Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
24. feb 2010

Andy včera somm na teba myslela. Išli správy šport, a ukazovali tam nejakého lyžiara vyzeral ako ten "tvoj" len som to neskoro zapla a meno už nespomínali. Tak som si hned na teba spomenula 🙂

nikollette
24. feb 2010

Mukky, pridávaš fotky a ani nenakukneš 🙂

nikollette
24. feb 2010

Boli ste v tom madarsku???

nikollette
24. feb 2010

Mukky, ja mám chuť na toffifeeee 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
24. feb 2010

😀 No prave som si docitala tvoju temu 😀
aj dnes bude bezat stafetu za nemecko ale neviem presne cas. musim kuknut na nete a ako sa poznam, zas budem strasne nervozna 😅

nikollette
24. feb 2010

Ty ho inak "žerieš" čo 😅

cestovatelkaandrea
24. feb 2010

musim sa skromne priznat, ze ano 😅

vinifera
24. feb 2010

Ahojte babule!

Zasa chlapov rozoberáte čo? 😉

Niki neviem či je chorý alebo to má od zubov. On nekašle, nesoplí nič "iba má horúčku". Zas 40°C. Ako keď sa mi horné jednotky prerezávali☹

cestovatelkaandrea
24. feb 2010

Vini a mal drobec uz siestu chorobu? Je mozne ze by mohol mat aj to.

Musim ho preberat, lebo uz som nervozna teraz.... 😀 😀

nikollette
24. feb 2010

Ahoj Vini...
Aha, no môže to mať od toho, ale to už má dosť vysokú nie ☹
dávaš mu na to niečo? Sirup, alebo čípky? My máme 10zúbkov zatial.

Chlapov nerozoberáme, teraz len Andy 😀
Ja sa slním, bože také krásne počasie, ako leto 😵

Hlásim že držím diétu. Zase nie nejakú radikálnu, ale asponj 3kilá do leta.. Možno aj 5, ked by sa dalo 😅
Musím nejak vyzerať v plavkách 😝 zas nevravím že som tučná, ale pár kíl dole sa zíde. Hlavne cvičiť by som trošku mala, no na to som trocha lenivá 😝

cestovatelkaandrea
24. feb 2010

Niki 😀 😀 no vidis to. Zas som zla 😢 😢 😢
Kolko tam mate stupnov ked sa slnis?

nikollette
24. feb 2010

prečo si zlááá 😕 😕 😕 😕 😲
ani neviem... ale sem na balkon praží... cast balkonu je zasklená... ani vietor nefuka, len slnko peče.. paráda 😵

cestovatelkaandrea
24. feb 2010

no ze sa vzrusujem nad nejakym nemcom bradatym 😉 preto 😒

tak to mas fajn mozes relaxovat. my tu mame otrasne pocasie. cez vikend bolo celkom fajn ale od pondelka hotova depresia... ☹ cika z nebicka

nikollette
24. feb 2010

No tak to teda nie je bohvie čo 😖
ale asi pôjdeme už dnu.. vsak od obeda sme na balkone 😅

vinifera
24. feb 2010

Andrea 6 tu chorobu sme ešte nemali. Ale nikdy sa po 3 dnoch nevyhádzal vyrážkami.
Mám návštevu tak frčím.

mukky
24. feb 2010

ahojte 😎
vini ☹ nech je Tomasko cim skor zdravucky a bez teplot...

niki si stihla,prestan blbnut 😀

cestovatelkaandrea
24. feb 2010

Vini, tak ak sa ti po troch dnoch nevyhadze, tak to ani siesta choroba nebude. Mozno fakt len tie zubaky.

nikollette
24. feb 2010

No drobček zaspal, ja som upratala, kuchynu spratala...
rozmýšalm co večer na jedenie... 😕

cestovatelkaandrea
24. feb 2010

Niki a varit budes ty alebo priatel? Ja som vcera urobila Kip Mandras 😉 ale asi ta tym moc nenamotivujem. Tiez rozmyslam co urobit, mam v ladnicke krasny kus hovadzieho maska stvorene na steaky ale musim z toho vykuzlit nieco jedle aj pre Damiana.

nikollette
24. feb 2010

Ja chcem niečo diétne..
nejaký šalát, s paradajkmi, hlávkovým šalaátom, kuracím maskom, dresingom...
bo aj mp dietuje... dali sme sa nato spolu 🙂
len nikde nevidím ten klasický hlávkový letný šalát... vsade len ladový, alebp čínsky a podobne 😝

cestovatelkaandrea
24. feb 2010

poslem ti z NL, tu ho maju na tony 😉
mozno aj ja urobim nejaky salat, si mi nan urobila chut.

nikollette
24. feb 2010

Pošli pošli... ja ten nevidím fakt nikde... len tie ostatné čo som písala, a tie nemusím 😝
ja som dnes jedla iba trosku polievky, a kávu... už mám absťáky na jedlo normálne...
uvidík kolko vydržím diétovať 😅 😝

cestovatelkaandrea
24. feb 2010

a nechces radsej jest 5 krat denne ale male porcie? mne to osobne dost pomaha. tak nemam pocit, ze musim zozrat vsetko a v pohode vydrzim do dalsieho jedla. Aj teraz som pred chvilou zjedla hrusku a mam dost az do vecere do tej 18.00

nikollette
24. feb 2010

Ja som teraz zjedla jablko... a som naň ešte viac hladná 😝
musím vydržať... mne stačí jesť menej 2-3 dni, a sa mi stiahne žalúdok, a potom už nepociťujem tak ten hlad.
Ale zase nechcem úplne radikálne diétu, len takú miernu. Že obmedzím chipsy, čokoládu, sladkosti a iné nezdravé veci... že sladkosti nepríkald nahradím s musli a mliekom, miesto ryže či zemiakov si dám ako rpílohu len šalát nejaký a podobne 😉 a nejesť v noci 😉

cestovatelkaandrea
24. feb 2010

😀 no tak ked upravis to co si pisala, tak uz potom nemusis ani dietovat. to by malo stacit 😀
to leto a tie plavky nas vedia riadne potyrat, ze? aj ja som prestala cvicit cez sviatky a teraz sa do toho musim znova dokopat....

nikollette
24. feb 2010

No hej.. takto mi je to jedno cez zimu... ajtak chodíme naobliekané, tak to neriešim, ale kedže leto je tu čo nevidieť, treba sa činiť... ak nechcem ostať schovaná iba na dvore v plavkach 😀

cestovatelkaandrea
24. feb 2010

poznam alebo schovana v tricku a plavky pre istotu v skrini 😀 😀

vinifera
24. feb 2010

Niki tak teda budeme zhadzovať spolu 🙂 Ja už mám tiež nejaké divotvorné rozmery. Ale február býva vždy taký vrchol zimy keď som najširšia. A potom to tak pekne ide dolu. Ale tiež by som mala obmedziť pizzu večer o 10 tej a tak podobne...Cvičiť sa mi tiež nechce - a pri tom sa mi tak páči vypracované ženské bruško

nikollette
24. feb 2010

Vini, tak môžte zhadzovať spolu 😉
ved to že na cvičenie a vypracovanie bruška som lenivá 😔 a pritom sa mi to tak páči...
no ja som začala od dnes 🙂
A v mekáči už iba šalát alebo kuraciu rolku si dám... žiadne hamburgeri... 😝

nikollette
24. feb 2010

Baby tak som dnes spravila taký šalát na aký som mala chuť. Bol skvelý. Aj mp sa len oblizoval. Fenomenálne a úplne jednoduché. Vini, určite by si to zvládla 😉

Kuriacie prsia nakrájame na malé kusky, dáme piecť, okoreníme, osolíme.
Do misy si nakrájame paradajky, ladový šalát, jarnú cibulku. Ked je maso dopečené, zmiešame s už nachystaným šalátom. Nalejeme na to dresing podla vlastnej chuti. Všetko pomiešame, a vznikne z toho niečo takéto:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...