Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

roka96
2. sep 2009

u nás sa nejako mračí.. 😒

mukky
2. sep 2009

idem kuknut 😀

hej este spi aj poobede hodku vzdy,viac ako kedy..dnes uvidim kolko pospi a ja s nim 😀 ,vsetko mam hotove tak co budem robit? 😀

sophie1981
2. sep 2009

ahojte....tak uz sme po poradni a ockovani...teraz uz len cakat co bude.....a ako bude....🙂)....inac miery: 7090g a 68cm.....;)

mukky
2. sep 2009

technik,strojnik?

mukky
2. sep 2009

roka modrooky je teda 😀

roka teeda ale ma nebezpecne povolanie,ja by som nevedela zit s muzom ktory denne riskuje svoj zivot,by som to nezvladla ,stale by som sa bala..klobuk dole

sice aj moj ma dost nebezpecne povolanie,na kazdom rohu striehne nejake nebezpecenstvo a urazy...ale nie je to pevne verim az take no,sa utesujem stale..

zuzka1.
2. sep 2009

mukky tak sme dve,ja som si myslela, ze len moj maly je taky semdospac.
tu na okoli je jediny, kto psi este 2x za den aj 5 hodin(doobeda+poobede)- 😉

nikollette
2. sep 2009

Zuzi, tak sme tri 🙂
moj tiež lubi spinkať.. pred obedom spal 2 hodinky, a to sme vstávali okolo 10tej, a teraz po obede už od 16tej hajinká... uvidíme dokedy 🙂

mukky
2. sep 2009

😀 😀
moj uz zaspal,idem aj ja,opat dobru 😀 😔

nikollette
2. sep 2009

Baby ked vam detičky spinkaju takto ako moj okolo 18tej, potom kedy vám idú spinkať na nočný spánok už???

vinifera
2. sep 2009

Kočky. Ked mi už malý spapal mrkvičku so zemiakom. Môžem mu dať aj banán?

roka96
2. sep 2009

mukky aj som sa strašne bála zo začiatku-.. ale viem ako on tu prácu zbožnuje vždy to chcel robit a vyšlo mu to a on je úplne spokojný.. je doležité robit to čo ta baví.. predtým mal aj vo volných dnoch prácu v ktoroj chodil denno denne autom a vtedy som sa viac bála po 24 ked išiel hned ráno a behal po celom Slovensku.. teraz sa snažíme vychutnávat si každý volný dník!

zuzka1.
2. sep 2009

niki nas maly chodi spat okolo 9-10, spi tak 2 hodky. pootm ide spinkat poobede okolo 2-3, spinka tak do 5, niekdey do 6, ale spat ide norlane podla rezimu vecerneho, najneskor okolo pol 9 a spinka do rana, tak max do 7, pol 8. ako kedy. niekedy kuvika aj skor.

vini podla mna hej 😉

mukky
2. sep 2009

moj uz zaspinkava 😔

roka 🙂

roka96
2. sep 2009

moj dnes zaspával strašne dlho! bože a to určite bude za chvilku hore.. závidím Vám! ale v dobrom.
akurát si robím tie špagety, čo som mala mat na obed 😔 držte palce nech stíham.. už nech je tatino doma!

miskachrumka
2. sep 2009

ahojte takaj moj už buva ...............ja som dnes zazila zazrak mali mi pije mlieko bez toho aby spal normalne cucka ked je hore teraz pred buvkanim no o pol siedmej mi spapal 180ml a o desietej mu spavim dalsich 180ml som stastna len dufam ze nam to vydrzi velmi dlho aj vcera mi pil sam od seba len som si myslela ze bol velmii hladny a ze preto ale nie stal sa zazrak 🙂

roka96
2. sep 2009

zuzka1 mne sa ani nechce verit, že vám deti prespia celú noc.. pre mna je to nepredstavitelné! už aj keby cez ten den je to bieda keby aspon na večer sa možeme tešit!!!
ale raz to príde.. idem si herpes natriet zoviraxom, lebo ma z neho trafí.. sa bojím aby to drobec nedostal.. momentálne máme aj ja aj muž 😀

roka96
2. sep 2009

miska určite to začne byt ok neboj.
moj dnes zase vobec nechcel obed tak som mu aspon ovocia dala viac a piškoty a jogurt.. ved potrebuje vitamíny na rast.. 😒

zuzka1.
2. sep 2009

roka spi cele noci od 2 mesiacov, maval do polnoci obcas mrnkoty na cajik, alebo dudlik, ale odkedy to vie aj sam, aj ked sa v noci zobudi, vsetko ma na nocnom stoliku nacystane, takze si cajik alebo dudlik vezme aj sam. velice smaostatny 🙂

je to fajn, my sme spachtosi s mm, takze pre nas koliky , ktore mal boli hororove, kedze sme boli clee noci hore, ale cchvallabohu iba 2 tyzdne. obdivujem maminy, ktore sa nevypsia, kolikuju, bolia bruska alebo podobne veci.

roka96
2. sep 2009

no my sme prvého polroka zažili taký šok- ked stále plakal a nespal, že teraz ked nespí a v noci je hore každú hodinku nám už príde ako super obdobie.. my sme teiž boli spachtoši.. no teraz by nám stačilo aspon tie noci!
náš je tiež samostatný ale v noci.. no dnes som robila pokus som ho nechala ked sa zobudil tak, že čo urobí.. pobil nás po hlavách, plazil sa, lozil, smial sa a po hodine zaspal...
no može mi každý hovorit nehojdaj ho, radšej ho za 5 minút uhojdám- ked je dobre a možne dalšiu hodinu spat 😀

roka96
2. sep 2009

no chcem podakovat, že ste mi držali palce!! 😀 som stihla aj urobit aj zjest!! mnam a teraz ma bolí brucho! AU
ja sačudujem, že som tu večer sama a ked vy máte deti spachtošov.. vy už určite snívate krásne sny v teplej postielke a ja tu sedím, rozmýšlam či íst riad umyt a počkám kým sa drobec zobudí a až potom pojdem za ním..

roka96
2. sep 2009

no idem umývat nemožem byt lenivá je tam len trošku a ako mi bude super ráno ked budem pit kávu v čistej kuchyni??
inak zajtra máme s mužom výročie 9 rokov čo sme spolu!!! Musím niečo vymysliet((: 😀 😀

zuzka1.
2. sep 2009

roka on nech vymysli, ze umyje riad za teba a uvari ti rano kavu 😉 😉 😉 😉

roka96
2. sep 2009

Miška aj ty spíš?? Ved Dávidko nieje spachtoš.. ani Smily deti nie sú spachtoši.. sa mi nejako búra klub nespáčov!! 😀

roka96
2. sep 2009

on príde až ráno tak ja ho počkám s teplou kávou a ranajkami 😀
keby je doma umyje .. on mi velmi pomáha!! a u nás sa niekedy hádame, kto bude robit domáce práce, lebo dávat pozor na syna je o milion krát tažšie ako každá iná práca 😅

zuzka1.
2. sep 2009

aj my sa obcas ponukame jak teliatka. dnes sme sa dohadovali kto pokosi travnik 😉

vinifera
2. sep 2009

Aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeem 😵

roka96
2. sep 2009

už sme hore ☹

zuzka1.
2. sep 2009

vini co??aby spal alebo kosi travnik???

moj maly ma zatvorene ocka mrnka. mame sopliky, asi pojdu zubky dlasie, kedze mame iba 8. uvidime no. Alebo nadcha,

roka96
2. sep 2009

zapchalo sa mi umýdlo.. dnes mi zase ide!!!! 😒

vinifera
2. sep 2009

Aby som sa mohla s niekým dohadovať. Sa tak môžem sama so sebou. Drahý večer dôjde a je bojovník "zlomený šíp" Lahne do postele a on niežeby zaspal on odrazu upadne do kómy. 😖