Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
25. apr 2010

mukky aj my sme boli vcera dieta vyvencit 😀 .dnes asi tiez bo doma bude zle nedobre .tulave topanky ma po mamicke 😀

zuziiiicek17
25. apr 2010

Lenka ,Marekovi vsetko naj k meninkam 😉

leelo
25. apr 2010

Vsetko naj Mareckovi, krasne meno, moj brat sa tak vola tiez 😉

petka035
25. apr 2010

tiež prajeme Marekovi všetko naj 😵

vinifera
25. apr 2010

Lenka všetko Naj!
Nika dúfam že sa z toho rýchlo vystrábite. Angína je veľmi nepríjemná. ☹
Kočky nestíham to tu. Chalupa mi padá na hlavu aj s tým bordelom. Naštastie je krpatý na jeden den u svokry. Lebo by som sa už asi scvokla. Už síce chodieva spávať večer o 22 vstáva stále o 7 mej 😝 a včera spal len 1x za den. A medzitým nonstop lieta a vzdoruje. No ale dlabem na bordel idem sa s tatinom voziť na motorke 😅 čaftéééééé 😀

wandeirra
25. apr 2010

lenka to je super,maly je sikovnicek🙂

nikollette
25. apr 2010

Ahojte... Este pisem z mobilu, kedze cpmp ma byt hotovy az vecer. Dnes uz vyzera maly lepsie. Sme sa vyspali dobre, do 13:30:-N teraz sme na dvore, ja s mp kavickujeme, ja sa opalujem, maly haja v kociku v tieni. Zajtra pojdeme na konrolu k obvodnej. Dufam ze sa uz vecer prihlasim z normalneho compu... Docitavat vas asi nebudem, sa mi nechce, nejak som leniva😝 tak snad vecer... Zatial pekny dnik zelam😉

nikollette
25. apr 2010

No tak notebook budem mat az zajtra:-/ tak ale to uz snad vdrzim😅 malemu sa to zlepsuje, aj ked jest stale nechce. Uz 3dni skoro nic nejedol, uplne odmieta☹ caj a tekutiny, tiez len tak tak.. Dufam ze sa toho coskoro strasieme uplne. Nieco som pocitala z nudy, kedze maly uz spi, a mp cvici. Dik za reakcie baby😉

zuziiiicek17
25. apr 2010

JJuj niki ,to sa tesim,ze uz je chrisovi lepsie 🙂 neboj ,on sa coskoro rozpapa.
Mimochodom ,musim sa vam pochvalit .Dnes si moj drobcek prvykrat uplne sam bez pomoci sadol 🙂 tak som sa tesila 🙂 Dokonca to videl aj mp cez webku .Aspon ,ze ta webka existuje ,ze vidi ako rastie 😔

mukky
25. apr 2010

nikoll si spomínala ze más teraz 2 notebooky stary a nový obe ti nejdu? ☹ to je na nervy..alebo ste ho už predali? ale zvládaš absťák vcelku dobre,nie? 😀
neboj,chrisko bude čoskoro zdravučký a papanie sa určite napraví uvidíš,posielam pusinku

ja som pred chvilou okupklala maleho aj seba,som si s nim sadla do vane prvý krat k nemu ci sa nebude bat a aj tak plač velký a strach z kupkania 😒 ☹ ostrihala maleho 😔 😔 ☹ ,srdce mi este stále krváca 😔 😀 ,teda nad uskami som mu dost pramenov ostrihala a vzadu som mu nechala dlhé no som zvedavá ako to bude vyzarať zajtra...uz mu vlasky rychlo schli a nedobre sedel ,musela som mu pustit 3 casti bambulky aby mi aspon sedel a velmi sa nemykal 😀 ale schody su .neva,vlasky podrastu alebo to opravim najblizsie 😀
uz ho nepocujem asi zaspinkal..

mukky
25. apr 2010

zuzícek jéj,gratulujem sedkáčikovi 😵 😀

mukky
25. apr 2010

idem kukat tv nakuknem tak za 2 hodky ked tu niekto bude...

vinifera
26. apr 2010

Ahojte kočky. Tak som horko ťažko uspala krpatého o 23 hod. No a už je hore! 😖 Nehovoriac o tom že vnoci stihol vypiť ešte aj fľašu mlieka.

lenka_66
26. apr 2010

ahojte , dik za gratulky dobcekovi 😵 .

dnes si mamka vyhodi z kopytka. mame stretnutie z MK v aide (velka cukraren) .no dufam ze vecer nebude v spravach ze 8 mamicky s drobcami museli odviest v kazajkach 😀 😀 😀

vevusiatko
26. apr 2010

ahojte
mukky tak mi sa od prveho stahujeme ☹

vevusiatko
26. apr 2010

my nie mi 😅

mukky
26. apr 2010

ahojte 😎

mna malý nejak vobec nepočuva,teda niekedy ano,niekedy nie..alebo je to v tomto veku este normalne?
raz mu poviem že nono,nesmieš tak počuvne,inokedy nie...mám bordel ako v tanku,mm stale teraz robí a bud ideme radsej von ked je tak pekne s malým alebo varim ak sa dá ale vacsinou sa nedá v klude lebo drobec robí nebezpecné najazdy na stolicku,stol,behá a lieta hlava nehlava..
takze musí byť vtedy v stoličke bud pri mne v kuchyni ked tam nie je velmi horuco z výparov alebo pozerá rozpravky v stolicke v obyvacke ,prípadne si kreslí ci sa hraje ale len v stolicke,inak neobsedí pri hraní..
no a zu kuchyne vidím jedine kusok do chodby takze toto je blbé...a tam sa nezdrziava..

teraz som mu dovarila kym papal v stolicke,ja pijem kavu a idem pomaly variť nám ....opat ho musím izolovať kedze budem piecť v rure ach jo..ako to riešite vy?
lenze ten moj je ako jeden stary pan povedal tryskáč dufam ze trosku z toho vyrastie,ine taketo dieta nepoznam..z kade berie tolko energie na to behanie večné?
tuším je tu jedna tema hyperaktivne deti alebo maminy chlapcov no musim to fakt precitat..

mukky
26. apr 2010

lenka pripájam sa ku gratulácii 😵
tak si to uži 😀 ,trosku blbé ze idete do cukrárne nie?? 😕 😀 😀 😀 😀 tam si z kopytka nevyhodíte,ci to je len zaciatocná stanica? 😀
oddýchni si hlavne a dones mi vela zmrzliny 😎

vevu myslís ze to uz bude na trvalo? 😕 ze sa nebudete chciet vratit spat?a mm je z dediny?

mukky
26. apr 2010

včera som šla len napustiť mu vanu na kupkanie a o chvilu velky tresk a plač ☹ a drzal si hlávku a ukazoval na prah a podlahu,neviem ako spadol ale drzal si hlavku hore ☹ bola som vyplasena ci nevysiel na stolicku na papanie a tak nespadol ale urcite nie lebo som tam schvalne nechala tácku..
casto capne pri behu ale musel nejak asi inak spadnut ked tak nariekal,lebo nezvykne polakat ked capne..sa mi pozaloval a aj ockovi do telefonu a potom uz bolo dobre...

mukky
26. apr 2010

mm spí po nocnej 12-tke,vstane,naje sa a ide opať..idem mu ulahodiť aspon jedlom 😀 ,idem robiť pečené domáce jaternice a domáce klobásky, k tomu zemiačky s maslom a koprom,kyslu kapustu..
idem na to tak čafte

mukky
26. apr 2010

sunny_face si tu? 😕 😀
drobec nech uz zaspinká a ja sa pojdem najest 😀
je krásne von a my sme dnes ani neboli este...

sunny_face
26. apr 2010

Ahojte dievcata, tak nevine sa sem priplichtim. Vacsinou pisem do Mukkinych receptov,ale tam sa uz v poslednej dobe pisu len recepty a vobec sa tam nekeca. Uz ma to tam nebavi vykecavat sa sama so sebou,uz aj mama.wolfka ušla do tejto temy. Tak vam sem niekedy dobehnem.
Inac Mukky ešte som ti odpisala tam, ale už nemusis kopirovat prispevky,ja dobehnem sem. 😀
A kedže som sa sem takto jemne natlačila, tak ja nie som ani tabulka ani netabulka ja som zastanca zlatej strednej cesty-aj v papani, aj vo výchove, aj v učení.
Idem si pokukat aka je tu vekova relacia deti, aby sme tu neboli najstarší 😀

a ked tak citam,co som napisala tak je to same sem-tam tam-sem tie zamena mi proste idu 😎

sunny_face
26. apr 2010

Mukky ako si tovedela, že sa tu trápim 1. príspevkom? 😉

mukky
26. apr 2010

sunny vitaj 😀
a nič nepýtaj 😀
inak tá vychova ma zaujima,popís podrobnejsie 😀
ja asi musím trosku sprisnit 😀 i ked je este drobný podla mna 😀 ale ako riesit ked mame ist domov a place ako krokodl alebo chce ist na smykalku a nemoze?a opat strasny plac? 😀 ☹
kukali na nás maminy veru divne 😕 😀 tak sme sli na ruky a dža het 😀 😝
podla mna je este malý aby niektore veci rozlysil co sa smie a co nie i ked uz ano a nie pozna a niekedy pocuvne a inokedy sibalsky kukne a aj tak zabrdne tam kde nesmie 😀

mukky
26. apr 2010

tak drobec už spinká,idem papať 😅 😀

mukky
26. apr 2010

sunny no vies ze ja som prisna v strave 😀 ale baby su povolnejsie a kludne pis co papate a podobne,nikoho neodsudzujeme samozrejme ked sa nejedná o extrem ako bryndzove halusky v 5 mesiacoch,prikrmy v 7 týzdni zivota a podobne 😝

mukky
26. apr 2010

kupujes malej v lidli sunku,ze ak si dobre pamatam?ktoru?keby bola nejaka fakt s dobrym zlozenim mrknem na to 😉

sunny_face
26. apr 2010

Bože Mukky tolko otazok naraz. Na jedlo som aj prisna ale nie skrz malej ale celkovo,ked mam zaplatit za maso, tak chcem maso a nie muku. Radšej priplatim ale viem čo jem (aspon dufam, že tí výrobcovia neklamu). Sunku kupujem v Lidli, pockaj opisem ti co tam je,mam ju doma. Takže výrobca GEBIRGSJAGER a šunka z kuracích prs krajana, dusená ma 96% masa z kruracích prs, sol max 3% a su tam ešte nejake tie stabilizátory. A kupovala som tam aj parky mali 93% masa, ale v poslednej dobe sa mi zdali hrozne slane,tak som ich prestala kupovat. A chodím tam na cottage, syry a biely jogurt PILOS, lebo obsahuje len jogurtovú a probioticku kulturu a žiadne škroby a konzervanty. Na mliečne výrobky som "tabulka", lebo pri pečive to tažko zistím z čoho to je. Našťastie lebo už teraz ma moj mm zo mna stresy v obchode, ked citam obsahy tovarov. 😀

mukky
26. apr 2010

sunny si chcela kecať tak dávam vela otázok a chcem vela odpovedí 😀
lidl ako obchod ma stve,ten bordel v tych "priehradkach" ci ako to nazvat a to pípanie.. 😝 ale ja tam nakupujem tiez a velmi kvalitne veci,kde aj napr v normalnych hypermarketoch nedostať..
ten jogurt kupujem obcas aj ja,je taky vacsi ,tusim 300 alebo 500 ml a ma 10% tuku?aj mm ho má rad s vločkami
inak malému dávam biely sabinovksy,sabi,mm ho maju v bufete a tiez je kvalitný
ved som písala v receptoch wolfke co vsetko tam nakupujem asi si čítala..

mukky
26. apr 2010

skoda ze tam davaju tie stabilozatory..no ale niektore su neskodne a musia tam byť,ci?? 😕