Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
14. nov 2009

to robi alkohol 😀 vtedy taaaak vela rozprava a je casto ako med 😀

aj ja zavidim ked dieta cupita 😀 nas toho nie je schopny,u prababky ani na chvilu nechcel sediet a ked sme ho chytili nech si trosku oddychne,tak zacal chodit po kolenach vzpriamene,bol smiesny 😀

mukky
14. nov 2009

nemas co 😀 aj tvoj je fajn...nie?
mna trafiiiii,zobral si obrovsku misu s muslami a mliekom 😀 😝 ,to ja nejedavam,skor do jogurtu...

mama.wolfka
14. nov 2009

píšeme si tu súčasne 😀

to je super, keď je po alkohole ako med, tak mu ešte ulej 😀

jaj tie naše živé deti, ja som už v tehu tušila, že to bude malá besnota, a vždy som vravela, že chcem radšej také dieťa ako nejaké čo bude sedieť v kúte a čučať do blba, tak mám čo som chcela 😀

mama.wolfka
14. nov 2009

ale hej, ale asi má skôr iné kvality, len také že požehlím, pomôžem s malým, vyspi sa a tak u nás nehrozí, no ale zasa furt maká, tak asi nemôžem mať všetko, to by ma už úplne pokazilo 😀

mukky
15. nov 2009

uz si ulial jedno male sam 😀
a na stv 2 davaju archiv este za komunizmu relacie co chodila a o alkoholizme hovoria a o psychiatrii a pripadnom lieceni 😀 sa rehlime

mukky
15. nov 2009

ako si vychovas,tak mas 😀
sme spolu uz 14 rokov,uz ani spolu ani od seba 😀 😀 😀 😀
moja mama stale vravi zeby som mu mala ruky a nohy bozkavat a ja som taka mrcha 😀 😀 😝

mukky
15. nov 2009

taky hnusny horor ci co to je ide na markize,s tou babikou 😲 ale tam je txch babik viac a strasidelnych.,,

mukky
15. nov 2009

ten horor je teeeda 😲 sa bojim 😝 mm uz spi,opat dam retiazku na dvere 😀 😀

mama.wolfka
15. nov 2009

konečne trochu robím ... sa chválim

no veru tak, len toto moje doma sa nedá vychovať, práve sme minule rozprávali, teda on, že jeho mama raz hovorila, že by si mal nájsť ženu, ktorá ho povedie a tak to bude dobre ... a ja mu na to, že teba sa nedá viesť ... nechápal, sa išiel urážať, ale on je práve ten vodcovský typ, ktorého nasledujú davy, takže s ním sa dá len spolunažívať, snažiť sa ho chápať, nebrániť mu v rozlete (je ryba/vodnár 20.2.) a tak, asi som to napísala dosť blbo, ale je to taký charizmatický človek s veľa dobrými vlastnosťami, len ho musí človek spoznať a hlavne chápať

my síce kratšie, ale tiež mám taký pocit, že sme spolu nejak zviazaný, že je nám proste osudovo dané, že musíme byť spolu, nech sa deje čo sa deje ... pekne si to napísala

no šak tie mrchy majú vždy tých dobrých 😀 😀 😀

našťastie tu v kuchyni markízu nechytám, také horory sú fuuuj 😲

mama.wolfka
15. nov 2009

vypni to 😲 😕

zas tie fotky, tie fotky 😀

mukky
15. nov 2009

uz to skoncilo,bolo to BRUTALNE

no ja som taka tvrda hlava,mna by nemal sancu prevychovat nikto 😔 a nechcem ho menit ale on naozaj taky bol od zaciatku,pracovity a vzdy pomahal...
ja musim mat vzdy posledne slovo 😔 a nemam rada nadvladu,tej som mala dost pocas celeho detstva az pokial som neodisla z domu

mama.wolfka
15. nov 2009

no neviem ako ty budeš dnes spať po tom horore 😕

ja som tiež nikdy nemala rada nadvládu, aj som dlho bojovala s mm, ale teraz mi taká čiastočná vyhovuje 😀
čo chcem si urobím po svojom a v niečom sa zas podvolím 😵

mukky
15. nov 2009

ake fotky? 😕 co si si hrkla? 😀

mukky
15. nov 2009

zacal film ktory by sa mi asi pačil ☹ ☹ a ja musim ist hajat,kedze som si slubila ze budem chodit skor 😒

mukky
15. nov 2009

stv 1 chytas?hraje tam ta zo sexu v meste...ta naj sexu chtiva 😀 a je to akoze mozno z 19 storocia...je to zvlastne ju tam takto vidiet

mama.wolfka
15. nov 2009

hej 😀 pijem zdravú vodu, vodu z vodovodu 😀

len pekne choď hajať, dobrúúú

mukky
15. nov 2009

tusim tam hraje aj ten harry foter

mama.wolfka
15. nov 2009

hej stv1 áno, len sa mi to nejak na prvý pohľad nepáči, a aj tak to tu mám pustené, len ako kulisu, potichúčky
hrá tam, videla som ho

sex v meste mám rada 😀

mukky
15. nov 2009

aj ja mam rada mesto,chodim tam casto na prechadzky 😀

ja mam celkom rada take filmy ale musia byt dobre...ale na tej AMBRozii ci ambrele ci ako sa volala som nefrcala
mam rada velmi aj filmy 3o tych rokov a im podobnych

mukky
15. nov 2009

fuu sa foter do hola vyzliekol 😅 😅

mama.wolfka
15. nov 2009

ja mám pustenú jojku - o pytónovi, každú chvíľu tam niekto jačí, tak ma to drží v strehu 😀

nechápem tú ambróziu či ambrelu 😕

pozerám, že sú tam nejaký vojaci a to nemám rada 😠

mama.wolfka
15. nov 2009

to ani nepôjdeš spať, alebo budeš mm budiť 😀 😀 😀

mukky
15. nov 2009

to nic ked nechapes

mama.wolfka
15. nov 2009

šak mi vysvetli, nech neumriem blbá 😀

mukky
15. nov 2009

nieco o deťoch...

deti dneška sú nádejou zajtrajska

deti delíme na nevychované a nase

deti, ktoré nikto nemiluje, sa stanú dospelými, ktorí nikoho neľúbia

deti miluj prísne a trestaj laskou

deti pod vplyvom dospelých alebo zmúdrejú, alebo zhlupnu

deti sa nestanú zlocincami preto, že vo filmoch vidia násilie, ale preto, že ich rodičia nenaučia rozoznávat dobro a zlo

mama.wolfka
15. nov 2009

uff, že nejakÝ vojaci ... fúha, to sa mi tuším už dávno nepodarilo 😠

mama.wolfka
15. nov 2009

pekné 🙂

to tretie poznám, ale zabojovala som a porazila som to 😉

mukky
15. nov 2009

wolfka idem ja....este idem uvarit pre maleho vodicku na rano,umyt sa a lahnut si,i ked sa mi naozaj nechce,dobre sa mi keca 😎
dufam ze vstane drobcek po siednej aspon,nie okolo 5 😝
tak dobruuu ...

mama.wolfka
15. nov 2009

😉
dobrúúú 🙂

vinifera
15. nov 2009

Ženy ste mali horúčku sobotnajšej noci 😀
Tatiko netuším kedy došiel ale ľahol si odrazu na zem. V poslednej dobe ho nejak baví spať na zemi...
Malý jakš takš spal do jednej a od jednej bol do rána osmej hore asi 10 krát 😝 Skúsim teraz s ním zahájiť doobednajší spánok a na obed ho šupnem ku svokre. No a neviem čo budem robiť s voľným časom do večera🙂