Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
7. okt 2009

aky???aj chcem 😲
asi zajtra spravim

sophie1981
7. okt 2009

zuzka...coko/vanilka, s koleckami bananu a piskotky 😵 😵 ...kaloricka bomba po zozratej slanine s chlebom a cibulov......no dnes ked dychnem na stareho, romantikus isto nebude.... 😅 😅 😅 😅 😅 javascript:addEmoticon('😵','vBody')

sophie1981
7. okt 2009

cibulou.... 😝

sophie1981
7. okt 2009

ok, napchata na prasknutie....idem off...see you later.... 😉

nikollette
7. okt 2009

aj ten moj chlap chcel dnes robiť puding, a ja mu na to, nech nerobí, a teraz by som si aj dala 😕 😅

nikollette
7. okt 2009

Ja mám na niečo chuuuť 😕
ale ja vždy na niečo, čo práve nemáme doma 😒 😎

zuzka1.
7. okt 2009

mnam, ze chleba so slankou a cibulou 😝 to by som ja muslea zjest, nech to za cely den pslaim a nepribeirem.

sophie este snz???my zacneme asi od januara, dovolenka bude zimna, ideme na tale na tyzden lyzovat, tak ozeliem more v lete, pojdeme ked len niekde tu na svk. hlavne , aby som spravila ok stantice a bude dobre. budeme sa tesit na babu malu. uvidime, nejak to posuvame blizsie a blizsie 😀

nikollette
7. okt 2009

Zuzi, takže už aj vy chystáte súrodenca Samkovi 🙂
obdivujem vás baby 🙂

zuzka1.
7. okt 2009

niki mozno ked sa raz stretneme chytite formu
chcela by som coraz viac a viac,uvidime, zatial je to v stadiu rohodovania, riesenia
chceme aj dom buduci rok, aj dovcu, aj vsetko, al u mna vyhrava dieta. tak to nejak chceme sklbit

vinifera
7. okt 2009

Čaute kočky. Tak konečne som to dočítala. Kým sa mi to podarilo tak mi krpce stihol prehodiť na klávesnici z/Y. Zapnúť a vypnúť caps lock. A zavrieť koníka☹

Pajinka úprimnú sústrasť.

Sophie dúfam, že to bude tatino dobre zvládať. Bábo cití, keď si nervná. Ja som to videla pred štátnicami. Malý mal vtedy tri mesiace. Čím viac som nervačila ja, že nestíham a tak tým bol malý horší.... Ale zas na druhej strane ja som ti hovorila nepi to pivo 😀 😀 😀 😀 Bude malá zlá. Ja už to mám odskúšané. Ani krpcovi sa to nepáči.

Nech si každý do fóra píše čo chce. Kedy chce a ako chce. Je to každého slobodná vôľa. A nechať sa obmedzovať lebo niekto....???? Akože prečo.

mukky
7. okt 2009

ahojte..ste toho popisali opat... 😕 😀
tak ja uz mam relativne klud,maly este nespi a ocko mu len stale robi psssst 😀 ,nechce spinkat vynimocne sme neskoro vstali poobede..,skor podvvecer...idem si tu to co pocitat a potom pozriet bez servitky,zameny manzeliek,skvely den par casti,postu pre teba par casti...fiiiiiiha do 4 mam co robit 😀 😀
s malym som vstala o 19.30,urobila som mu super polievocku zeleninovu a dopapal este kalerabovu kasu na veceru..inak zvykneme mat stale na veceru mliecko,ale mal na olovrant kedze mi bolo luto taku fajnu kasu vyhodit,varim len na 2 dni a bolo jej vela..
urobila som chybu lebo som mu doniesla polievku aj kasu naraz a videl to..a potom mi len ukazoval ze raz chce z polievky a raz z kase 😕 😀 😀

mukky
7. okt 2009

idem vas docitat co ste popisali podvecer

zuzka1.
7. okt 2009

mukky vy mate teda super rezim, maly bude po vas 😀

citaj citaj a ozaj mas koec roboty 😀

vevusiatko
7. okt 2009

mukky nasla som ta 🙂) 😀 😀

nikollette
7. okt 2009

Ahoj Veve, dávno som ťa nevidela 🙂
Naša téma ružinov, nejak upadla, stále nová tváre sú tam, však...

vinifera
7. okt 2009

Mukky z toho si nič nerob. Mne štandardne chodí mimiňák spať o 23. Dnes výnomične u 22 lebo bol u babky poobede a ho zas uvláčila na rukách 🙄 🙄 🙄 Tak bol z toho uťahaný.

nikollette
7. okt 2009

veve, ty si snž????
to fakt? Tak skoro? 🙂

Ale teda držím palce, nech sa zadarí 😉

mukky
7. okt 2009

nikolette nakupovanie je okrem maleho moja jedina radost na materskej..no a este aj varenie a manzel aby sa nepovedalo 😀 😀 vsimajte to poradie 😕 😝 😀 😀
boli sme v parndorfe v pondelok a nebolo vela ludi...stravili sme tam cely den..maly vydrzi zatial este v kociari krasne sediet aj cely den a sledovat ruch a zivot okolo seba..je zvyknuty na nase celodenne nakupovanie,kedze casto chodime do madarska na cely den..chudak manzel,ale zvykol si 😀
rada nakupujem od potravin az po oblecenie..pre mna je to relax ...s nami nase tempo neviem ci by niekto zvladol... 😀
v nakupovani hraciek sa uz krotim,lebo ich ma strasne vela a naozaj to nema zmysel mu kupovat dalsie a dalsie..sice mi je smutno ked ideme na nakup a nic mu nekupim 😢 😀 a aj oblecenia ma uz vela takze ani to uz nenakupujem...do 2 rokov az 3 rokov mame oblecenie..dokupujem uz len body a co bude treba..ale tusim ani nic..
teraz ho velmi bavi skladat pohariky do seba...a velmi ma rad techniku,ako zapinat televizor,pc,mikrovlnku a podobne...takze by som chcela mu na Vianoce kupit nejake decke pc s veeeela tlacidlami ci detsky cd prehravac..ale fakt len tie decke,hracky..uz som aj zhanala ale nic take som nenasla...

zuzka1.
7. okt 2009

mukky my mame jeden notebook, je to z dracika, segra to kupila malemu. Je to sice po anlgicky, ale je tam odst tlacitok, zabavi sa, zvieratka, aj zvuky, hudibne nastroje, nas uz nefunguje pochopitlene, ako polovica hraciek co dostal Samko pod ruky, je to on to bucha a hovori, ze iaaaaaaaaaa, akoze havariaaaaa 😝 😀 😀

a inak fisher price ma aj detsky cd prehravac 😉

mukky
7. okt 2009

vevusiatko ahoj 😀 😎

zuzi po nas nie....po mne ked uz,manzel chodieva spavat skoro od kedy sme spolu..takze uz 14 rokov 😝 😀 ale ked sedi pri vinku ci rumiku..eeej aj do rana vtedy vie sediet pri mne 😀 😀
ale inak sa snazime mat rezim taky nejaky pravidelny s vecernym spankom..okolo 20.00 ho ukladam spinkat,podla situacie..

nikollette
7. okt 2009

Mukky, a ako to že ešte nie si v mojej téme: mánia na nakupovanie??? 😀 😀 😀
Vidím, že si na tom podobne ako ja, ako keby som seba čítala 😀
len ja sa ešte ani v hračkách nekrotím, možno ma to časom prejde, ale zatial sa v tom vyžívam... 🙂
tam sme samé maniačky na nákupy 😅

Ale ja zase potraviny nemusím 😝
to nakupuje u nás chlap 😉

Idem off, však zajtra..
pa

zuzka1.
7. okt 2009

14 rokov ste spolu???boze ved to dlha doba, som zvedava ako na tom budeme my po tolkych rokoch.
ale tradicia dlhych manzelstiev je, nasi su psolu 35 rokova sovkrovci 28, tak sa snad zadari 😀

zuzka1.
7. okt 2009

inak disney auto mame aj my, maly ho ma najradsej, v nom aj papka u nasich, montuje, srobuje, naklada a podobne 😉

mukky
7. okt 2009

zuzka bola som v draciku a nevidela som tam nic take..no musim ist asi do toho vacsieho dracika a este pojdeme do madarska a je tam uzasne hrackarstvo s fischer price hrackami co u nas take som nevidela..je tam velky vyber tak isto sa mi nieco podari najst,no tak aspon viem ze je take nieco,tak dakujem 😉
mame takmer vsetko od fischer,maju krasne farebne hracky a aj lamaze su kraaasne,najradsej mu kupujem take tie na rozvyjanie motoriky,plysaky ho nezaujimaju ☹

mukky
7. okt 2009

nikolette ja ju citavam obcas,neboj nic 😀 😀
len sa snazim tlmit moje vasne 😀 😀 a preto radsej neprispievam 😀

vinifera
7. okt 2009

Čo sú to lamaze?

mukky
7. okt 2009

vini to je znacka hraciek

http://www.babytrend.sk/lamaze-m-3.html su krasne farebne a pekne prepracovane

mukky
7. okt 2009

vini som ti este nestihla odpisat,prepac a ani tu temu precitat...co som do nej vtedy prispela

vinifera
7. okt 2009

aha. Čači. Ale dosť drahé, nie?

mukky
7. okt 2009

su drahe a dost....a o dost ako fischer price 🙄