Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
28. okt 2009

jaaaj ja som sa dnes nalievala cajom ano som jest nepotrebovala, vecer som si dala, okolo 18 a stale som nejaka plna, dokonca mm tu ladoval a mne ani sliny netiekli 😀 😀 😀

mukky z kade si???

vinifera
28. okt 2009

Mukky nerob stress. Ja som si práve naložia chleba so suchou salámou a kyslými uhorkami 🙂)

zuzka1.
28. okt 2009

booze nerobte chute, lebo ozaj vyhladnem 😀 😀 😀

idem asi do hajan, mm mi tu spi, idem ho zobudit a ideme do postele 😉

mukky
28. okt 2009

zuz z tejto galaxie hadam,teda aspon si myslim 😀

mukky
28. okt 2009

vini dobru chut 😀

vinifera
28. okt 2009

NO dojedla som a miminák prehodnotil, že už je unavený a treba sa mu venovať. Sám nezaspí☹

mukky
28. okt 2009

este nespi? 😕

vinifera
28. okt 2009

Nie ešte stále nespí. Tak o polnoci snáď. To je u nás normálne. 😠

mukky
28. okt 2009

u nas nespaval ked bol mensi...ale to uz bolo davno ani nepamatam kedy..asi pred jeho 5 mesiacmi,potom uz celu noc
to je teda blbe no,asi si velmi neoddychnes a nepospis,ved potom nech ta necha dospat drahy ,nie?ak je doma teda

vinifera
28. okt 2009

Nie drahý doma nie je. Tradične. ☹
On ma dospať nenechá lebo vstávame o 8 ráno a on na 9 tu chodí do práce. Ja mam chlapa len na to aby ma mal kto hriať v posteli. Inak so na iné využitie nerpišla...

vinifera
28. okt 2009

Práve sa hrá so zrkadlom. Sa mu veľmi páči ten chlapček čo nanho z tej veci kuká🙂))

mukky
28. okt 2009

vini aha...no skoda

maly je betarik a sikovny 😀

mukky
28. okt 2009

idem si ja urobit kavicku a kukat moje programy

vinifera
28. okt 2009

Tak mimiňák akurát plazí krížom krážom po spálni a už asi 10 min ho baví otvárať a zatvárať šuflík na komode. Akurát si z toho šuflíka vybral penaženku. Šikovné to dieťa.

mukky
28. okt 2009

😵 😵
pises pekne vini,s diakritikou

mukky
28. okt 2009

kukam noc v archive na stv,sa rehlim,strasne rada pozeram tieto stare relacie ked ukazuju co chodilo davno,davno

vinifera
28. okt 2009

Ja pozerám Ordináciu v ružovej záhrade - pre mna pracovný názov Kundológia🙂) Mimiňák sa práve hrá s kľúčikmi na komode. To vieš mukky ako sa v škole naučíš tak potom píšeš. Učili ma s diakritikou tak tak aj píšem. 🙂 Už si to tej komody aj ruky pricvakol a aj tak jej nedá pokoj....

mukky
28. okt 2009

ja pozeram bez servitky,pijem kavicku a rozmyslam co sladke zbodnem 🙄
mna v poslednej dopbe kundo 😀 nejak nebavi
a neskusis ho ulozit?uz je takmer rano 😀

mukky
29. okt 2009

boze jake fajne tam vyvaraju 🙄 😀 mnam

vinifera
29. okt 2009

Tak hlásim, že presne o 1.00 mi na cicku zaspal. Zaklapla som mu šuflík na komode. Zobrala do postele. Strčila cicek a on konečne zaspal...

mukky
29. okt 2009

supeeeer 😀

vinifera
29. okt 2009

Už sme hore☹((

mukky
29. okt 2009

ja som sla spat o 5.3O 🤐 🤐 🤐 😀 a maly vsatl o 7.20 😝 😀
maly a ja napapani,maly mal mliecko ja hrozno,teraz som si az konecne sadla a idem si dat kavicku 😵

na obed mu budem robit polievocku taku hustejsiu,/ brokolica,ryza parboiled,mrkva,cuketa,cervena sosovica,ryzove vlocky/

my mame kurca na kapuste a plnenu papriku od babky,varenie mi teda odpada...poobede chcem ist na nakupy mensie a na zmrzku,prechadzku a hadam aj do kiky,stareho trafi ked vstane a mu to oznamim 😀

ked tu vecer nebudem,neumrela som 😀 ,len nesieme notebook k jednemu na doinstalovanie programov

smailinka
29. okt 2009

dobre ranko, vini, kukam, ze nase deti su asu uplne rovnake....u nas je tiez pravidelny cas na zaspavanie dakedy o polnoci....uz som si myslela, ze to nie je v poriadku....ale ako citam, nie sme sami....aj ked posledne dva dni zaspal o 9vecer a rano o 8 bol hore....predtym spaval do 11, to zase konkurencia pre Niki 😀 😀

mukky, a ty tak nenapadne davas dalsi recept???no pri tebe sa clovek vela nauci 😀

jaaj, a vini, posli mi prosim ID na mimibazari, ak tam mas tie obliecky..do IP, vdaka....

mukky
29. okt 2009

smaili 😀 nebol to umysel 😀

smailinka
29. okt 2009

mukky, ved ale ja som vdacna🙂

mukky
29. okt 2009

oki 😀

baby maly mi tak pekne chodil cele mesiace a teraz posledny tyzden zacal chodit po spickach ako baletka 😖
uz minule si takmer clenok vyvrtol a spadol ☹ chvilu ide normalne a potom po spickach...ak to neprestane asi budeme musiet to nejak riesit u lekara ci co..

lenka_66
29. okt 2009

zdravicko 😉
vidim ze ste vcera aj v noci boli zeny cinu 😀
baby aj ked nie sme tabulky kedy sa zacinaju deticky otacat z bruska na chrbat ? mne moj tucniacik pride dost lenivy 😀 .

nikollette
29. okt 2009

Dobré ránko...

Vždy ked som tu neni, tak vtedy to tu žije ☹
a ked prídem, potom mŕtvo 😢

Mukky, to aké ceny, to som ešte nevidela v Dráčiku. V ktorom, asi nie v Bratislavskom, či hej? 🙂
Si mi úplnú chuť na nákupy spravila 😵 😅

Aj ja chcem schudnúť, nejak som pribrala 😕
už nemám pod 50kg, ale 53 🙄
nemôžem tolko žrať 🤐 🤐 🤐
ma to naštvalo, keď som si išla obliekať rifle, a som ich nezapla 😠

nikollette
29. okt 2009

lenka, ešte má tvoj malý čas 😉
ja ani neviem presne kedy sa môj začal, viem že dosť skoro ale v 2 mesiacoch to určite nebolo 😉 😀