Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

roka96
2. sep 2009

mukky spi 3 hodiny čo?? ja odpadnem.. moj tak pol hodinu! 😝
geliky sú neúčinné ale ked sme mu to driapali tými kefkami tak bolo fajn.. kamistad gel inak skúšal muž a strplo mu v ústach 😀 😀 on skúša všetko drobcové aj panadol sirup! 😀
my naštastie horučky nemáme iba sme mrzutí aa máme riedku stolicu

roka96
2. sep 2009

ja zase zajtra na krv a potom očkovanie!
zase ma bolí hlava a urobil sa mi herpes.. ja som štastena!!! 😅

roka96
2. sep 2009

mukky ja tiež každým dnom čakám návštevu- no už sa teším!!! ešte to mi chýba k štastie.. 😔

roka96
2. sep 2009

k štastiu to malo byt.. no nevidím ani.

roka96
2. sep 2009

mukky a nedáva ten leták do úst?? Lebo tento moj dáva všetko. aj kamene vonku no všetko..

roka96
2. sep 2009

Ozi baby nebol tu niekto z tejto našej komunity 😀 na tom EEG vyštrení??

mukky
2. sep 2009

roka hej,vzdy spi tak 3 hodky a viac a preto si mozem takto po nociach dovolit buntosit,i ked mi prespi celu noc asi od 5 mesiacov,lebo s nim dospavam potom doobedu 😀
no ale ked bol malinky,asi do tych 5 mesiacov spaval len take 10 minutovky cez den,spal jedine vonku,no ale vtedy som byvala dost unavena tak som vela nekocikovala vonku

no dava takmer vsetko do ust ale tie papiere zatial nie,comu sa tiez cudujem ale sledujem ho stale..uz je v postielke a este sa mu nechce spat,ale mne uz ano..som spala si 3 hodky v noci,ako takmer vzdy 😝 😀

mukky
2. sep 2009

my mame nejaky dentinox na dasienka,mama nam kupila ,tak som ho uz par krat dala ale fakt tazko povedat ci zabera,ale skor nie ako ano..mozno to trosicku nejak tlmia..

mukky
2. sep 2009

co budete dnes varit?ja pre maleho mam navarene,ryzu s cuketou a sosovicou cervenou a nam asi nerobim nic..mm je v praci a vecer si da asi syr a hranolky,ja som mala na ranajky hrozno a jogurt a na obed asi budem mat tuniaka so zeleninouz konzervy a opeceny grahamovy tostovy chlieb v tousteri

roka96
2. sep 2009

no ja tiež pre syna mám masovú polievočku zo včera tatinko príde až ráno z práce a ja asi špagety 😀

roka96
2. sep 2009

mukky mne ani v noci nespí je hore stále takže ja už trpím chronickou nespavostou..

mukky
2. sep 2009

roka tak to si neviem predstavit ani ☹ ☹

maly uz spinka,idem aj ja,dobru 😔

roka96
2. sep 2009

dobru ja som si to tiež nevedela predstavit ale človek si zvykne 😉

nikollette
2. sep 2009

Dobré rano...

Roka kukla som fotky, malý je chutný ,ako som vravela.. krásne očká, ako náš... 😉
chutné bábo fakt 😀 😀 😀

Idem toršku upratať, a maleho krmit...
však prídem.....................................

roka96
2. sep 2009

no obaja sú také modroočká ....
síce moj neviem po kom 😀 ja hnedé muž zeleno- modré...
inak je celý tato...

vinifera
2. sep 2009

Mukky. To s tou váhou bolo myslené ironicky. Skôr som vyzerala ako taký pavúk vychudnutý aj napriek tomu, že som stále jedla ako vlk.
Roka a to vyšetrenie máte na neurologii? Mne robili nejaké testy. Len už neviem presne, či to bolo EEG. Ked zisťovali, či mám tetaniu. To som mala na hlave takú čiapku s elektrickými diódami. V ruke niečo kovové. A také celé to bolo haluzné.Vplyvom nejakej elektriky (asi uzavretého obvodu mi skrúcalo ruku a prsty - nezávisle od môjho vedomia) Som si istá, že tou formou ako to robili mne to isto babatkam nerobia. Takže ti v tomto neporadím.

nikollette
2. sep 2009

No upratané, malý už skoro hodinu a pol spinká... 😵

a čo vy, čo stvárate.. ako sa už ochladilo všaK? ja sa tomu už aj teším, už mi išli na nervy tie teplá 😝
nech už sú vianoce 😀 😀 😀

miskachrumka
2. sep 2009

ahojte tak mi sme pred hod dosli od dr.vsetko je ok tie kosticky ze pukaju ztoho si nemam nic robit zevraj je to ztoho ze ma mierne vylezanu hlavku v zadu zevraj to ma suvis spolu ze halvka sa mu pomaly naprava tak mu prestanu aj kosticky pukat!no ked mi chcel spat do troch .mes len na chrbatiku tak co som mala spravit a od 4mes. už nezaspi na chrbte ako keby seklo teraz už len na bokoch! 😉 a co sa tyka tych soplikov kazala nam kupit inu znacku morskej vody tak mse presli z physiomeru na stérimar ze je lepsi !a ze mu to mam striedat s tym nasivinom dalej!a ze stym odsavanim mi povedala ze nemalo by sa skoro vobec odsavat neodporuca sa to!tak ze to mam zmynamalizovat na 1 max.2krat denne!inac vsetko ok tak som rada pribrali sme zas 220g takze mame 8710g a fakt neviem zocoho ked poriadne mi teraz 4dni ani nepapal no co ale som velmi rada 🙂 nikol stym ochladenim ani nehovor ja už cakam na jesen ako na ihlach 😉 tiez neznasam horucavy už len kvoli malemu ze nechce jest a buvat!

nikollette
2. sep 2009

No hej, a volakedy som leto milovala, ale tento rok ble 😝
nech už je zima fakt 😉

miskachrumka
2. sep 2009

ja tie som proti letu nic nemala ale kvoli malemu aj zanho ho neznasam 😉

roka96
2. sep 2009

Vinifera ano z neurologie.. hovorila, že to bude trvat polhodinu.. ved potom napíšem.. je to vyšetrenie mozgu.

nikollette
2. sep 2009

Miška ked budu krpci vačší ,aj leto budeme mať zasa radi ,dovolenky, výlety, atd s malými...
potom to bude iné 😉

roka96
2. sep 2009

ja som si tiež minulé neužila! teraz je to lepšie možme už behat po kupkách... ale teším sa aj tak na jesen takéto tepla nieje nič pre mňa.. človeka sa ide uvarit!

roka96
2. sep 2009

Inak dnes moje Mišiatko už 3 krát kakalo a naposledy kakal total vodu.. dúfam to je zo zúbkov zajtra pojdeme k doktorke!

vinifera
2. sep 2009

Roka. Tak na tom som bola aj ja. Len nemám predstavu ako prinútia malé babo 30 min ležať v klude kým budú monitorovať. S divnou čiapkou na hlave .... Dúfam, že majú pre bábatka nejaký prijatelnejší postup.
Mne to robili lebo sa snažili prísť na to z čoho mam migrény. A prišli na to, že mam tetaniu - čo je zvýšená precitlivenosť na vonkajšie podnety......
Musím letieť. Potom dočítam.

roka96
2. sep 2009

no to si ani je neviem predstavit a ešte tohoto mojho živánika! no ved hádam majú nejaké finty.. pýtali si 5 euro zálohu asi sa aj platí za to..
ja mám tiež migrénu strašne ked to začne.. odkedy mám drobca lepší sa to ale predtým ma bolela skoro aj každý den!

roka96
2. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=ppvHhF4KCJk


ak chcete mrknite manžel s kolegami si robili video!

mukky
2. sep 2009

roka pekne video a ktory fesak je ten tvoj? 😀

maly ma to asi zo zubkov..dufajme

a nespi ti ani poobede?My si ideme lahnut a poobede zvykne spat taku hodku,niekedy aj 2

roka96
2. sep 2009

teraz spinká no držím ho na rukách... ked ho položím je hore chcem aby aspon trosku buval..
no moj má iniciáli RR 😀

roka96
2. sep 2009

tú hodku alebo 2 myslíš okrem tých 3 hodín poobede?