Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
31. aug 2010

@vinifera obcas mam pocit ze ty by si bez stresu uz ani nevedela fungovat.mas to perne 😒

@adal maly je uzasny

vinifera
31. aug 2010

@lenka_66 no ja mám občas tiež ten pocit. A ešte som tu ostala v chalupe s malým sama. Drahý šiel odtiahnuť auto do Nemecka.

lenka_66
31. aug 2010

@vinifera a preco az tam?blizsie sa neda ? tak to 2 dni urcite nebude doma

vinifera
31. aug 2010

Lebo až tam sa chalanom pokazilo auto. Tak ho treba odtiahnuť. No nerátam že skôr ako zajtra vnoci dôjde.
Idem ja búvať lebo som KO.

lenka_66
31. aug 2010

@vinifera dobru

vinifera
1. sep 2010

Našla som si nádherné svadobné šaty - že ked sa raz budem vydávať. Kombinácia červeno bielych - ale také som ozaj dlho hľadala. A písala som do salonu v BA že koľko stojí požičanie alebo kúpa. 550 požičanie a 1500 € kúpa- Fuj skoro ma vykotilo. Tu za požičanie v meste dáte max 300 € aj s popolnočnými. Teda ako chápem že nie sme BA som aj mala strop že tak 800 ale za nové šaty 1500 €. Ved na MMB sa dajú objednať za 250 €. Viem že to nebude v tej kvalite. Fuj ale 1500 € je ozaj moc.

zuziiiicek17
1. sep 2010

Ahojky 🙂
u nas zase leje ,ale uz sme boli s drobnym v obchode .zababuseny v novej bunde .Kazdemu sa pacil velmi .Zelemu mu velmi ide 😵 a ciapoku ma zelenu so siltom 😵 moj fesi .

@vinifera som si myslela ,ze budu tolko stat aj ked je to riadna palka.predsalen luxusny salon.U nas idu saty tak cca okolo 400€
posles mi na nich este raz link ? chcela som ich ukazat kamoske

zuzka1.
1. sep 2010

ahojte kocky,
nejak menej pisete, musim vas docitat.
ako s aamte?
vini vsetko uz uz?co zubok?

ja som mala saty z nitry, zo salonu diamond, najdes aj na nete ich stranku, maju krasne saty a pozicanie stalo 550E pred 3 rokmi . popolnocne som kupila za facku, nejakych 35E.

zuziiiicek17
1. sep 2010

@zuzka1. Som videla na fotke ,krasne saty si mala 😵

tweetinkapp
1. sep 2010

ja som mala saty pozicane za 400. To je jedna z tych najvacsich poloziek na svadbu, ale starsie kolekcie by sa dali aj za menej 😉 . ono by to asi zalezalo aj od typu siat. keby boli len nejake jednoduche, tak by som si dala usit v cine, cez e-bay je mnoho takych ponuk, kde do 200 eur ti usiju napodobeninu. ale ked nejake zlozite krajkove, tak original je proste original.
mne sa to najprv zdalo strasne vela, ale keby ste videli, ako sa mi tie saty nicili. stale mi ktosi stupal na saty, tu sa roztrhlo, tu 😅 . som rada, ze som nakoniec nemusela nic doplacat 😅

vinifera
1. sep 2010

http://www.stvalentino.sk/svadobne-saty/

model HAVIVA. Ale ten nižší. Lebo v ponuke je najskôr Haviva (s čiernou) a potom ešte raz Haviva noir (čierna) a haviva s bielou a červenou.

leelo
1. sep 2010

ahojte 🙂 uj, saticky riesite, pekne 😉
vini, ja som tam nasla haviva len s ciernou, ale viem si to predstavit. mne sa take tiez velmi pacia. herve je super navrhar, podla mna robia najkrajsie svad.saty. bola som v tom st.valentino svojho casu. zvlastny salon. vsetko co mali na vesiakoch, tak bolo v dezolatnom stave. asi davaju opravit, az ked je o tie saty zaujem, aby moc zbytocne neinvestovali 😀 a pytali odo mna OP este som len dosla. a ja ze naco? a oni, ze v pripade, ze idete rezervovat saty... 😅
som ich neriesila, lebo som mala mat site saty. 2 mes.pred svadbou ale krajcirka isla na operacu chrbtice, tak som zbehla cez obed do Nicol v aupaci, za 5 minut vybrala saty a bolo. pozicani estalo 400,-, boli zo starsej kolekcie - korzetove, ale uzasne pohodlne a lahucke.
a to mate pravdu s tymi popolnocnymi - ja som si ich dala usit podla obrazka na dovolenke. krajcir ma len zmeral, latky zohnal on, ja som o 2 dni priisla opat do salonu na preskusanie pred finalnymi upravami a na 3.den som dostala hotove saty na hotel v krasnom baliku. keby som skor vedela, ze v azii vedia ludia vsetko tak skvele napodobnit, tak si unho dam usit aj svadobne. ale uz sa to nestihalo. na tie treba viac casu.

leelo
1. sep 2010

a uz som nasla tie havivy cervene. hladala som to pod herve, maju to zaradene inde. ale ved to su hervee...

vinifera
1. sep 2010

@leelo ja neviem či je to herveee alebo čo. Ale je tam haviva hore hned prvá čierna. A potom dole ešte raz haviva a haviva noir. Ako je tam obrovské množstvo krásnych šiat. Mne sa veľmi páči komb červeno bielej. Nakoľko sa budem vydávať už ako mamina s dieťaťom tak môže byť. Len vačšinou to vyzerá ako na zámockú pani.
Klasické tortoidné zberané sa mi moc nepáčia. Ani tie s extra lesklým povrchom.
A ešte sa mi páči toto:
http://oblecenie.bazos.sk/inzerat/4734373/Preda...
http://oblecenie.bazos.sk/inzerat/4691551/Svado...
http://oblecenie.bazos.sk/inzerat/4688403/Luxus...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9319997&tab=1
Teda korzet a veľkú sukna ale hladká.
pekné je aj toto ale nemám do toho postavu: Treba presýpacie hodiny. A ja som rovná zhora dole.

vinifera
1. sep 2010

A z netu by som už asi neobjednávala lebo sme objednávali toto:
A keď to prišlo tak to vyzeralo takto:
Nehovoriac o tom že vzadu mala byť šnurovačka. A nakoniec nebola - bol tam zips. A tehotná nevesta nám nepribrala tak ako mala tak sme to musel prácne zužovať. ☹

leelo
1. sep 2010

@vinifera tak tie na pripojenej fotke su uplne ako tie moje, co som mala mat site 🙂 mam este latku, kupovana vo viedni, lacna zrovna nebola...
a mas presne na ten typ satov postavu. si stihla a vysoka, ukazalo by to super!! tam nejde o obrovske prsia, skor o vyrazny pas, pekny tvar, nie sudok. co ty teda sudok nemas...a korzet praveze vie pekne v hornych partiach pridat.

leelo
1. sep 2010

haha, dobry rozdiel 😀 presne to som chcela dodat - neobjednavaj z netu 😉

vinifera
1. sep 2010

@leelo No lenže ja som od kôz až po boky rovná. Ja nemám žiaden pás. A to zrovna do tých šiat treba. A kozy nemám tiež žiadne. Takže ten korzet by musel umelo vytvoriť prsia. A pod korzetom by som mala vzduchovú komoru a potom bradavky 😀 😀

leelo
1. sep 2010

@vinifera 😀 😀 videla som tvoje fotky. kto iny by si mal obliect take saty ak nie ty. nejake male a gulicky?
ale ak by si sa v nich necitila, tak neber.

vinifera
1. sep 2010

http://www.salonvalery.sk/sk/galeria/20/detail/...

kompromis. Ešte sa to aj volá ako môj chlap. Aj nohy do toho mám. Ale tak ja chcem tak viac princeznovské - och som to ja romantik🙂))

leelo
1. sep 2010

krasne. tak som rada, ze sa nedas odradit. na tieto by som povedala, ze treba este vyraznejsi pas, lebo ta prerusena linia sukne to tak zarovnava. ale mozem sa mylit. na tieto treba krasne dlhe nohy. cize v tvojom pripade ok 🙂
a mas pravdu, nie su az tak princeznovske. podla mna v skutocnosti nie su tak dobre ako na foto

lussy23
1. sep 2010

Ahojte... Neviete, čo je s Mukky?

zuziiiicek17
1. sep 2010

@lussy23 ma sukromnu temu ,napis jej IP

@vinifera dakujeeem ,mne sa pacia tie s ciernou ,fakt nadhera ,hodila som sdi to do googlu a naslo mi dalsie krasne saty ,tak sa snad raz a vydavat budem 😀

@leelo ,ty zijes ? teba zohnat na FB je nemozne 😀

vinifera
1. sep 2010

No chcela som ešte natiahnuť jednu fenomenálnu fotku. Korzet je tmavobordový. Na nom asimetricky ornamentálne kvety. a sukna je nadýchaná spredu kraťučká a vzadu dlhá. Fenomenálne. Len je to na stránke kde je to vo flashi a ked to dám uložiť ako prind screen tak to zas nevidí prehliadať ked to tahám ako obrázok. Smola ale sú krásne...

vinifera
1. sep 2010

* print screeen
*to nevidí prehliadač...
píšem jak madar - to bude tým že robím 300 veci naraz

leelo
1. sep 2010

cauko 🙂

@zuziiiicek17 zijem a to este ako! 😀 idem na fb. dnes som nebola. sak mi napis tam a hned mi pride notifiacia na mail 😉

@vinifera a link sa neda poslat?

vinifera
1. sep 2010

@leelo nedá. Na tu stránku sa človek ešte aj registrovať musí. A fičí to tam vo flashi takže nedá. Ale pošli mi mail. Pošlem ti 😉 do mailu sa obrázok natiahnuť dá

zuziiiicek17
1. sep 2010

@leelo hod si to do googlu 😉 harve haviva ...vyhodi ti to vela obrazkov ale na par z nich su tie saty s cervenym 😉

adal
1. sep 2010

ahojte 🙂 nestíham a nestíham 😉 a vidím či čítam 😀 že sa tu riešia svadobné šaty @vinifera 😉

leelo
1. sep 2010

@adal cau 🙂 no ako vidis, na niekoho to dolahlo. vini chce mat asi 2.dieta az po svadbe 😀