Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
6. aug 2009

Ty kokos 😕 😅
Júúj chudenca babenka, hlavne tie mensie, mesance, dvojmesacne, trojmesace... plackaju a ucitelky nic 😠

cestovatelkaandrea
6. aug 2009

ved prave preto som maleho dala do skolky az ked mal styri mesiace. to uz bol tak iny, dost sa hral s hrackami a plakal iba ked bol hladny a chcel spat. takze ucitelky hned vedeli o co ide ked Damian plakal.

nikollette
6. aug 2009

No ved jasne.. uz trsku vtedy vnima, nie ako chudatko nejake novorodeniatko 😒
No ty už utekaj pomaly pre malého do školky 😉 🙂

cestovatelkaandrea
6. aug 2009

ide so mnou a s manzelom do posilovne tak som zvedava ako tam bude kukat na svet 😕
oki koncim zajtra vas docitam. som zvedava ako to miska zvladala s dvoma detmi doma 😨

nikollette
6. aug 2009

NO veru, Miska potom napíš, ako bolo 😀

miskachrumka
6. aug 2009

ako co bolo?no už sme sami chvalabohu! 🙂 teraz som merala maleho a ma cm! 😀

miskachrumka
6. aug 2009

no nenepislao mi to no meria 73cm...krasne! 🙂

miskachrumka
6. aug 2009

nikol kukala som album je tam ten macko mame presne takeho isteho presneeeeeeeeeee 😀

roka96
6. aug 2009

Ahojte! takže bytík mám ako zo škatuľky!! Bože to je super pomoc, ked ti niekto dietatko zoberie na pár hodín von. Pri nom by som v živote toľko nestihla! No mohlo by to byt aj častejšie, lebp vačšinou sme sami 😝

roka96
6. aug 2009

no závidím maminám, čo sa na materskej nudia, ja na to nemám ani čas mysliet syn si vyžaduje strašne vela pozornosti, nespinka mi, takže stále niečo robíme, ked zaspí na 15 minút som trošku na nete, alebo rýchlo niečo upratujem.. A ano neviem ako my prešiel rok. Ved ja pojdem za chvílku do práce! 😒

roka96
6. aug 2009

No a k tej školke to musí byt brutal, ja by som tam nemohla robit učiteľku, lebo ja nedokážem nechat dieta plakat, a to by som bola riadne narobená!!
je to podobné ako v nemocnici, ked som bola s Miškom boli tam maličké deti bez rodičov a plakali aj celý den a sestričky sa tvárili, že nepočujú! Ale viem je tam toho veľa a človek to nemože prežívat ako ja, lebo by sa zbláznil..
inak ja som vždy chcela byt učitelka, lebo zbožnujem deti.. No uvidím!
Miška som rada, že klokanka je ok! 😉

roka96
6. aug 2009

andrea to ti verím, že ti išlo srdce roztrhat, to musí byt strašne nechat bábo.. Ja si neviem predstavit ako budem plakat ja, ked pojde Miško do školky. My ked vybehneme na chvilku na kávu, alebo tak a Miki je s rodičmi ja stále na neho myslím a ja si to ani užit neviem ☹ ... ale my sme si zažili spolu svoje a to nás strašne spojilo.. my sme taká rodinka strašne na seba naviazaná.. My chodíme vždy spolu von ako šibnutí miesto toho, aby si jeden oddýchol, ale my musíme byt stále spolu!! 😀

roka96
6. aug 2009

jej som tu asi sama a píšem si a píšem.. 😀 v sobotu máme íst pre manželovú sestru do Ba na letisko prišla z dovolenky a ja sa neviem rozhodnút, či íst alebo nie. Manželový rodičia mi povedali, že dajú na Miška pozor, ale on ešte nikdy nebo tak dlho odo mńa a bojím sa, je to 2 hodiny cesty, že keby niečo...
vy by ste čo robili?

roka96
6. aug 2009

no a nočník som dávala od 8 mesiaca pýta sa kakat sám, takže neviem, čo sú pokakané plienky, už len naučit cikať!

nikollette
6. aug 2009

Ved ale ten netancuje ani sa nehýbe 😕 ako si ty písala 🙂

miskachrumka
6. aug 2009

no nas hybe rukami ale desing je rovnaky uplne!!!!!!!!!!!

nikollette
6. aug 2009

Hm a kolko stál ten Váš???

miskachrumka
6. aug 2009

stal skoro 1000sk no 32eur prečo kolko ten vas?a tento nas vyzera byt aj mensi trosku!len su rovnaky disajnovo!

miskachrumka
6. aug 2009

pardon dizajnovo! 😀

nikollette
6. aug 2009

Náš 38 eur, a ani rukami nehýbe 😠
ale nevadí 🙂
Ja som sa dnes nudila a malemu som uz poobjednávala na Vianoce hračky 😀 ato je len polka leta.. pre boha do vianoc este casu a casu... sa nám to nakopí a ani pod stromček sa to nezmestí 😅
Už som mu objednala tie penové puzzle 36ks balenie, nafukovací valček na chodenie, odrážadlo motorku, a takú dielničku velkú pre kutilov, tam je stolik ,šufliky a tak ked už bude stáť sa pri tom moze hrat 🙂 ja mám mániu... joooj.... všetko mu nakupovať 😀 😀 😀

Co uz ti hajinká malý?? Nam uz hej...
idem sa okúpať, za pol hodku som spať 😉 ak tu ešte budeš 🙂

miskachrumka
6. aug 2009

inac nikol vy ste zaplaveny tymi gulickami 😀

miskachrumka
6. aug 2009

no ja som akurat z vani vysla a budem hadam len idem davat malemu mliecko!ved vies........ 😉 a nas bol v akcii povodne stal presne 40eur takze 1200sk .........ale nas zaujal hned a je nanom pisane po anglicky nie ako vi mate po slovensky!a ano mali buva dnes zabuval az o stvrt na desat lebo sme mali navstevu!ja neviem nikol co ides kupovat malemu na pol roka?ja rozmyslam o naramku z bieleho zlata s jeho vygravirovanym menom a datumom narodenia!

miskachrumka
6. aug 2009

moj manzel zabdal auticko co mas cv albume pockaj aj mi kupime take a potom sa stretneme 😀

miskachrumka
6. aug 2009

cely happy je zneho!

nikollette
6. aug 2009

Ja som maniak všetko malému kupovať, ak aj ty pod do nasej temy vo voelnej diskusii. "Mánia na nakupovanie vecí a hračiek pre bábo"

Ze je parádne to auto 😀

miskachrumka
6. aug 2009

ano idem už buvat tak zajtra! 😉

nikollette
6. aug 2009

Bru tak zajtra 😉

krpito
6. aug 2009

vinifera, skús porozmýšľať ako som to myslela 🙂
presne toto som mala na mysli :
krpitko je asi smutna z tvojho nazoru. musim vsak poznamenat ze poznam vela mamiciek na slovensku ktore maju podobne pocity ako ty vinifera. len ich nahlas nehovoria.povedia to iba ked uz nezvladaju byt doma.
ja by som bola s malym aspon prvy rok doma, ale nie je to mozne.

nič v zlom, len môj názor 😒

nikollette
6. aug 2009

Ja by som bola s malým aj do 10rokov 😀 😀 😀 😀

miskachrumka
7. aug 2009

ahojte tak mi sme hore od pol siestej..........ale teraz mali buva idem mu dat rychlo mliecko 😉