Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
30. sep 2009

ahojte tak konecne som sama manzel v praci navsteva odisla ufff konecne a malinky buva!idem si spravit hodinku pre seba ak mi teda mali dovoli 😅 vytrhat obocko a zafarbit vlasy dufam ze stihnem nech sa pacim tomuto mojmu chlapovi 😀 ..................inac andrea tu fakt dlho nebola nadreaaaaaaaaaaaaa kde si?pracujes?chybas tu ?! 😉 roka monolog som ti prerusila! 😅 😀

sophie1981
30. sep 2009

hola...spite??...my celkom fajn den...na obed mrkvickova polievocka.....dezert hamka.....teraz pospala a o chvilku ideme zase von..u nas aj slniecko svieti.... 😝 😎

zuzka1.
30. sep 2009

ahojte, my uz popichackovany, maly ok, mm da mleicko a ide sa hajat na poobedny neskorsi spanok.

zza odmenu, ze sa drzal sme isli do dracika smaozrejme 😀
a miery mame 82cm a vaha 10,7kg!
konecne, ze 10kg, my sme mali 9kg hadam 5 meisacov 😖 ale teraz, ha je velkyyyy chlap 😀

miskachrumka
30. sep 2009

ahojte tak moj mali dnes povedal prve slovo !baba!manzel ho drzal na rukach a akurat isla reklama na plienky a mali ukazal prstom na telku a povedal baba!sme boli ztoho hotovy 😀 krasne nieco co to bude ked mi povie prvy krat mama jojjjjjjjjjjjjjjj 🙂

vinifera
30. sep 2009

No ja neviem toto považuješ za slovo? Môj malý kričí už od 6 teho mesiaca mamamammaaaaamamam. Vtedy sa ho vždy všetci chcú zbaviť, že kričí mama 😀 😀 😀 a už tak tri týždne kričí aj babababba.

miskachrumka
30. sep 2009

vinifera 🙄 moj mali tiez gaga uz davno gagaga jajajaj bebebe a este neviem co ...........ale on ukazal na telku a tam bolo dieta a povedal ze je to baba on chcem nieco specifikovat ze vie ze je to baba a neblaboce od veci ako cele dni !chapes!on myslel konkretne v telke babu!(dieta)!

miskachrumka
30. sep 2009

mali si pred pred pol hodkou buchol hlavku o plastovu vanicku ☹ spravila sa mu hrca v strede cela!ale volala som dr aze sa nemam bat!zajtra ideme do poradni o jednej tak uvidim co povie!teraz buva ja sa tak bojim fakt cim viac pozor davam tym je to horsie!

sophie1981
30. sep 2009

u nas je jednoznacne prve slovo....mnam...stale mnamka ked papa....v inej situacii ho nepouziva, takze mnam...a teraz zacala tata...aj ked je pravda, ze si to neuvedomuje, ze komu to patri...inac len jaci..... 🙄 ..

idem do sprchy a hlavne si hubu umyt..som zozrala 3xrozok s cesnakovou pomazankou.....snad mi to mala odpusti, ze jej mlieko bude pachnut.... 😀

miskachrumka
30. sep 2009

sophie ked bude Katka hladna tak jej to bude jedno! 😉

pajinka23
30. sep 2009

Ahojte babule tak pozeran ze tu je vzdy zivo 🙂 🙂

miskachrumka
30. sep 2009

ahoj paji! 😉

zuzka1.
30. sep 2009

vini u nas to bolo ako u vas, iba mamamamaam a vzdy vsetci, ze chce len mamu 😀
pootm bolo obdobie baba, papa, tata, bebe, meme a prisli normlane zmysluplne slova, nie nahody 😉 a teraz porozprava viac akoby mal.

Dt dnes pochvalil, ze pekne sa rozviazal jazycek, maly poukazoval co ho napadlo, pokazil auticko a isli sme spokojne domov. Ale to vsetko este pred ockovanim, potom im len zamaval, dr dal serus a odchod, nechcel ich uz ani vidiet 😀 😀

miskachrumka
30. sep 2009

prisla si sem kuk ako som ti pislala!? 😀

zuzka1.
30. sep 2009

sophie cesnacka bola moja oblubena, uz ju casto nerobim, iba ked mm pyta s hriankami 😉

pajinka23
30. sep 2009

miska ved som vravela ze nakuknem nenapadne 🙂 🙂

sophie1981
30. sep 2009

ja milujem cesnak.....aspon ma upiri nezozeru..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pajinka23
30. sep 2009

sophie ja tiez milujem cesnacik,no kvoli mojmu nizkemu tlakuho nemozem papat ☹ ☹ ☹ niekedy ale neodolam a spapam a potom sa somnou toci ceeeely svet ach jaj 😒

miskachrumka
30. sep 2009

pajinka 😀 a co petko už buva? 😉

sophie1981
30. sep 2009

pajinka...ta to mas ako lacnu opicu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miskachrumka
30. sep 2009

ja mam tiez raqda cesnak ale este radsej mam cibulu!!!!!!!!!joj tu mozem na tony!jem ju ako jablko!a milujem ju na chlebiku a posolenu mnam!

pajinka23
30. sep 2009

Viem aj dobru cesnakovu natierku 😉 😉 Robim ju vzdy ked mame nejaku oslavu,aj na vianoce a na silvestra fajn vec k popijaniu 😀 😀 😀 Napisem aj receptik ak budete chciet 😉 😉

miskachrumka
30. sep 2009

pajinka napis!odpisem si ! 😉 spravim menzelovi na veceru mozno aj zajtra! 😉

sophie1981
30. sep 2009

baby.....ja mampocit, ze moja mala papa malo....tak ako ste vy pisali, ze mate problem do ich natlacit mlieko, ta moja zase chce len cicinu.......zeleninku popapa, ale nie masy.....max tu malu flasticku od hipp....ja jej varim domace, sklo sme este nemali.....ani jej zatial nechcem davat, kedze stiham v pohode.....nejako to este neriesim..pribera pekne...len dufam, ze je to ok

nikollette
30. sep 2009

Ahojte...

Boli sme dnes v poradni máme 8310g 😅
a dokina chválila a chválila malého aký je šikovný, ako sedí, ako stojí, ako chce chodiť, robí kročiky 🙂

Kúpila som aj prvé topánočky, také športovo elegantné, v lekárni normálne, zdravotné, vhodné na prvé krôčky a celkom sa mi aj páčia 😉

Zuzi, tak že to už máte za sebou, to je hlavné...
a on si to už uvedomuje? že zato že bol dobry u doktorky sa ide do dráčiky a niečo sa mu kúpi? 🙂
ja som zvedavá, ako to je vlastne, ked už bude mať tak ako tvoj 🙂 už sa teším....

Moj tiež už gága dávno, mamamamam, zvykne blabotať, mnam to tiež ked papá, brmkať akože auto, a všelijaké iné neidentifikovatelné slová 😅 😅 😅

miskachrumka
30. sep 2009

dobre idem sa ja napapat manzel upiekol domaci chlebik mnam a asi spravim vajcovu natierku a cajik a vecera hotova!

pajinka23
30. sep 2009

juuj Petko uz mi buva od siestej este ani nepipol tak spokojne chrupka 😀 😀 😀 ale isto sa za chvilu zobudi lebo som zariekla 😀 😀 hi hi

nikollette
30. sep 2009

A dnes mi malý zjedol prvý krát domácu stravu 😉
varené masko so zeleninkou, rozmixované 😉

miskachrumka
30. sep 2009

sophie podla mna je to ok!ak pribera a je spokojna! 😉

pajinka23
30. sep 2009

Cesnakova natierka-tatarska omacka,nastruhany syr,vele vela cesnaku a dochutite solou a korenim podla chuti 😉 😉 😉 je sice jednoducha ale naozaj svetova 🙂 🙂

sophie1981
30. sep 2009

tu to zacina smrdiet cesnakom..... 😀 ....

nikol.....zase si nakupovala??....hm..... 😀