ahojte 🙂 tak ja nejak nestiham tento tyzden nic prerabame obyvacku musim sa priznat ze mam dobry vkus na nabytok 😀 inac mame už aj stvtay zub mali bol dnes a vcera velmi plany ani v noci nebuval 🙄 ale konecne sme zubaty aj dole aj hore 😉 dnes me boli v poradni tak ame už ok sme zdravy klop klop klop vsetko je ok som stastna ze to už preslo! 🙂 mame 9180g 74cm skoro som odpadla ztej vahy nadherne pribera 🙂 ale ja 1.10 ideme tak aj tam nas budu este vazit lebo toto bolo narychlo boli sme obleceny no body a tenke gate a to sme mali 9280g tak mi dr kazala odcitat zhruba 100g ale aj tak mame dost!roka drzim palce nech vam to rychlo ujde aj to ockovanie ved misko je veliky chlap 😉

miskachrumka
16. sep 2009

inac lepok sa moze už v 6mes pomaly zavadzat do stravy!

vinifera
16. sep 2009

Tak kočky som KO. Krpcovi sa prerezáva prvý zub. Takže sme hore od rána od tretej. 😝 Keď doobeda zabúval tak som musela letieť do mesta povybavovať veci. A poobede som šla na chatu. Na povale mám tri várky prania a na sušiaku ďalšie dve. Porazí ma tu. 🙄

zuzka1.
16. sep 2009

miska na to si ako prisla????
😕 😅

vini vy byvate u vasich?

miskachrumka
16. sep 2009

naco som ako prisla nechapem co si myslela?! 😕

vinifera
16. sep 2009

Áno Zuzka bývame u našich. Bývala som rok a pol v podnájme s drahým. Len potom som otehotnela, dvoch psov na byte a štátnice som mala predodvermi. Tak sme pustili podnájom. Prerobili nakomplet dve izby na prízemí RD. A šli k našim. Takže tu teraz bývame 4 generácie. 😝

zuzka1.
16. sep 2009

ze lepok od 6.mesiaca zavadzat?

miskachrumka
16. sep 2009

daju si temu kedy zaviest lepok tak sa dozvies! 😨

zuzka1.
16. sep 2009

nepotrebujem staci mi co viem.
uz je to obdobie za nami a stacia mi nazory a pripomienky k lepku od lekarov, tabuliek a podobne. maju svoje opodstatnenie, o ktorom ja nepochybujem. 😉

megi93
16. sep 2009

zuzi ano, lepok sa má zavádzať od 6 mesiaca. Pomaly a postupne ale podla nových výskumov už od 6 mesiaca. Vraj je to lepšie pre detský organizmus

zuzka1.
16. sep 2009

fiiha, esteze to nebolo ked bol maly v tom obdobi, a keby aj bolo nedam.
ved podla dalsich novych vyskumov, sa ma zacat prikrmovat v 6.mesiaci ci kojis alebo nie, tak potom co?rovno chleba a davaaaj? 😕 😕 😕

zuzka1.
16. sep 2009

no nedalo mi to a citala a citala.
neviem si predstavit take male dieta, my sme zacali v 7.mesiaci a myslim, ze to staci.

ked boli obavy rpedtym, asi mame lepsi lepok, ked uz nie su, ze jo? 😀 tak hor sa na to, chlebik s maslom miska 😀

miskachrumka
16. sep 2009

megipresne ako si napisla ie je to lepsie pre tenmali organizmus ako hups naraz!megiiiii ty vzdy podrzis!zlata! 😉

miskachrumka
16. sep 2009

pozerate niekto modre z neba?boze toemi je tak luto niekedy su tam pribehy ze placem 😢 bohu dakujem ze mam zdrave babo je to pozehnanie od boha!

miskachrumka
16. sep 2009

zuzana nikto tu nrhovori o chlebe jo?!ja som to len napisala tak co za problem!nechapem!nikot tu nejde davat chleby ani nic podobne!len ma to zaujalo tak som to napisala! 😲

zuzka1.
16. sep 2009

miska ukludni hormony a snaz sa urdzat tu uroven, ktora tu panuje, dobre?!

nikollette
16. sep 2009

Ja som tiež čítala o tom lepku...
stále prídu s niečím novým...
ale začnem asi až okolo 8meho pre istotu, čiže ešte tých 30dní bez lepku nám neuškodí 😉

zuzka1.
16. sep 2009

4 generacie???
zabava ista, co?
osobne neviem predtavit, ale ked sa inak musi sa. ale zase, my sme tu v podstate 3. maly ok, muz tiez, svokrovci ako kedy, ale vacsinou ok, kezde cohida do prace.

miskachrumka
16. sep 2009

ved nikol ok aj ja tak zacnem len zuzana hned zacala s chlebom ze davaj a davaj to už co je! 😕 bez dovodne! 😠 a takto tu vznikali problemy bez akeho kolvek problemu!

miskachrumka
16. sep 2009

inac o tej kamoske co som pislala ze ma coskoro rodit tak rozmysla nad menom christofer tak som ta spominala 🙂

zuzka1.
16. sep 2009

michala ukludni sa, neskac a ked mas paranoidne stavy, ze ti chce kazdy ublizit, alebo provokovat, na to mame lekarov a medikamenty, ok???
klidek.

niki ty kde si????serialy???ci modre z neba??

u mna panelak 😉 ale viac net ako panelak

miskachrumka
16. sep 2009

andrea a roka kde ste? 🙂