Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
24. aug 2009

roka,megy,nikol a andrea ta už asi odcestovala!kde ste ?????????????,nejak to tu upada!!!!!!!!! 😒

roka96
24. aug 2009

andrea ide až vo štvrtok.. ja som tu ale sami gazdujeme a totop moje hyperaktivum.. no mám čo robit! 😉

roka96
24. aug 2009

uspím ho a ničo popíšem!!

cestovatelkaandrea
24. aug 2009

no dnes a zajtra som doma , v stredu robim, aj vo stvrtok do obeda robim a potom tu nebudem az do 12.9. na korzike nebudeme mat net.
no a teraz ked je bubak maly hore, tak mam oci na stopkach. straaasne lieta. vcera sme ho ostrihali s masinkou na vlasy na 1cm. srandovno vyzera. v cera ho trapili horne jednotky. bol by odkusol aj moju nohu keby sa dalo. a ani Dentinox mu nepomohol. musi ho to dost bolet. nastastie jedol normalne a aj dost spal. len ked je hore, tak nevie co so sebou 😀
miska napisala som ti IP.

cestovatelkaandrea
24. aug 2009

podla mna tema neupada. len tu teraz nechodia baby vtacky, tak je tu klud a normalne sa tu bavi. no a niekolko z nas je aj na dovolenke, tak asi preto.

miskachrumka
24. aug 2009

ahojte už som si myslela ze nenapiste!!!!!!!!tak vo stvrtok ??????????ok!tak este stiihame popisat 😉 roka pod uspat aj mojho 😅

roka96
24. aug 2009

ja si myslím, že príde zima a budeme písat viac.. teraz aj slniečko volá von ..

miskachrumka
24. aug 2009

andrea ved hej ja len ze asi tu treba spravit konflikt aby sa to rozbehlo lebo vzdy to tu bolo o prietrh ked tu boli hadky.............ale samozrejme zartujem!!!!!!!! 🙂 andrea aj mojho brata dali vcera strihat ma rok a pol na ciro je bohovy 🙂

roka96
24. aug 2009

Miška díky mám dost toho mojho dnes nie a nie zaspat!! ale už búva! ja ranajkujem pijem kávu a ked sa zobudí musíme íst nakúpit potom von a potom neviem kedy sa sem dostanem!

miskachrumka
24. aug 2009

no roka posledny tyzden ma byt teplo tak sa leto konciii jupi mali mi bude hadam lepsie spat cez den!!!!!!!! 😒

roka96
24. aug 2009

my sme už Miška strihali 2 krát a zase to má dlhé!! niekedy už s mužm nechápeme ked sa na neho pozrieme behá, osrihaný a hovoríme si, že ved už to je chlapec!
kde je to naše bábatko. fakt . včera sme boli v Bojniciach a museli sme zobrat trojkolku bez nej nechcel íst!

miskachrumka
24. aug 2009

roka vecer?!ci nie?! 😒 jaj ja sa tesim na ordinaciu sa nemozem dockat! 😀

roka96
24. aug 2009

tak to ešte musíme stihnut ist raz na kupko!! ale teším sa na jesen už si plánujeme turistiku, cykloturistiku!

roka96
24. aug 2009

no teraz v telke ani nič nedávajú a ja nemám pri čom uspávat! 😉 tiež vždy uspávam pri ordinácií! inak teraz sledujem tých profesionálov a kolko krát sa nenormálne nasmejem 😀
podla mna tety hádavky sem tam nakuknu ale ked nám nemajú čo vytknút tak nepíšu! pozdravujem 😉

cestovatelkaandrea
24. aug 2009

no baby mi ideme na hodinku von, lebo doma s nim vydrzat to je nemozne 🙂 caute poobede

roka96
24. aug 2009

Andrea presne viem, o čom píšeš ja som tiež skoro celý den vonku! užite si to! ahojki

roka96
24. aug 2009

ja sa tiež idem obliect, lebo ked sa zobudí bude taký chaozz aby som už iba jeho obliekla.. minule už vonku samozrejme po plači pri obliekaní potom čakaní som si všimla , že som vonku v domácich papučkách! 😀 😀
no fakt chaozz u nás!

smily
24. aug 2009

ahojtee vsetci. konecne som sa dostala na net. idem precitat co sa tu dialo... inac mala mi tu spi ovela lepsie ako doma... sice je tu aj ovela chladnejsie... a vonku 2hod. v kociku prespi - parada.... ale zuby stale nemame ☹ ma to hrozne opuchnute a furt nic,,,

miskachrumka
24. aug 2009

roka 😀 si to vystihla aj ja si myslim ze cakaju nato aby nam mohli nieco vytknut presne si to napisala a vystihla!!!!!!!!!! 😉

miskachrumka
24. aug 2009

roka ztoho si nyc nerob ja som kolko krat vysla von bud naopakom olecenym trickom alebo nohavicami 😅

miskachrumka
24. aug 2009

ze nyc taka hrubica chcela som napisat nič 😝

miskachrumka
24. aug 2009

idem ja nakrmit maleho a hadam zabuva ak nie pojdeme von!alůe nejak sa mi nechce dotoho tepla mame tu 32C

vinifera
24. aug 2009

Smily. Pohodaaa. Sme rovnako starí. Ani my nemáme žiadne zuby 😎

miskachrumka
24. aug 2009

baby mozem mu zmiesat tu humanu s mrkvou hipp lebo ked som mohla s brokolicou tak mozem aj smrkvou nie?

smily
24. aug 2009

vinifera
mne aj vyhovuje ze este nema - aspon ma nebude hryzt ako starsia 😉 🙂 😉 len oni ju strasne trapia - ma tam riadne opuchnute a nie a nie von ☹ chuda si to furt skriabe spec. kefkou

smily
24. aug 2009

miskachrumka
si myslim ze ano, ked nemal nejaku reakciu na tu brokolicu....

inac mala mi nechce ziadne prikrmy okrem hipp... skusala som tu vsetky asi co existuju - ona vsetko vypluva okrem hippu.. domace sem-tam zje ale nemam tu mixer tak jej to len popucim vidlickou a jej to vadi - normalne ju nadrapuje ked zaciti co len maly kustek....

miskachrumka
24. aug 2009

brokolicu mi vyzvracala le to asi preto ze bol prejedeny a zvrackal len tak ze mu to vytieklo z pusky nie prudom a bol vysmiaty takze asi bol fakt prepany!no idem mu to teda zmiesat hadam mu to níjak neublizi mne tiez chce len hipp a niekdy aj hami inac nic ☹ už neviem co mu mam miesat do toho mlieka aby ho papal skusam vsetko mozna ale tak mlieko mu neublizi a mrkva je zeleninka idem mu to dat lebo je už hladny!

tete
24. aug 2009

Ahoj maminy ak mozem rada sa k vam pridam, ja mam 8 mesacnu babu, my tiez vychovavame bez tabulky....ak mozem k tym cajom mna doktor hned zrusil ako som povedal v dvoch mesiacoch ze davam malej granulovaný caj ze to nie je dobre...chcela som byt dobra matka, tak som jej ho prestala davat...vyskusali sme asi 5 druhov cajov nic nechcela, az kym som zas nezacala davat granulovany...no budem jej to trhat od ust ked len to vypije?...isto nie!!!ja malej davam ochutnat pomaly vselico, nech vie ako co chuti, nerobim to podla knizky..strasne zboznuje jednotaciky, a croasanty...ale nepohrdne nicim, aj chrumky lubi a vsetko co sa da ochutnat by jedla!!!
a velmi rada ju v choditku, aspon si fakt stihnem za ten cas nieco urobit!!! 🙂

cestovatelkaandrea
24. aug 2009

smily ahoooj 😉 ako sa mas? ako je v Rusku? co hovoria vasi na vnucence?

roka96
24. aug 2009

ahoj Smily chýbaš tu 😉