Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nelicefo
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova mne sa este teraz nepriehrial..ale casto sa prehrieva...😝 mame aj tu podlozku pod to ale to vsetko je na stole a tam sa mi sediet nechce cela zhrbena.😀 a nevidela by som na tv.😝

nelicefo
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova hej tak to je.😀 a chytaaaam.🙂

bubush
8. apr 2012

ja zas radsej vineu ako kofolu z kofoloidnych chuti mam rada pepsi 🙂

bubush
8. apr 2012

ale to tu fici baby 😉

nelicefo
8. apr 2012

@bubush ja este mozem aj coca-colu...to mam este zavislost co mi ostala po prichode z USA..a este mcdonald.😝 😅 Vineu tu tiez mozem.x-)

stardust
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova ako ktore. Napr. par bioklickov z Maroka moc kvalitnych nebolo, teraz zase strasia s dioxinmi v biovajciach...Ale taky skrob a voda tu nepatri medzi najdrahsie potraviny, ako v SR, vid parky, sunky, lad s mrazenou rybou.

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@bubush no vypol sa , zapla som ho po vychladnuti no nakoniec dopadol tak ze baterka je prec z notebooku a je len na nabijacke, ten ostal muzovi, a teraz co som na druhom tak ho mám v medzere pri posteli, zvuk ziadny len strasne teplo a taky smrad ze nieco sa pali,,,

nelicefo
8. apr 2012

@bubush aspon sa tu doma nenudim.😀 dieta tu spekuluje utekove strategie na zajtra a pise si s frajerom..joj zalubenci silny.😀

nelicefo
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova uff...no to muselo byt radosti...mna by asi porazilo.😝 mame jeden z kvalitnejsich bookov ale hrozne rychlo sa prehreje to mi vadi.☹ Ale zase je pravda ze je zapnuty skoro stale.😝

stardust
8. apr 2012

@nelicefo a mas ho polozeny na chladiacej podlozke? Ak nie, oplati sa do nej investovat 🙂

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@nelicefo mnam mcdonald bńerob chute je zavrety ked som bola tehu mm dost casto do drive v noci siel po mcflurry, s karamelom... mnam,,, alebo mcnugets s horcicovou🙂
@bubush ja som sa jej dost dnes napila s vinom🙂
DALA BY SOM SI MELON🙂 CERVENY VYCHLADNUTY!
@stardust no my este tak vsetko bio nekupujeme, asi skoro nic neviem, no najradsej mám z billy kukurice co sa varia a to je rakusky vyrobok....a syry

bubush
8. apr 2012

@nelicefo a nemala si este nedavno v profile popisane aj deti a ich vek? ci sa mylim 😉

nelicefo
8. apr 2012

@stardust mame tu podlozku...😉 ale predsa len po veceroch sa mi nechce pri booku sediet ale skor oddychovat.😀 😝

stardust
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova ja tiez nekupujem biovyrobky...cista ryza, tie ceny...pritom este nikto nedokazal, ze by "normalne" potraviny boli horsie ako tie bio.

nelicefo
8. apr 2012

@bubush mala..🙂 ale je tu viacero spehov 😝
Mam jednu 13rocnu pubisku.😝 A snazime sa o druhe mimco.😉

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@nelicefo no to neviem moj ma toshibu nu tu mám teraz ja on ma ten moj acer, no my este mame velky pc, ale tam sa mi nechce byt, a ten má aj led monitor. no kto bude sa krcit v kresle ked mozem lezat🙂 a ci to bol pruser najprv som sa tvarila ja nic ja muzikant🙂 tu podlozku som aj ja uvazovala, a napr ked som si minule vysavala notebook vsak od prachu vypinal sa mi hned potom ho moj rozobral, ze nieco sa tam posunulo...a teraz drzi v pohode, ved si pisem s vami🙂

nelicefo
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova aj my hocikedy sme v noci dostali chut na mekac tak sme startovali auto a isli si daco kupit.🙂 aj teraz niekedy.😅 😀 Len teraz to mame troska dalej.😝

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@nelicefo hej to som ta minule kukala na fotoblogu, nemate daku fotku s dakym prezidentom ci take daco ci? no nie som spehun len som kukla.... co mi hodilo na nastenku🙂

bubush
8. apr 2012

ja mam rada vsetky tieto pepsi, fanty,sprite, coca c,..mekac tiez milujem ale nam to financne nevychadza aby sme take veci kupovali ale nevadi, ja som spokojna aj s tym na co mame, mozno ked bude mala oslavovat 10 rokov tak ju zoberem do mekaca na party 😀
inak nr.1 je bigmac - juuuuuuj sliny mi tecuuuu 😅

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@nelicefo vsak byvate v tt? tam nie je? ci?

nelicefo
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova my mame HP..😝 pocitat stolovy je dole v pracovni...tiez sa mi tam nechce sediet.😝
Muz ma Apple Macbook ale to je pre mna spanielska dedina.😝

bubush
8. apr 2012

@nelicefo tak dobre sa mi zdalo...no to uz fakt clovek nevie co za debilov sa tu zabava, tiez som mala kedysi viac o sebe ale naco..kto je v pohode bavi sa so mnou aj bez mojho krasneho ksichtiku 😀

nelicefo
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova s Obamom nie? 😀 To sme boli v Madame Tussauds muzeu.🙂

nelicefo
8. apr 2012

@bubush presne tak.🙂

dani84
8. apr 2012

Mi tu robite chute, mnam mekac, juuuuj, hned zajtra idem 🙂 🙂 😝

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@bubush big mac ja zas ee bo je tam hovadzie maso, ale cheeseburger pikant ma tiez hovadzie maso a to mi nevadi, ani mi tam casto nechodime raz za cas... ked uz mi sliny tecu..... a ideme dakam na cesty a nestihame jest.... vsak ale po sviatkoch vsetko ma zas zdraziet tak ochvilu budeme jest len tu travu!

nelicefo
8. apr 2012

@michaelafiladelfiova byvame pri TT...🙂 v TT je mcdonald.😉

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@nelicefo no tak ale nebola som si ista🙂

stardust
8. apr 2012

@bubush ja som tiez mala rada coca colu, fantu do minuleho tyzdna...nejak tomu zmenili zlozenie, uz mi to chuti neprijemne...alebo sa menia moje chutove pohariky? U mna fici Royal TS....ale aj tak som skor podpriemerny zakaznik, ktory chodi na hamburger v priemere raz za dva mesiace.

michaelafiladelfiova
8. apr 2012

@bubush ja na MK mam malo fotiek skoro ziadne no svoju tak musite prezit sa na mna kukat🙂 ja som namk od minuleho roka, lebo cele tehu rizikove a doma tak som objavila MK, a ked som sa prihlasovala som nevedela ze si mam dat iný nik automaticky mi to hodilo moje priezvisko, no co chybicka sa bloudi....
@nelicefo to nemate daleko za tu mrzku mi posles ty flurry 😀