Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
25. sep 2009

asi jej muz ci nie? 😒

krpito
25. sep 2009

áno, aj mňa to napadlo že vedľa m je , ale 🙂

miskachrumka
25. sep 2009

krpito konecne stebou normalne kecam!vidis to !

krpito
25. sep 2009

no to asi preto že som stará mama 😀 vidím to !

vinifera
25. sep 2009

A vidíš vôbec ešte stará mama? 😀 😀 😀 😀 😀 Náhodou krásne číslo 77. 7 je moje štastné číslo 🙂 Čo sa vzrušuješ môj brácho je 70 a ten druhý 72 a ja som vraj ušla 😝

krpito
25. sep 2009

vin, možno si sophie myslí že mám 77 rokov 😀 Vidím a veľmi dobre 😀 Čo nespíš ? Ja drahého v nočnej, tak čo budem robiť 🙂 😀

vinifera
25. sep 2009

Ja som došla z mesta. Chcela som pôvodne byť dlhšie ale drahého zmohol spánok tak som musela domov. Lebo on odrazu upadá do kómy a malý by mohol plakať aj hodinu v kuse a nezobudil by sa. ☹ Naposledy som tak dala babke varovať tých mojich chlapov. Že chod počúvať spoza dverí čo sa tam robí. Keby jeden plakal a druhý chrápal tak zakroč. A ona, že poza dvere nebude sliediť a počúvať. Tak, to jej hovorím, že nemôžem nikam von. Akože úplne super - chalupa plná dospelých ľudí a ja nemôžem nikam...Tak pristala na môj plán. Bolo 8 večer keď som odišla. O 10 mi volá drahý, že akosi prispal a miminák tam už nie je. Tak som sa pýtala mami ako to prebiehalo. Že bola počúvať prvý krát. Malý mrnčal ale inak ticho. Druhý krát už malý jačal a môj drahý chrápal jak drevorubač. Tak malého vzala k sebe hore. To som sa ešte drahého pýtala, či zaspal ako tradične nahatý. Povedal, že hej 😕 tak doteraz dúfam, že aspon spal na bruchu. Len na druhý den celý den mamu bolela hlava. Tak nie som si istá, či spal na bruchu 😀
Tak napr. ja som slepá jak patrón. Dioptria 5. Ešte že teraz robia odľahčené sklíčka inak by som chodila s popolníkmi☹

krpito
25. sep 2009

vin, tak tie dve témy môžu ísť ... 😀 (panna a sex v 17-tich ), ako som sa ja schuti teraz zasmiala 😀 Mamka hádam časom povie ako spal 🙂 😉 😀 😀 😀

vinifera
25. sep 2009

No...ehm....ja radšej ani nechcem vedieť ako spal.....

krpito
25. sep 2009

nuž asi to poznáš, ale aspoň je vždy pripravený 😀 😀 😀

vinifera
25. sep 2009

No to hej. To je mladý zajko. To je ročník 87🙂

krpito
25. sep 2009

no už nevidím, idem spať, dobrú noc 🙂

vinifera
25. sep 2009

Zas tu budem sama ☹
A vraj vidí dobre.....

zuzka1.
26. sep 2009

ahojte mamuse,

tak ste tu mali zaujimavu temu, vini sranda, mm tvoj mladsi odo mna. super. 😉

chata vcera suepr, zabava vyborna, chlapi jak dela, jedlo sa zjedlo, slopanice zostal este plny kufor, vyborne ozaj, uprsotred hory totalny relax.

umyla som vlasy, smrdeli od ohna, idem vysusit, vyzehlit a pre drobca. uz spinka, ale aspon s mamkou pokecam.

sophie1981
26. sep 2009

dobre ranko.....

odhalim tajomstvo...m je mm.....to druhe m nejako nedoslo.... 😝 .....

vini...to mas dobre, manzel stale pripraveny keby nieco..... 😀 .....ten moj zase len v trenkach spi...rano uzasny pohlad ked uteka na vecko....tiez len trpnem kedy sa v chodbe zrazi s babkou a ta asi zinfarktuje.....ona take veci okolo sexu nemusi..to je tajomstvo...... 😝 .......niekedy mam pocit, ze dosla s niekadial inakadial..... 😕 ...ale inac mame super vstah....este aj ked telku cumime a tam sa bozkaju, tak ona doslovne cervenotou vrie..... 😅 😨

roka96
26. sep 2009

vini ja som zase kozorožec....tesne na nový rok som sa narodila...2.1. 😉
sophie starí ludia...moja babka tiež zahanbená..ale ked sa na to pozrieš z tej druhej stránky...oni už v 17 boli vydaté a čakali druhé mimi! takže to sa len schovávajú...by smesa možno čudovali, keby o tom rozprávajú a nieje to tabu 😕

roka96
26. sep 2009

len som sem kukla...dnes mám tolko práce...varím, a trošku upratujem...zajtra bude mat Miki meninovú oslavu...nech to tu trošku vyzerá, ked už príde návšteva..
tak pa zatím možno dnes ešte stihnem... 😉
a užite si pekný dník...

sophie1981
26. sep 2009

ved to roka....si jasne pamatam, ako ma moja babka kritizovala za to ze mam frajera v 15-tich...(anyway, mm), a ze to ona v tom case ani nevedela ze na co to ma.....ha.....a v 17 porodila dceru.....tiez si myslim ze je to len to za nasich cias...ale predpokladam, ze to iste budeme aj my rozpravat nasim deckam..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vinifera
26. sep 2009

Môj drahý nie je môj manžel. Ešte natoľko neposlúcha aby som si ho zobrala 😀 A tiež je to kozorožec..... 6,5 roka som chodila s kozorožcom. A vtedy som si povedala už v živote žiadneho kozorožca za partnera nechcem.... A už 2,5 roka žijem s ďalším a už sme aj bábo stihli... Odopieraného najvačší kus!

sophie1981
26. sep 2009

vini, mas pravdu...ja som bola mlada a hlupa ked som si brala svojho strelca..... 😀 .......teraz mu to len na oci vyhadzujem ked ma nasere, ze to preto ma take stastie ze sme sa brali mlady, lebo mat teraz vek 19 a rozum terajsi, uz by inac kmital.... 😀 😀 😀 😀

ja upratane, idem chystat zemiaky na halusky..... 😝

krpito
26. sep 2009

jój dievčence, po vojne sme všetci generáli 😀 no čo už teraz, neskoro plakať nad rozliatym mliekom 😀 🙂 žiadne znamenie nie je ideálne a chlapi zvlášť 😀 😀 😀

miskachrumka
26. sep 2009

dobre rano!ahojte......tak co sa tyka tych znameni tak ja som mala vzdy chlapov vodnarov ako som aj ja vodnar!aj ked sa hovori ze si rovnake znamenia nerozumeju vo vztahoch tak napriek tomu boli to super vztahy ale predsa zlihali a teraz zijem s levom 2,5roka!a som spokojna levi su dobre zanamenia ja ked ked sa pohadame tak som to je vzdy co pride prva sa ospravedlnit nijekedy ma ide rozdrapit 😠 ale laska robi svoje! 😉 vtomto je tvrdohlavy ale inac nemusi byt ponom nic!vodnari sa nevedia hnevat a kedsa už nahnevaju tak to trva priliz kratko aspon umna to plati uplne! 😒

miskachrumka
26. sep 2009

veru chlapy na nas nemaju!sme dokonalejsie jemnejsie a tie silnejsie stvorenia na tejto zemi! 😉

miskachrumka
26. sep 2009

sophie musis to tak barat kazdy robime chyby!ale ja vidim v tvojich vetach ze si aj rada a velmi ze ho mas nie?!kazdy sa hada ziadny vztah nieje bezchybny ! 🙂

nikollette
26. sep 2009

Ahojte...

NO ja mám takú opicu že až 😝 ale dobre bolo, sme sa zabavili, popili, pokecali, jój... teraz mi zase na nejakú dobu ale stačilo 😅 fuj suchoty mám, ble... som pila najprv na dome čerešnu,a potom vonku celý večer nejaký miešaný nápoj, modro zelený, zložený z 5druhov alkoholu 😕 ani neviem čo to bolo.. niečo mexické...
Jejda, bordel ako v tanku všade, sa mi do toho ani pustiť nechce, by som najradšej zalahla k malému a dospala noc 😵

Moj priateľ je tiež vodnár, musím uznať dobrá kludná povaha, a malý je po nom...
Ja som strelec (výbušná, nervózna, netrpezlivá, tvrdohlavá a strašne vodcovský typ, rada generálujem... )
Bud je tak ako ja chcem, alebo nijako 😅

sophie1981
26. sep 2009

miska, ja by som svojho chlopa uz nemenila...po 12 rocnej drezure sa som ho ako tak vychovala na svoju predstavu a teraz to menit??neee....ja ho lubim aj so vsetkymi chybami co ma......lebo tie uzasne vlastnosti zdaleka prevysuju tie zle........a co ja by som s novym chlapom robila...... 😲 😲 😲 ......a on je taka vesela kopa.....sice hadka u nas a la taliano, krik, vresk, trepot, taniere lietaju, ale stale max. 5-10 minut a potom sa uz ocumlujeme..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....nase hadky nekoncia tichou domacnostou, ani ospravedlnenim ale smiechom.... 😀 😀 😀 😀

roka96
26. sep 2009

a čo mám hovorit ja?? my sme obaja kozorožci 😀 obaja tvrdohlaví..naštastie naše hádky tiež končia smiechom..niekedy sme ako talianska rodinka.... 😀 😀 ale tak isto by som nemenila 😉

miskachrumka
26. sep 2009

ved sophie ja ti to neberem mi zas ked sa pohadame co vecsinou vyryvam ja ! 😀 tak sa ajprva ospravedlnim potom to udobrovanie je natom naj........!ved co by som bez neho robila !tento moj je chlap pre vsetko 😉

sophie1981
26. sep 2009

jednoducho aspon chlapov mame uzasnych....tabulkovych.... 😀 😀 😀 😀

krpito
26. sep 2009

tak sa pridám aj ja, ja vodnár, manžel kozorožec, presne ako sophie1981, prevychovaný na môj obraz 😀 a teraz meniť ? Ani náhodou 😝 Hádka málokedy ale keď 😠 to by ste mali počuť 😀 😝 lenže len chvíľu robíme susedom radosť, prejde 5 minút a "najsamusporiadanejšia" rodinka 😀 ale vážne, úplne v pohode si dovolím tvrdiť že som si vybrala dobre, že neľutujem, chlap poriadny, opatrí rodinku, nepije, jednoducho NEMENILA by som 🙂 a to udobrovanie 😉