Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

womenne
27. jan 2010

vin mna to boli už 2 hodky pravy vaječnik ma pich pravidelne ako pri to porode 😢

nikollette
27. jan 2010

Ahojte..

Lenka 😀 😀 😀

Mukky dufam ye to je len niečo prechodné, bo dnes dosť hnačkoval. Aj 5x...
Dala som mu tu biogaiu kvpaky, aj zajtra mu dám, snáď zaberie... a bude ok..
zajtra mu dojde kamoška, tak sa pohrajú dúfam...
Bo vždy ked su spolu sa otočia sebe chrbtom a berú si hračky 😅

nikollette
27. jan 2010

Som pridala foto, ako malý sám stojí a hrá sa 🙂

nikollette
27. jan 2010

Chudák malý má vyštípanú riťku. A to ho prebalujem hned ako sa pokaká. Dnes sme menili plienku viac ako 10x...
Som mu na to dala hrubšiu vrstvu sudocremu, tak uvidíme...
Zatial ešte riťku nemal nikdy vyštípanú, ani len začervenanú... ☹

nikollette
27. jan 2010

Ach jaj, zase tu niet ani živej duše 😒

nikollette
27. jan 2010

Mukky zlaté fotky 😀 🙂 😉
aj my máme ten istý šeblík 🙂

vodnarky
27. jan 2010

nikolette-my sme nasj malinkej davali repikove obklady..take vlazne..pekne z vatickou..a do rana to mala skoro uplne zahojene a uz ju to vobec nebolelo.. 😉

nikollette
27. jan 2010

Vodnarky dík...
dala som ten sudocrem, a zatial je to ok, malý už je pokojný. Ak nepomôže potom vyskúšam inú alternatívu 😉

vodnarky
27. jan 2010

nikolette- 😀

vinifera
27. jan 2010

women netuším kde je problém. No vieš maternica je podráždená. Predsa je tam len votrelec - a nechce von 😝

lenka_66
28. jan 2010

ahojte,
do prcic to co je von .brrrrrrrrrrrrrrr

niki, no sikovnicek velky uz je 😵
ja davam tu mast z lekarne s rybim olejom .zatial vsetko ok

vinifera
28. jan 2010

NIka inak aj kamoškyn malý (3 týždne má ) má takto teraz problém so zadočkom. Doktorka predpísala masť Imazol a odporučila na určité obdobie baliť do klasických látkových plienok. Nadáva na to kamoška - prebaľuje aj každú hodinu - no ale čo by pre svoju lásku nespravila.

smailinka
28. jan 2010

ahojte, čo robíte? ja som akurát dala variť malému zeleninku, dneska máme žĺtok, nebude moc nadšený, keďže on je mäskový 🙂

krpec už je ukecaný, do mobilu vypráva, ako by bol operátor 😀 včera mu vravím, povedz tatovi pa-pa a on začal kývať mobilu, no som nemohla 🙂

a vy čo nové?

zuzka sa tu stále neobjavila???? 😕

lenka_66
28. jan 2010

som sa vratila po okruznej jazde kolo sidliska.teraz rozmrzam na prevadzovu teplotu 😝

lenka_66
28. jan 2010

adal, ako som zistila tak mas skoro rovnaky TP ako kamoska co si nechala vlastnu temu zavriet 😉

vinifera
28. jan 2010

A akú tému?

nikollette
28. jan 2010

Ahojte 🙂

No teraz nedávno odišla kamoška s malou. Malý sa zase dosť ignorovali, ak si niečo nebrali 😅
Dnes už nehnačkoval, klop, klop.... iba kakal 2-3x ale nie hnačku.

Smaili, náš moc nechce rozprávať snád sa rozhovorí 😒

Ja pijem s mp šampus bo dnes má narodky 😎
Idem pridať nejaké foto y dneška 🙂

adal
28. jan 2010

nikoll, tak že gratulujem, aj ja mám dnes 😉

nikollette
28. jan 2010

Adal, jéj... 🙂 🙂 🙂
Tak všetko najlepšie prajem... 😵

nikollette
28. jan 2010

Kde ste???

Mukky zanedbávaš koníka??? 😀

nikollette
28. jan 2010

Keďže tu opäť nik nie je, idem zalahnúť do vane a relaxovať...
V detskej je bordel ako po výbuchu, deti tam riadili 😝 😅

Tak pekný večer 🙂

mukky
29. jan 2010

ahojte 😉
čo robkáte?

lenka_66
29. jan 2010

hehe no tema co vas tak zrala 😀 .teda jej pisatelky niektore

adal vsetko naj

vinifera
29. jan 2010

Ahojte kočky.

Všetko naj oslavujúcim.

Tak sme prosím pekne teraz na obed spali viac ako tri hodiny. Ale som rozbitá teraz 😀

Ideme dať obedík a poobede snáď niekde prebehneme. Treba ponavštevovať budúce nevesty malú Emu a Natáliu🙂

vinifera
29. jan 2010

Tak nakoniec došla švagriná k nám. Tak sme nikam nešli. Ale trebalo by sa vyvetrať tak uvažujem, že ešte pôjdeme kočíkom von. A ženy kde zasa všetky ste?

adal
29. jan 2010

ahojte, no ja som tu, ale to nie je čudné že sa objavím len občas 😀 ale kde sú ostatné, hááááááááááá 😝

adal
29. jan 2010

fú a aká som neslušná, som zabudla poďakovať za gratulácie, takže ďakujem dievčence 🙂

nikollette
29. jan 2010

Ahojte...
Malý stále kaká ako stroj, ale nie hnačku. No v podstate on vždy velakrát kakával 😒

Dnes som varila jednoduché rýchle jedlo. Cestovinový šlatát. Cestoviny uvarene, na to som dala smotanu, a pomiešla vo velkej mise so: syrom nakrájaným na kocky, nakrájaná, šunka, šampióny, olivy, kukurica, vajíčka, hrášok... celkom fajn to je...
a ešte som robila smotanovú studenú tortu s ovocím, piškotami.. ale dobrá bude až v noci, mňam 😵

Vini, ja by som aj cez den nakukla, ale mám stále zlý comp 😠
až tento víkend ho bere chalan, že sa na neho pozrie....

nikollette
29. jan 2010

Zase nikoho...
baby, nejak sa tu stále míňame ☹

vinifera
29. jan 2010

NIkka tak ty musíš mať riadny absťák....

Malý demoluje obývačku. Ťukám si tu do notebooku. Dražím svetrík na MMA. Práve som vyhrala manikúru z Avonu za 2,2 no nekúp to 😀