Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

sophie1981
29. sep 2009

niki, ja neviem......ja som len mrkla dizajn, ze celkom fajne topanocky...skus sa informovat u tej predavajucej.... 😉

miskachrumka
29. sep 2009

no ideme mi von ahojte a vecer som zvedava ako dopadnem 😝 😅 swa tesim konecne sa zabavim! 😉 tak caute papa zajtra vas hadam docitam! 🙂

roka96
29. sep 2009

baby tak moj sa na kakanie pýta..od 8 mesiaca sa nepokakal..už som to písala. vždy som ho tam posadila, ked som videla, že ide kakať a onm si to tak zafixoval, že do plienky nekaká...dokonca mi už aj povie, ked sa mu chce. príde pri wc a povie mi kaka...dáme na šerblík a miki sa vykaká.. s cikaním sa zatial nepýta, ale ked ho položím, vie čo má urobit vždy sa vyciká...kolko krát za den minieme iba jednu plienku...je to zlatíčko.. 😉

nikollette
29. sep 2009

Roka tak to hej, šikovné zlatíčko 😉

roka96
29. sep 2009

k pevným podrážkam aj ja som čítala, že nie sú také dobre ako sa vždy hovorilo..my sme mali prvé liliputi.. sú super a vraj sa tým namáha každý sval na nohe..a ked je pevná tak sval zlenivie, lebo sa namáhat nemusí...akurát, že na von nie sú vhodné..a dokonca sú ako obyčajné dve velkosti..čiže 21-22 spolu...
www.liliputi.sk my sme mali aj máme tie s loptou...behá v nich doma a sú fajn 😉

roka96
29. sep 2009

nejako v poslednej dobe nestíham...ked je hore a som na pc tak mi tu tuká a musí aj on inak je nervózny..tak som radšej není a ked búva tak nič nestíham..ale už je to u nás ok...
dnes mu boli ešte gratulovat tak teraz návšteva odišla malý búva a ja mám konečne chvilku času 😅

nikollette
29. sep 2009

Pozrela som tu stránku, ale tam sa mi nezdá moc pevná tá podrážka na prvé krôčiky, neviem...

roka96
29. sep 2009

no ved ona nieje pevná, lebo podla najnovších výskumov to nieje dobré!

roka96
29. sep 2009
nikollette
29. sep 2009

😕 tak potom može mať aj capačky nie? 😀

roka96
29. sep 2009

ak mu budú dobre tak asi áno..
moj chodí po byte iba v týchto liliputi, alebo v protišmykových ponožkách..na boso 😀
a na von má botasky a sandálky- tie sú pevné...takže to kombinujem.. 😉

nikollette
29. sep 2009

Ja tomu už fakt nerozumiem.. stále prídu z niečím novým...
teraz mám dilemu už aj v topánkach 😖
ktoré sú lepšie s makkou, či s tvrdou podrážkou? 😕

roka96
29. sep 2009

kúp aj také aj také a striedaj...pokial nemá dieta nejaké od číňanov tak to je ok..

nikollette
29. sep 2009

Od čínanov, ani vo sne...
predávajú vobec čínania topánočky na takto malé detičky??? 😕

No hej, asi kúpime aj také aj také... v podstate už aj máme kúpené všelijaké, a budem to kombinovať...
zdravotné, s tvrdou, s makkou podrážkou , športové tenisky, a bude... 😉

roka96
29. sep 2009

😅 Niki predávajú a ja nechápem ako ich može niekto kúpit drobcovi...ja viem, že každý nemá prachy ale šetrit na zdraví deti....radšej si ja nekúpim,ale Mišiatko bude mat všetko....
sa kolko krát smejem, lebo každý takým hlasom začne, že Miško ty si aký frajer nike topky...ja ked som ho nemala som tiež hovorila, že na čo to kupujú detom, ved za chvilku z toho vyrastú, ale odkedy ho mám tak sa moje názory zmenili

roka96
29. sep 2009

bože aj u vás je také počasie..vyzerá zatiahnuté na mesiac..a mna tahá k zemi , ale drobec za chvilku vstane takže nemožem.. 😉

idem dat niečo na facebook..

nikollette
29. sep 2009

Ja tak isto malému doprajem všetko, aj ked niekedy až moc prehánam, ale čo už 😅

No hej, aj u nás je tak škaredo, zatiahnuto...
malý mi už od 14tej spinká,....

aaaaaaa, už sa začína mrviť, asi sa zobudí....

roka96
29. sep 2009

MO

roka96
29. sep 2009

MOj ešte búva potom pojdeme na prechádzku, nákup atd,,,

vinifera
29. sep 2009

No teda ženy riadne to tu flákate... 😎

zuzka1.
30. sep 2009

dobre ranko, vini boli serialy vecer 😀

roka ako maly po ockovani? my ideme poobede .

uz teraz sa trasem, ale pri tomto maju byt reakcie na ockovanie na 7-10 den, nechame s aprekvapit.

co vy dnes??

ja idem dat prat, na 2 pracky, navarit, chystat sa k dr. a odchod.

vcera sme boli na nakup podvecer v tescu, nic nemali detske, nejake rozkradnute to tam bolo.
ale potravin sme nakupili, jedna dalsia z mojich uchyliek.

vinifera
30. sep 2009

Brééé ránko.Tak sme sa konečne vyspali🙂))) Už bolo načase.

Dáme raňajky a treba nám ísť na poštu balíky poslať.

sophie1981
30. sep 2009

s tymi vyskumami je to uz des...kazdy mesiac nieco nove.....my mame ztial tieto topanocky, type pre-walkers, od starty rite.....este som ich nakupila v UK.....teraz uz len skusame, ked dorasta....

http://www.startriteshoes.com/childrens-shoes/g...

sophie1981
30. sep 2009

juj a dobre rano....my sme zase mali noc na h.....takze vini...uz som len ja tou rekamou na hrozu.....javascript:addEmoticon('😝','vBody')

miskachrumka
30. sep 2009

ahojte no oslavila som ako sa patri! 😅 teraz mam navstevu ale nejak nemam sil! 🙄 😀

roka96
30. sep 2009

zuzi teraz sme prišli z očkovania...doktorka hovorila, že toto očkovanie nieje bolestivé, a vraj ani teploty po nom nie sú..malý plakal teda riadne ale už je ok, a búva.. 😉

roka96
30. sep 2009

inak my tiež noc....no brutalitka zase dúfam aspon teraz pospí, lebo ani nevidím...strašne!

roka96
30. sep 2009

dnes zase provokačné počasie-- na spanie 😅

roka96
30. sep 2009

halo kde, kto?
chcete´aby som zaspala po sediačky?? ☹

roka96
30. sep 2009

Andrea zostala nejaká nezvestná...asi ju po dovolenke v robote zasypali 😅 no prajem, aby sa ti to čím najskor podarilo dostat pod kontrolu 😉