Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

smailinka
18. jan 2010

no netuším prečo, ale to len daktoré, lebo to mám vo fóliu naporcované pre malého...možno vzduch, neviem....

to s jablkom netuším....a uhorku mu dám obžúvať namiesto mrkvy 🙂

mukky
18. jan 2010

ja sa lucim,idem pozerat nejaky film alebo spravy...tak pá

vinifera
18. jan 2010

Podlahy umyté, práčka naložená. Len hladná som 😒
Vyžieram lupienky. Za chvíľu sa do auta nevlezem... Ale konečne mám spravenú audinku - teda zajtra by mala byť pojazdná.... Hádam to nezakríknem. Lebo už tri mesiace sa vozím na čom príde.... som aj svokrovcom hovorila, že nech nevymýšľajú s novou sedačkou ešte. Lebo tie vačšie sa už inštalujú do auta. Už sú nie tak ľahko prenosné ako vajíčka a ja čo den to iné auto. Kto by sa s tým furt jebal. Takto vajco chytím a idem...

mukky
18. jan 2010

vini 😀 😀

smailinka
18. jan 2010

no vini, pokiaľ ho tam zmestíš, tak si nechaj vajco...my máme od 6mesiacov veľkú a nebaví ma to prehadzovať, ale nevyberiem si...

mukky, dobrú, teda príjemné pozeranie....

idem aj ja, majte sa 😉

vinifera
18. jan 2010

Tak excelentne som si dorýpala kxicht, že keby ma videla kozmetička tak ma buď zastrelí alebo udá za sebatýranie...
Heeeej ženy nechodte spať. A čo tu ja budem sama. Chlap je už celoplošne tvrdý v posteli...

nikollette
19. jan 2010

Ahojte...

Dnes som nejaká akčná, som vstala okolo 8mej 😕 😕 😕 😲
Porobila kuchynu, a obývačku... malý ešte spinká v ríši snov 😵

No baby vy to robíte naschvál ☹
Ked ja zmiznem, tak tu sa rozbehne normálne debata 🙄

Musela som vypnúť comp, bo MP (môj priateľ) doniesol film (horor 09) tak som musela ísť poctivo pozerať.
Celkom pekná "rozprávka" aj keď občas sa tam dalo riadne zľaknúť 😕

Náš krpček sa tiež dusí z jablka, aj ked len malý kusok mu dám 😒
a to pri tom vie požuť všeličo iné. Ale jablko nie....

Idem kuk tému Mukky, furt neviem o co sa jednalo, z čoho bola zhrozená 😒

nikollette
19. jan 2010

Mukky, ale tento krát sa nejednalo o stravu nie?
V tej téme....

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

Niki islo o cicu.
Mam na teba otazocku. Ma Chris na hlave hrcku po vakuovej pumpe po porode? Damian tam ma stale malu hrcku a mam pocit, ze nezmizne.

nikollette
19. jan 2010

Andy, jáááj 😀

Nie nemá tam vôbec nič 😕
Jemu opuch po 2dnoch úplne zmizol, a ostala len maličká chrasta, tú mal asi 2-3 týždne, a inak nemá, ani nemal hrčku vôbec. Akú hrčku??? Ako uzlinku, ci ako ked sa udrie?

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

Aj on mal opuch. Ale teraz ma na tom mieste normalne lebku ako taku hrcku. Nie je to uzlinka, nic makke. Normalne tvrda lebka- taka vypuklinka mala. Ako taka hrcka. Preto sa pytam. Dokina vravela ze do dvoch rokov sa mu to strati ale ja tomu moc neverim.

nikollette
19. jan 2010

Asi to je OK, ked dokina povedala, asi s tým má skúsesnoť. Možno to tak niektoré deti po VE mávajú...
Ešte má čas do dvoch rokov 😉

nikollette
19. jan 2010

No ja som si akurát spravila kafe, (lyžička kávy 4,5 lyžice cukru, sušené mlieko, zaliať do štvrťky vodu a trištvrte mlieka = káva alá Nikoleta 😀 ) ved dnes bude dlhý den 😅

nikollette
19. jan 2010

Kafe vypité lepšie povedané vyexované 😀
A raňajkujem... slovakia čipsy smotanovo-cibulové s cottage cheesom. Odporúčam ochutnať 😅

nikollette
19. jan 2010

Hej a zase vediem monológ.
Ci som tu večer, či ráno, furt sama ☹

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

Len on ma tu hrcku stale vacsiu. Musim sa viac popytat v marci na kontrole.
Dobra kava, nech ti chuti. Aj ja mam rada s vela mlieka.

nikollette
19. jan 2010

Už je v bruchu, dobrá bola, sladká ako cecek, ale dobrá 🙂

Máš pocit že sa mu zväčšuje? A je to vyslovene od tej pumpy?
Ja ked som malého po pôrdoe uvidela dosť som sa zľakla ked som uvidela ten opuch, ale ma ubezpečovali že to raz dva zmizne a tak aj bolo našťastie 😉
ale aj na prvej foto v albume hned po pôrode, ten opuch je úplne videť. Však kukni ak chceš. Aj tvoj mal taký nejaký???

nikollette
19. jan 2010

To čo tam vyzerá ako tieň pod tým v čom je zabalený, je ten opuch. Riadne veľký kokšo 😕

maatkka
19. jan 2010

ahojte baby asi si ma uz nepamatate ale raz som sem uz pisala a chodim vas pozerat 😀 tak dufam ze vam nebudem vadit ked sem obas nakuknem 😉
mukky paci sa mi vas jedalnicek aj tvoje rady ohladom stravy... a tu fotku v pase si mala super (si na nej pekne nalicena) preco si si ju vymazala?
nikollette aj my sa pri jedle nieco nasaskujeme 😒 a to som si vravela ze ju tak papat nenaucim ze ked ma jest bude jest a potom sa mozme hrat kolko len chce... hm ale som teraz takaaa rada ze papa aspon takto ze saskujem o dusu 😀
vinifera pozeram ze si z KNM ja som zo ZA 🙂

smailinka
19. jan 2010

dobré ránko, ja som len nakukla, malý mi akurát kradne mobil z gauča, riadne vymýšľa, keď už vie stáť, len to posadenie vyzerá dosť bolestivo 🙂

niki, 4,5 lyžičky cukru? to by ma položilo....ja si dávam 2 ku 2, káva, cukor, a mlieko 1 k 1 a je to vraj presladené 🙂

nikollette
19. jan 2010

Matka ahoj, pamatám si ťa jasné 😉
Ja sa tiež našaškujem. pri jedle sme sa už naučili kopec zvieratiek ukazovať, časti tváre, a všelijaké iné veci. Aspoň na niečo to bolo dobré 😅 😀

Smaili, veru 😅 ja ked kávu tak iba sladkú, s kopou mlieka 😀 a tej kávy samotnej tam stačí minimum 🙂

smailinka
19. jan 2010

nikol, ja to volám kakavko 🙂

inak, Chrisovi všetko naj k 11mesiačikom, už sa vám ten rôčik blíži 🙂 ako to uteká, že??? 😉

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

Niki aj nas to mal velike po porode. Ale to bolo makke. To bol len taky opuch. Zmizlo mu to do troch dni. Potom mal len modrinku a chrasticku. Toto je vypukla lebka. Taka hrcka. Nie je to take velke. Len ako Damian rastie tak aj ta vypuklina je vacsia. Ved uvidim, co mi povie dokina v marci na poradni.

nikollette
19. jan 2010

Andy aj si to chytala? ja som sa bála toho aj dotknúť. To mal aj zalepené a natreté niečím prvé dva dni.

Smaili, dík, hej blíži sa ten rôčik veru, veru 🙂
Už sa teším na oslavu 🙂

nikollette
19. jan 2010

Smaili ved aj tvo jmá dnes presne 10m 😉
Aj vám sa to teda blíži pomaličky... aj vy ste 19teho? 🙂

cestovatelkaandrea
19. jan 2010

Nas to nemal zalepene a normalne som mu to chytala. Nevadilo mi to,len to vyzeralo divoko.

nikollette
19. jan 2010

Mojmu na to hned dai nejakú mast, a zalepili, prelepili obväzom, a na to mu dali čiapočku. Co iným deťom v pôrodnici inak čiapky nedávali. Ale iba prvé dva dni...
Aj krvička mu tiekla? Mojmu trolinku, keďže tam mal chrastu...

smailinka
19. jan 2010

áno, aj my sme 19teho, taký pekný dátum 🙂

mukky
19. jan 2010

ahojte,co ste sa zblaznili?a ja ze tu opat nebude co citať 😀

nikollette
19. jan 2010

Mukky ahoj 🙂

Tak, čo, nech troška ožije téma, no nie?