Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

cestovatelkaandrea
15. sep 2009

Roka a ako ste sa nakoniec rozhodli s kupou toho domu?

markiza
15. sep 2009

kessie, nebud, daj mu kedy a kolko potrebuje 😉

sophie1981
15. sep 2009

jeeej baby, vy na mna myslite???...to uz normalne ako manzelstvo.... 😀 😀 😀 😀 😀 .....snad uz to bude s mojou masinou ok a zase buem vo velkom zanedbavat domacnost, manzela, stavbu.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....ale jedno musim povedat...odkedy som mimo netu, tak mam doma poriadok....ale psychicky labilna, bo abstak ako hrom......mam to ako odvikacku, ale bohuzial nezabera.......stale myslim ako by som tukala a tukala........ale zase je pravda, ze po veceroch aspon cecky ponatriasam s chlopom.... 😀 😀 😀 😀 ....

kessie, ja by som nebudila.....lebo aj tak...potom je dieta nevyspate, nervozne, automatic nevytaha v nervoch mliecko kolko chce......takze nechaj to na drobca...od hladu neumrie.... 😉 😉 😉 😉 ...

cestovatelkaandrea
15. sep 2009

sophie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si ina maska

zuzka1.
15. sep 2009

sophie ty si ksicht 😀 😀 😀

my sme boli na nakupoch, zase raz.
maly ani nespal poobede, ale bol dobrucky. jasil sa, vykrikoval, dobre bolo .

vini mate doma perno

markoza na vitaj. kde sa skovavas?

nikollette
15. sep 2009

Ahojte,
dnes sme boli skoro celý deň preč, v Ba, v starom meste, na prechádzke, mcdonald, trošku obchody 😅
a celkom fajn bolo, som myslela že bude pršťa alebo niečo, ale nakoniec bolo pekne teplúčko 😉

idem vás dočítať..........

nikollette
15. sep 2009

Kesie, ak nemá žltačku, a že preto je spavý nebudila by som...
môj mal žltačku do 3 mesiacov, a preto rád spal, aj mu to ostalo 😅
ja som nebudila, len strčila fľašku do úst, ani sa nemusel zobudiť ale reflexívne sal z fľašky 😉

Sophie, no že si sa konečne ukázala 🙂

zuzka1.
15. sep 2009

niki takze sme mali podobne dni, aj mekac bol, mnamka 😀 😀 😀 poharmi sa budeme ohadzovat 😀

nikollette
15. sep 2009

Nám dnes skoro poháre nedali, sme si museli vypýtať, že vraj zabudli 😒
nejak moc často...
už aj my máme zásobu 😀 😀

zuzka1.
15. sep 2009

ok kocky, idem posediet do zahrady, pozret panelacik a do sprchy. 😉

nikollette
15. sep 2009

aj ja idem pred tv, idú mi seriály 😀
pekný večer zatím

roka96
15. sep 2009

no ja som vyšla z vane chlapy boli zatial vonku aby som v klude teraz hurá na fit loptu ☹
no aspon seriáli si pritom pozriem..
my sme boli dnes v zoo!a bolo fajn. 😉

nikollette
15. sep 2009

ja uz cumakujem ordinaciu v ruzovej zahrade, a v mobile som pripojena na nete 🙂
Ja som taky závislák 😅

vinifera
15. sep 2009

No dnes mám fakt super den. Kukám ešte aj admin musel upraviť môj príspevok 😝
Tak som šla na tú chatu. A už pri odbočke ku chalupe stál havo a žiadny pud sebazáchovy, že by sa uhol autu. Tak sme so švagrom(drahého brat, nie som vydatá) vystúpili, že prečo sa nechce uhnúť. A on v strede čela krvavý fľak. Bol starší.Foxteriér - poľovné plemeno. Zjavne bol cvičený. Vyzeralo to ako keby ho chcel niekto odstreliť a netrafil sa. Tak ten chudák tam chodil taký strápený.(domov som si ho fakt nemohla zobrať lebo už mám doma troch) Po chvíli sme stretli mierne podnapitého chalana. Vraj hľadá kamarátovho psa. Poľovného.Zjavne toho ublíženého. Som mala celý den do...... Ked už niekto chce odstreliť hava, ked ho už nepotrebuje (ja by som najradšej jemu strelila do hlavy) tak nech to sakra aspon spraví poriadne!!!!!!!!
No a vrchol bol ked mi mama volala na chatu, že bola u mna sesternica pozvať nás na jej svadbu a špacírovala sa po našich prerobených izbách.Baby čestne priznávam BORDEL JAK V TANKU. Proste katastrofa, ja som sa na obed ponáhľala tak som neupratovala. Som si myslela, šak drahý je celý den preč a aj ja s krpcom budem preč, tak bordel neutečie. No ale, že niekto sa vtrepe do izieb KED nie som doma. Tak to je už na mna moc.

nikollette
15. sep 2009

vini to s tym havom, je velmi smutne, ja som velky psíčkar...
A ze sa ti premavali po izbách, ni nič prjemné, tiež by sa mi to nepáčilo 😖

vinifera
15. sep 2009

Niki mne bolo to hava tááák strááášne ľúto. Ale fakt som ho domov nemohla zobrať. A zjavne ho hľadal už majiteľ. Tam už sa nedalo nič robiť. Ale keby som dotyčného stretla osobne tak by som mu asi guľe otočila okolo hlavy 🙄 🙄

roka96
15. sep 2009

tak to by sa nepáčilo ani mne.. ja nemám ani rada, ked mi niekto zavolá: Pod mi otvorit som dole.. lebo ja upratujem tak priebežne cez den ako sa dá. alee čo už..
Inak dnes boi ráno chlapy vonku a prišli s Drobcovým odretým čelom.. chudáčik modrina, oškreté . vraj padol na štrk, ale vraj to nebolo tak zlé ako to vyzerá. Muž mi hovoril, že sa až bál domov príst, lebo mna ide šibnut, ked mu padne.. a pritom padá aj mne. No čo už..

roka96
15. sep 2009

zajtra ráno musíme íst na krv.. ja sa už bojím za Zlatúšika.... ☹
konečne som ho uhojdala. 😉

megi93
15. sep 2009

Ahojte dievky. Sophie, a ja že čo mi tu chýba a to ty s tvojimi hláškami :D Chytro daj do poriadku comp a už dondi na dlhšie 🙂

Vini, verím ti. Ja by som ho osobne nakopala. Nám takto jeden polovník ukradol z pozemku psa, keď sme tam neboli, ešte šteniatko to bolo, ale on ju strašne chcel. A ona mu ušla. A keď ju našiel, tak sa ho bála, skrčila sa a on svinak ju zastrelil priamo medzi oči so služobnou zbranou (bol policajt) a nechal ju na poli. Potom nám to povedal sused, ktorý to videl, lebo sa už nemohol pozerať na to, ako každý deň chodíme po okolí a vyvolávame ju menom :( niektorí ludia by si zaslúžili odťať ruky nohy a nechať napospas osudu..nech sa naučia.

My sme dnes boli v parku, so svokrovcami 😝 Aj nás trochu opršalo, ale šak aspoň narastieme. Som sa chcela hodiť do sprchy a netečie nám teplá voda. Skoro som umrzla, kým som na to prišla....takže až ráno :(

Tak dobrú noc, všetky blchy na pomoc a nech vás dietka nechajú spať a mňa tiež 🙂

roka96
16. sep 2009

tak krv máme za sebou! strašne to bolo bola som v čakárni a on tak plakal, že som skoro plakala s ním..
a to ked si predstavím nabudúci týžden to EEG tam bude musiet byt polhodinku a on bude určite plakat a ja neviem ako ho udržia, lebo on ani pri jedle nedokáže byt v klude..
potom ešte budúci týžden očkovanie - bože to je mesiac. ☹
ale hlavne nech je všetko ok...

nikollette
16. sep 2009

Ahojte...

Roka, hm nezávidím, chudáčik,... ☹ nech už to máte za sebou...

Vini, no strašné s tými hafanmi, a celkovo zvieratami, .. je to celosvetový problém, to týranie zvierat.. nechápem ako to niekto môže dokázať, ublížiť tým nemým tváram 😔
to sú chorí ľudia podľa mňa.. ja by som takých dokázala týrať, ani nie zabiť, ale týrať tak ako oni týrajú tie zvieratá.. čo som už ja videla videí, na nete, čo tí psychopati robia (ako ťahať zviera z kože alebo hodiť ho do vriacej vody za živa!!!) a podobné veci... a tí psy ešte žili a už boli stiahnutý z kože, už ani kňučať nevládali, a potom len odpadli 😢 😢 😢
strašne smutné, hrozné, ☹ ☹ ☹
strašne som plakala pri takých videách, aj teraz ako toto píšem mám guču v krku.. a radšej už také nepozerávam, lebo potom som ani zaspať nevedela, ma musel priateľ ukludnovať... proste som z toho chytila úplné nervy, by som posťahovala tých ľudí z kože! FUJ!!! 😠

nikollette
16. sep 2009

Mne malý ešte búva, dnes som si nejak privstala 😅

roka96
16. sep 2009

no moj už búval dnes krásnych 10 minút ☹ končím, lebo mám frmol 😀 😝

nikollette
16. sep 2009

No malý mi zase zaspinkal 😅

rimmel
16. sep 2009

nikollette a ako to ze nieste zobrati ked vidim ze peniaze nehraju rolu? toto nepodpichujem, len ma to teraz tak napadlo 🙂

nikollette
16. sep 2009

Baby kde, ste???

čo som tu sama? 😕

zuzka1.
16. sep 2009

ahojte,
my sme boli na kafco v meste.
kuk www.nycbowling.sk , myslim tak je to. nase oblubene misto, maju tam na terase kopu hraciek, a fontanu, maly bol zase raz cely mokry.

doobeda may nepsinkal, akoby aj ked sme boli vonku, v kociku nechce spat, ale bol dobry, potom uz normane grogi, dosli sme domov a maly ko, hned zaspinkal. som zvedava kolko pospi.

nikollette
16. sep 2009

no zuzi vyzerá to tam pekne 🙂
a vidím že aj miešané nápoje robia, mňam... ja milujem najviac Mojitko 😵

zuzka1.
16. sep 2009

niki aj ja, ked som bola tehu pila som jahodove, ale uz som v plnej sile, tak klasika. 😀 😀

roka som rada, ze to mate za sebou. ake ockovanie??MMR?

roka96
16. sep 2009

bože ani neviem proti čomu, ale to v 15 mesiaci... ideme na budúci týžden, lebo vraj by to bolo vela aj branie krvi aj očkovanie,,
mojito lubim aj ja!!! 😉