Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
18. aug 2010

@adal no moj spava tiez super a ja stale deficitujem. asi kvoli konovi to bude 😀

adal
18. aug 2010

@zuzka1. to som blbo napísala, on spí od 1 1/2 roka sám v detskej izbe 🙂 a prespal samozrejme celé noci už skôr 🙂

adal
18. aug 2010

@vinifera vini, on je aj tak zlatúšik 🙂 a ja už fakt idem spať 😉

leelo
18. aug 2010

@adal dobru noc 🙂

tweetinkapp
18. aug 2010

@vinifera no tak na tych botaskach som sa teda riadne pobavila 😀

tweetinkapp
18. aug 2010

@lenka_66 pekne, ze si si na mna spomenula.....ak som teda twnti 😀

tweetinkapp
18. aug 2010

baby no ja deficitujem este stale...maly uz aj prespi celu noc s malymi mrncaniami, ale mne ten deficit nejak ostal 😝 .

leelo
18. aug 2010

@tweetinkapp ved to, ze deficit sa asi neda dospat. je to psychicka vec, nie telesna 😉
ako sa inak mate? nic o tebe neviem...

penny13
19. aug 2010

@leelo - Ďakujeme. Teploty zmizli. Zajtra ide MM s Kaktou na koncert jej blonďáčika, ide aj Lucka a Gabika, tak budeme s F sami doma 🙂 A aj ked neskoro, prajem Benjaminkovi všetko naj.

tweetinkapp
19. aug 2010

@leelo po starom. nic nove nemame 😀

vevusiatko
19. aug 2010

caute nestiham 😝
ako sa tu mate teraz som v ba tak mam net 😀

tweetinkapp
19. aug 2010

@vevusiatko vsetci su prec...necakaj tu zbytocne 😀

vevusiatko
19. aug 2010

vsetci odisli lebo si tu :D pod cez vikend vecer von ...proooosiiiiiim na kofolu pozyvvam 😝

vinifera
19. aug 2010

aj mna beriete?
Ale nie ak to víde tak ideme od zajtra na Oravu na víkend s kamošmi. A malý by mal ostať u svokrovcov. Tak som zvedavá.
Dožehlila som obludnú kopu prádla. Už ma vytáča ako to dokáže za den stuchnúť v spálni. A to mám do kríža otvorené okná v dvoch izbách až vzduch nestojí. A behám celý den jak krava so sušiakom dnu a von podľa toho či prší alebo svieti slnko ... už si prídem jak nepríčetná ... a už sa kontrolujem jak hrabnutá či mám dve boty rovnaké

leelo
19. aug 2010

ahojte 🙂

@vinifera len pekne kontroluj, tebe to neuskodi 😀
ja robim so susiakom to iste. iked uz raz prezil aj dazd na balkone, ale neprsalo sikmo, takze poho.

@vevusiatko super, ze si dosla konecne. ako ste sa mali? co draganka? ukazujes jej kazdy vecer fotku mojho B, ci si medzitym nasla nejakeho vychodniara? 😉

wandeirra
19. aug 2010

ahojte zienky...zajtra oslavujeme 2 rocky,tak nemam moc casu pisat,dufam ze sa mate vsetky fajn🙂 pozdravujem vas 🙂 treba mi este tolko veci vybavit na zajtra,dva druhy kolacov upiect rano,aspon...hadam to vsetko postiham,aspon ze darceky uz mam nakupene. uz som ich aj o den skor dala Tobiaskovi,nemohla som to vydrzat nechat ich este den v aute skryte 🙂

leelo
19. aug 2010

@wandeirra ahoj, malemu vsetko najlepsie a nech vam vyjde oslava! 😵
tak si tortu nakoniec neobjednavala? a co dostal maly?

citam v tvojom profile...ako sa to stalo? maly ok?

vevusiatko
20. aug 2010

@leelo ahoooj
ahoj draganka je v poriadku nastastie je zdravucka ale zla ako cert 😀 Benji by ju nechcel 😀 😀 😀 inak sme sa mali fajn

zuziiiicek17
20. aug 2010

Ahojte babenky 😵
Dlllho som sa neozvala ,ale viete ,mam nabity program 😀
v nedelu idem nas5 za mamou do Prahy ...nejak nam to s mp nefunguje .teda z mojej strany.podrobnosti napisem asi az v nedelu ,lebo teraz stojim vonku ,notebook mam na kociku a hojdam Miška 😅
musim potom docitat co ste popisali 😵
dufam ,ze sa vsetky mate super 😉

vevusiatko
20. aug 2010

@zuziiiicek17 ahoj moja co sa deje?? chlap neposlucha?? ci teba to nebavi ci ako???

penny13
20. aug 2010

@wandeirra - Tobiaskovi všetko najlepšie, veľa zdravíčka. Rodinka už pomaly odchádza do Šebetova a my ostávame s F sami doma.

vevusiatko
20. aug 2010

@wandeirra jeeeej vsetko najlepsie hlavne vela zdravia to je to najdolezitejsie 🙂

vinifera
20. aug 2010

@wandeirra Tobiasovi všetko najlepšie !
Babenky idem na víkend na Oravu tak sa tu opatrujte 🙂

penny13
21. aug 2010

@vinifera - Maj sa pekne.

wandeirra
21. aug 2010

@leello ahoj,tortu sme mali...ale este som aj piekla,pre istotu,aby malo nebolo🙂
dakujem vsetkym za blahozelania,odovzdam Tobiaskovi,ked sa zobudi🙂
ten pad piatok 13.sa stal tak,ze vyliezol hore na smykacku a ja som natiahla ruky smerom dole,ze ide zist ale on vyskocil a zletel do vzduchoprazdna smerom k schodikom smykalky.bola to sekunda,nestihli sme ho s kamoskou zachytit,ale je ok nastastie.

lenka_66
21. aug 2010

caute,
dorazila som po dlhom case.

@wandeirra tobimu vseeeeeeeeeeetko naj ..... ! a uz ziadne nehody bobocik maly

@vinifera dufam ze si uzivas

vieraj
22. aug 2010

ahojte, nikde nikoho? ja som mala neterku /5,5r./ na prazdninacha az mi vlasy dupkom stavalli...normalne uvazujem, ci chcem druhe mimi, alebo radsej nie 😝

@wandeirra vsetko naj malemu prajeme s Nikolkou 🙂
@zuziiiicek17 to mi je luto, ze sa nedari vo vztahu...dufam, ze to nejako pominie a bude zase OK. 😉
@vinifera mnam Orava. tam je kraasne a zdravo, veselo a gazdovsky... 😅 😵

lenka_66
22. aug 2010

@vieraj presne ako pises na orave dobre na orave zdravo 😀

adal
22. aug 2010

ahojte, dnes sme sa boli "vyvenčiť", nebude sa iba vinifera flákať po Orave kde je zdravo 😀

adal
22. aug 2010

juj, som myslela že sa to bude dať pootáčať ☹ pošlem ešte raz ...