Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

roka96
15. aug 2009

miška mi sme mu to vždy driapali tou akoby kefkou. je to na to, a ked sme videli, že je zub skoro vonku dali sme na tu kefku gelik a muž mu to driapal- až do krvi ai neplakal no a zub bol prerezaný 😀
a inak ja ked vidím, že ho to velmi bolí- dávam mu na noc panadol, i ked horučku nemá..to ho trošu ukludní..

roka96
15. aug 2009

inak mi jedna pani poradila vraj ružový med je veľmi dobrý! Vraj to dostať v lekárni a stojí to okolo 30 sk. tak neviem vraj to ona dávala všetkým deťom v rodine a pomohlo. ja sa chystám tiež íst na to spýtať do lekárne a uvidím...

roka96
15. aug 2009

no idem sa umyt , stiahnut kuchynu- lebo po večery mojho syna je tam ako po vojne 😝 a snád si stihnem aj ľahnut na chviľku!!
😀 😀 😀

sophie1981
15. aug 2009

hey hou.......spite???..asi ano...tak idem aj ja....vyvalit telo po umornom upratovani.... 😝 ...ale okna vymenene.... 😅 .....ale musim ist spat skor ako manzel vylezie zo sprchy.......aby si nahodou nezmyslel ze by daco tot...vcera ma "bolela" hlava.....dnes by to uz nezozral.... 😅 tak bru noc

miska....ja som davala deckam zuzlat detsku zubnu kefku....len davaj pozor, nech sa nezadlavi....predsa je este maly a neovlada rucicky ako by mal...

vini, dufam, ze drobec je oki.....

idem...pa

miskachrumka
15. aug 2009

dakujem!potrela som asi 6krat kde mozem kupit roka tu kefku ci je to klasicka kefka detska?ja nemam stymto skusenosti!on obzuva vsetko tvrde aj cumel aj hryzatka aj moje prsty ale nejak mam pocit ze sa mu pritom neulavy! ☹

miskachrumka
15. aug 2009

ale dnes aspon pekne papal a teraz mi dokonca stiahol 250ml naraz.............. 😕 😀

vinifera
15. aug 2009

Sophie.Ja som včera hrala formu, že strááášne spím, keď došiel drahý domov. Dnes som tomu už neušla 😅
Malý v pohode (klop klop klop).Ani mu ten frnáčik nenapúchol ani nemá modrinu.
Akurát sa celý večer vozil v aute. Boli sme kade tade ZA - TN - KM. Takže stále spal. No a teraz je v postielke a tvári sa strááášne čerstvo a vyspato. Tak som zvedavá, že kedy zaspí. 🙄

sirinka
16. aug 2009

miska tie nacvikove kefky maju v lekarnach...a s citronom opatrne, je to citrus a tiez moze sposobit alergiu...

roka96
16. aug 2009

presne citrusy až po roku trošku nevadí, ale nepreháňať.. Tie kefky majú v lekárňach .. my sme kúpili v dm drogérií mali tam také 3 za 100 sk.. je tam taká masážna potom to drapádko a potom normálna kefka na umývanie zúbkov- fakt super vec.. no letím ahojte možno večer

megi93
16. aug 2009

my sme tiež dostali kefku, boli dve v balení, jedna je dlhšia, že keď sa dieťa učí umývať si zuby, tak mamička to drží za tú predĺženú časť a na tej je aj také masážne mäkšie držiatko, ktoré malá rada obžúva. A k týmto kefkám je aj taký krúžok, čo sa upevní na kefku, aby si ju dieťa nedalo do úst celú. Ale nie je to spolahlivé, lebo naša dala ten krúžok dole a napchala si ho do krku. Manžel jej to vyťahoval tak, že už ho skoro zhltla 😒 Ale kefky sú tiež super. Našej sa tak rýchlejšie prerezávajú zuby.

Ozaj, kedy vlastne treba deťom umývať zuby? A čím? Už má tri, tak mi tak napadlo, že by bolo fajn jej ich umyť...ale neviem čím. Normálnou pastou pre deti?

miskachrumka
16. aug 2009

ahojte ja som citala ze sprvymi zubkami by sa malo ist hned aj zubarovi ktory ohodnoti ci rastu ako maju a ci je vsetko dobre!mate stym skusenost!............mi sme mali najhorsiu noc zatial aka bola mali celu noc preplakal asi pojdem dr nceh sa mu pozrie nato a nech poradi!nejak je strasne plany! ☹ uvidime ak bude tato noc dufam ze bude oveeeeela lepsia............ 😒

nikollette
16. aug 2009

Ahojte...

No teda miška nezávidím ☹
A to my sme dnes vstávali o 9:30 😕 😕 😕 malý už bol hore, tak zobudil aj nás, bol chílu hore, a potom zaspal znova do 12tej... a teraz zase zahájil poobedný spánok 😅

nikollette
16. aug 2009

No dnes bol hic 😎 tak sme vytiahli bazénik, dali teplú vodu a malý sa kúpkal 🙂
tak sa s toho tešil 😀 a tak sa jašil, proste paráda 🙂
aj foto som pridala 😉

megi93
16. aug 2009

dnes je tu nejak ticho 🙂

miskachrumka
16. aug 2009

ahoj megi aj ja kukam ze asi su vsetci niecim inym zamestnany! 😉 no nam asi ide ja treti zubok 😒 no myslim lebo teraz ma zas biele medzi nimi tak asi budme mat už tri naspodu! 😉 ale noci su strasne cez den sa este prehrame aj ked hocikedy zaplace znicoho nic 😢 .............je tu ozaj niekto? 😲

miskachrumka
16. aug 2009

baby zajtra ak bude cas kupim fotak a idem fotit a dam fotecky 😉

nikollette
16. aug 2009

My sme teraz došli z BA z McDonaldu, na zmrzke sme boli...
Malý bol tiež nejaký podráždený, možno zo zubov...
a jesť teda nechce vôbec ☹ ani mlieko, ani príkrm.. všetko do neho musím tak nasilu tlačiť, a mlieko nejde nijak, ani nasilu 😒 ☹ ja už som z toho zúfala 😒

miskachrumka
16. aug 2009

nikol NIESI SAMA!nas sa dokonca pokrckal zas spapal pekne kasicku chutilo mu naraz mu to zas vytiekolo z pusi ☹ a tiez nic nepapal asi par lyzic kasi 100ml mlieka a to je vsetko co spapal ☹ ale o hodku mu dam zas 240ml tak uvidime ci spapa ale pochybujem ☹

miskachrumka
16. aug 2009

nikol bola siuž niekedy tu v Svatom Antone ak si pocula mame tu veliky kastiel a byva tu Hubert sa to vola aj prezident sem chodi aj spravach to davaju kazdy rok!pocula si už otom? 😒

nikollette
16. aug 2009

Ja neviem, sú tu vôbec ešte také maminy, kt bábatká tak málo jedia?

miskachrumka
16. aug 2009

ozaj nikol chcela som sa ta este opytat videla som ze kupujes malemu adidas boty mi by sme chceli malemu kupit nike ale su celo kozene mas aj take ak ano vyhovuju malemu?mi tiez mame jedny adidas akle tie su mu už male tak ideme prejst na inu znacku a ako malinky mal take male puma zelene a tie neboli bohvie co!

nikollette
16. aug 2009

Náš ma aj viac párov adidasiek 🙂
aj teraz ideme do Rakúska, do PArndorfu, nakupvať značkové handry, tak malému nakúpim, zase supravy, a tak... lebo uýž mu budú malé.. zimnú budnu sm už kúpila tiež nike.. mal aj nike capačky, ale tie boli 16tky, úplne mini, tak to nosil len do 3 mesiacov cca... a predala som potom... a boli v pohode... 😉

nikollette
16. aug 2009

Ja som maniak na nákupy proste 😅

miskachrumka
16. aug 2009

myslim za ano a hlavne teraz v lete ☹ ja tie berem dobre ked je mali plany alebo robi zle alebo neviem co ale ked nechce papat tak to je nanervy som zufala ztoho 😢

miskachrumka
16. aug 2009

ja som akurat vcera vecer kukala na internete v sport acku mali detsku adidas bundu ciernu s bielou cicou a s tromi bielimi pasmi ale ze dostaneme v novembri tak nejdem kupovat povedala som svoju predstavu ............a uvidime ak sa mi nebude pacit tiez predam a kupim novu! 😉

nikollette
16. aug 2009

Nech už je zima, nech malému zase začne chutiť papať 😅

sophie1981
16. aug 2009

hey pipiny.....ako??...este zubnickujete??? 😅 ..

nikollette
16. aug 2009

Sophie ahoj.. ty nezubničkuješ 😅 😅

sophie1981
16. aug 2009

no dnes sme mali off od zubkov..... 😝 ....ale bola ssom v dm-ke a kupila som kefocky, takze som pripravena na zajtra!!.....ze Bud pripravny a ja som vzdy pripravena.......ale samozrejme to dopadne tak, ze ich o tyzden niekde polozim, zabudnem kde a vtedy je nabehnu zuby...... 😲 .....

vidim ze nakupujete...my ideme v oktobri do Londyna..... 😵 ...to budu nakupy...ale ja na tie znacky moc niesom......ja mam rada next...aj capacky mame nextove a su uplne super..... 😎

sophie1981
16. aug 2009

inac okna zalozene.....tolko nervov co som mala za tento vikend.....ufff.....no jednoznacne, zeny su z Venuse, muzi z Marsu....a ten moj je s takeho nejakeho poriadne vzdialeneho......no snad to nejako dotiahneme do konca..... 😲 .....jeho tempom..... 😀