Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
10. aug 2009

chrumka neviem kto ti pisal do ip,ja nie,to prisaham na svojho syna,takze aj klames "mi do oci"lebo ja som na tvoju ip dnesnu neodpisala a minule si si odomna pytala radu ohladom ryzovych vlociek a na tu som odpisala,kedze sa tykala lan stravy

roka96
10. aug 2009

andrea nemáš tej jesene dosť v Holandsku? 😀 😀

cestovatelkaandrea
10. aug 2009

roka este zatial zvladam a o dva tyzdne ideme na dovolenku. tam sa ohrejem 😀 musim koncit lebo umyvam riad s Damianom vo vaku a potom idem do posilovne a vecer budem rada, ze este cosi porobim s tou mojou holandstinou. zajtra si vas docitam. Cafte zatial.

nikollette
10. aug 2009

Andy ahoj, a príjemne cvičenie 😉

zuzka1.
10. aug 2009

ozaj ako pisala Niki, MIska neviem akeho mate psika, ale kamoska robi zastupkynu pre fisher price a takeho psika v ponuke nemaju.Kedze ma zaujimalo preco to nas nerobi, ci je to nejaky upgrade alebo co. Ale nepocula o nom. Si si ista, ze je to fisher price?

nikollette
10. aug 2009

Ved miska písala že presne ten istý ako mam ja v albume, len hybe rukami, tak neviem.. 😅
skús ho cvaknúť Miska, som zvedavá, co je to za novinku 😉 😀

zuzka1.
10. aug 2009

mukky my ma rovnako "stare" deti. Co davas malemu na obedik?daj nejaky typ, niekedy uz neviem co by som mu spravila.
Teraz ho svokra zobrala von, predtym papal na olovrant roztek s lucinou pazitkovou. to lubi aj maminka 😉

nikollette
10. aug 2009

Odkedy mozu malý, napríklad takú lučinu z rožkom?

zuzka1.
10. aug 2009

my sme davali rozteky od 7.mesiaca,lucinu tiez tak nejak na to som mu davala. miska uz vas to coskoro caka 😉

nikollette
10. aug 2009

Viem ze lučina je taka jemna, tak sa moze skor ako v roku, to je fajn,.. uz sa tesím.. no my mame za 10dni pol roka, a potom este mesiac počkame a skusime len tak do ruky na chviločku rožtek 😉

mukky
10. aug 2009

zuz vcera som mu napriklad uvarila cervenu sosovicu,po 10 minutach od jej varenia pridala na kocky zemiaky,ked bolo vsetko uvarene,minutu pred vypnutim som tam pridala par lyziciek bieleho jogurtu.Vlastne ako privarok,ale bez zahustenia s mukou,sosovica sa rozvarila a zahustila to.K tomu mal chlebik,chutilo mu ako vzdy 😀

mukky
10. aug 2009

ja by som dala lucinu po roku,je vyrobeny zo smotany a tvarohu.Ale po roku sa uz pomaly zacat davat moze.jej zlozenia ma milo prekvapilo.

zuzka1.
10. aug 2009

nas maly rozky zboznuje, ale kupujem mu sojove, obycajne biele nejem uz ani ja davnejsie. Chlebik si pecieme aj odma v pekarni na chleib, tkaze papava aj taky.
no dobry napad, sosovicku by mohl mat.

mukky
10. aug 2009

opravujem sa,lucina je len z mlieka a smotany,z tvarohu je apetito lucina

nikollette
10. aug 2009

Ved to lze lucina je aj z tvarohu, ale zasa ma celkom fajn zloženie podla mna.. uvidime, ekdy vyskúšame 😉

mukky
10. aug 2009

zuz ani my nejeme biele pecivo uz par rokov.malemu davam obcas tmavy chlebik,alebo grahamovy rozok.Sojove radsej nie,aby nahodou nevdychol semiacka,ale my ich mame velmi radi.ja teraz ale skor knackenbrot jem,kedze chudnem 😝

mukky
10. aug 2009
mukky
10. aug 2009

ja som zacala s polievkami na obed len nedavno,kedze by mal polovicu z toho na podbradniku 😝 ale tie ryzove vlocky su na nezaplatenie,pekne ju zahustia,kupujete ich?

mukky
10. aug 2009

ste pisali o chudokrvnosti,aj ja som davala malemu maltofer,ale som mu ho na rady mojej super pediatricky davala nespravne,a co som sa o nom docitala, 😕 😕 ,hniju po nom korene zubkov atd 😝 ,ja som ho prestala davat ,my sme boli len tak na hrane a neurologicka nechapala podla vysledkov testov,preco nam ho vobec nakazala davat 😠

nikollette
10. aug 2009

Hej zo želaza, jed jedno aké sa kazia zuby, bud zltnu alebo hniju ☹
my sme preto nebrali maltofer, iba kys.listovú a pyridoxin, to je Bvit 😉

mukky
10. aug 2009

ano,hniju..super ze ste ho nebrali
my berieme pyridoxin a ja obcas beriem kyselinu listovu a o pol roka ju zacnem uzivat pravidelne,koli babu,ktore chcem 😀

mukky
10. aug 2009

mne maly este spinka,v noci bude asi tancovat 😕

mukky
10. aug 2009

zuzka ak nevies co varit drobcekovi,posli mi do ip ak chces tvoju mail adresu
ja som meno samuel a christopher mala medzi menami,ked som robila vyber mien pre chlapceka 😵

nikollette
10. aug 2009

Mukky chcte dalsie? 🙂
my sme maleho, tiez planovali, a na prvy pokus sa zadarilo... 😅

mukky
10. aug 2009

nikollette ano 😵 😵
mne povedala mudr na endokrinologii ze mam neplodne cykly, 😠 ☹ ma vystrasila,tak som sa zlakla,skusili sme a bola som uz na druhy mesiac tehotna 😀 ,takze tiez hned 😀 a aj sestra na prvy krat,mam neterku o 12 dni mladsiu od mojho

nikollette
10. aug 2009

Mukky 😀 hned siisla vyskusať,a zadrilo sa, no pekne 🙂

mukky
10. aug 2009

😀 😀

nikollette
10. aug 2009

No mne malý už zaspinkal, sám od seba... hm, ktovie ci sa este nzobudí.. lebo inak chcodí spávat okolo 9tej, 10tej, dnes zaspinkal o pol 8, tak snad uz do rána.. (samoška, okrem nočného jedenia, ked mu len strčím flasku do úst)

a vy baby, kde ste?

jankapiknova
10. aug 2009

no moj maly tiez prekvapil,chodi spavat okolo 19.00 a dnes spi od 18.00, tak neviem, asi mam rano skory budicek ☹

nikollette
10. aug 2009

No moj je už hore 🙄 😅

ty mas budicek? akoze ty ho budíš, alebo ako?
a do kedy ti spinká ked chodí spať okolo 19tej? a prespí celú noc?