Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
26. feb 2010

hehe a ako sa tvári že si nevšimla otázku o veku 😀

mukky
26. feb 2010

to poznam velmi dobre 😀 tak sme na tom rovnako,akurat ja necitam,co ma stve 😔 ,som bola knihomol...ja naraz aj virtualne varim,kukam ockom film,pozeram o zdravej vyzive,som dnes za maniacku na mánii atd 😀 a keby bol mm dom a este aj kecam..a vela ineho 😀 ,som chorá 😔

mukky
26. feb 2010

😀
ty mas len 21??umriem 😀

bejby a si videla niekedy moje foto,co myslis? 😀

bejbypd
26. feb 2010

je nas viacej takych chorych az na to ze mne sa dost casto vybijaju baterky a energiu dobijam zo slnka takze teraz mi pocasie fakt nepraje 😀 ale celkom sa bavim na knizke teraz ta urbanikova ma take hlody ze niekedy fakt odpadavam z nej a len tak mimochodom hmhmhm: co ten vek? 😀

bejbypd
26. feb 2010

ano ano smejte sa mi ze 21 😀 videla som foto sak vyzeras dobre ale viem ze si pisala ze s muzom ste spolu uz 14 rokov tak ja predpokladam ze tak okolo 28-30 budes mat..nie podla vyzoru to vobec nie ale podla vypoctov 😵

vinifera
26. feb 2010

bejby a ktorú čitaš?

mukky
26. feb 2010

ja som uz babka 😀
som mala v januari 31 😒 😒 a nemusis mi klamat a lichotit 😀

ja ked som mala 21,fuuu,teda mas moj obdiv,tak skoro dietatko a vlastne aj vy ostatne mlade maminy...

bejbypd
26. feb 2010

vsetko alebo nic pribeh pokracuje 😉 prvykrat som ju citala este cez leto ked vysla v eve ale to som narychlo v robote citala ked neboli zakaznici tak teraz som ju vytiahla zase ze si ju uzijem konecne 😀

bejbypd
26. feb 2010

no nevyzeras na 31 naozaj 😉 a neklamem len lichotim 😀 zo zaciatku to nebolo lahke ale vsetko sa da ked sa chce...a nam sa miska podarila cez antikoncepciu takze som podstupila aj dost vysetreni aj som si odlezala dva posledne mesiace na rizikovom nakolko som mala krcok skrateny a zacala som sa otvarat ale vysledok stoji za to 😵 miska sa narodila 16.septembra ja som dva tyzdne na to mala 19 😀

mukky
26. feb 2010

bejby vela stastia v uceni 😵 a dik,verim ti🙂
bejy si brala anti a tak si otehotnela?si zabudla vziat pilulku ci nevies?viem ze su asi 2 % pripadov ked zena otehotnie aj cez ne..fuu,tak porozpravaj aky to bol zazitok a asi aj riadny sok 😕 ,si viem zivo predstaviť 😀
ale asi to tak malo byt 😅 😅 😅

no my sme uz mali svoj byt ked som mala 21 ale zili sme divoko,kamarati,podniky..ved to poznate..netuzila som po materstve este ani pred 3 rokmi...a dnes??? 😀 je to naj co ma stretlo a si to uzivam a som stastna,ja som si svoje odzila,disky od 13 tich 😝 mama si so mnou uzila riadne 😔 😔 😔

mukky
26. feb 2010

mojho mm babka sa vydaval v 16 a on mal cez 30 a bol knaz 😀 ..
bejby ty este budes s miskou chodit spolu na disky 😀 ,super

bejbypd
26. feb 2010

praveze by som mohla odprisahat ze som nezabudla vziat 😉 este v siestom tyzdni tehotenstva mi doktor povedal ze tehotna nie som ze mi asi len vynechal cyklus ze mam prist o dva tyzdne ak nic a pichne mi vyvolavacku na menzes...no o dva tyzdne uz miska mala aj srdiecko 😵 no prekvapko a najlepsie na tom bolo ze s depkom sme ked som zistila ze som tehotna chodili spolu styri mesiace 😀 no a ako nam je dobre tahame stvrty rok spolu a nemenila by som...sak aj teraz si uzijem zabavy ked idem sem tam cez vikend niekam posediet s kamoskami...my mame tiez svoj byt zijeme spolu takmer tri roky...no radosti aj starosti...ja by som uz brala aj druhe ale som rozhodnuta ze az ked miska pojde do skoly nech si to druhe viac uzijem...lebo pri miske som maturovala ked mala ona osem mesiacov...no zabavy kopec 😀 no jasne ze sa chystam ze s miskou budeme vymetat podniky 😀 a tvojho mm babka sikovna 😎

mukky
26. feb 2010

bajby,jeeéj aký pekný pribeh o laske 😀 😵 😵
len este napis co rodicia u oboch stran,som zvedava 😀 a citila si sa na babatko,alebo to vsetko prislo po porode?u mn a nastala totalna zmena zistenim ze som tehu,to som ani ja nebola 😀


tak je super ze vam to vyslo,naozaj..ved je ine chodit spolu a zit a ked pride dietatko tak uz je vsetko ine 😀
moj kamos chodil s s babou 3 mesiace,otehotnela,zobrali sa aj sa rozviedli po roku asi..ale on bol na vine mam pocit..proste dvaka cudzi ludia zacnu spolu zit..vam to vyslo 😀 😵

mukky
26. feb 2010

a hlavne ze tvoj mm necuvol a ostal pri vas 😵

bejbypd
26. feb 2010

no romantikus ako blazon 😀 a to som mu povedala ze som tehotna sposobom: zlato milujes ma?a on ze:jasne ze ta milujem...tak som predstrcila pred neho tehotensku knizku 😀 to bolo presne na valentina 😎 tak ma objal povedal ze ma naozaj miluje a ze to spolu zvladneme 😵 a potom sa opytal ci sa nahnevam ak zavola kamosovi a pojde si dat aspon dve borovicky 😀 ale bol uzasny musim povedat...no jeho rodicia sa tesili prve vnuca a on uz vek na to mal a ja som mala v tej dobe uz len ocina a ten povedal ze co so skolou ale zmaturovala som normalne so spoluziakmi a podobne takze to bolo ok...no a moj otec bol najstastnejsi ked sme sa dozvedeli ze to bude dievcatko on chcel vnucku a hotovo no a teraz ju zboznuje to doslova 😵 ja som ani chvilu nerozmyslala ze by som si dala dietatko zobrat bol to moj maly uzlicek...odlezala som si to s nou sice na rizikovom ale ona mi za to stoji...ja zboznujem deti vzdy to tak bolo a teraz som uz len rada ze sa prihodila 😀

bejbypd
26. feb 2010

no mukky asi ta opustim prave mi dosli baterky a na displeji mi ukazuje rezim SPANOK 😀 sak este bude casu pokecat dobru noc a pekne sny(ak sa vobec chystas spat) 😀 a neodpustim si hokejovy pokrik : SLOVENSKOOOOOOOOOOOOOO 😀

adal
26. feb 2010

ahojte 🙂 mali by ste fandiť, ja sa teda chystám 😀

mukky
26. feb 2010

kto sa tu vynoril?? 😀
idem docitat pribeh lasky 😀 a pa bejby

luppita
26. feb 2010

Ahojte, chcem sa opitat na dojcenske vody, co sa moze stat ak malemu varim prikrmy a mliecko vo vode z vodovodu???
nerozumiem tomu preco sa tym dojcenskym vodam priklada taka dolezitost, ved ked som sa ja narodila tak nic take nebolo a zijem a som zdrava....

mukky
26. feb 2010

bejby,mile to je co si napisala 😵
len som tak posmutnela ze tvoja mamka sa nedozila toho stastia ☹ ☹ ☹ musela to byt tazke bez mamky...a ocko tvoj viem,si pisala...si viem predstavit ako zboznuje malu 😵

tak sa majte,este musim ist povesat pradlo..no zalahnem tak okolo 3,hadam...mm som zvedava kedy dojde,bude k.o uz ho vidim...a teraz chodi stale len cvicit a vobec takmer nepije tak asi bude mimo 😀 😝

mukky
26. feb 2010

luppi ahoj,no ja som uz zacala davat aj normalnu vodu z vodovodu vo vasom veku,pokial nezijes na dedine kde mate problemy so znecistenim vody ci studnami,vobec ziaden problem v tom nevidim...len ju treba prevarit a hotovo

luppita
26. feb 2010

dakujem za radu, ani ja v tom nevidim problem , ale ked to spomeniem pred niakou maminou tak normalne sa hambim, ze malemu nedoprajem Lucku a podobne, ale niekedy pre mna nie je lahke cele balenie vobec dotrepat domov.... samozrejme vzdy davam cerstvu vodu a prevarenu. pekny vecer, ja mam este pred sebou umyvanie flias a sterilizovanie, nechceeeeee sa mi

mukky
26. feb 2010

lupi voda je nezavadna,ver mi,nemálo som si o nej naštudovala 😀

mukky
27. feb 2010

spachtošky 🙄 😀
idem hajííí,za 3 hodky mám budícek 😀
idem zobudiť mm na ten hokej,som zvedava ci vstane 😀 /prisiel trosku spolocensky unaveny,vystiskal ma,ja vtedy nervy chytám 😀 😀 😝,povedal ze chce pre maleho kupit elektricke auticko to kde bude sedieť 😀 /to zatrhnem,dam ho tak na balkon jedine 😀 / a som mu poukazovala co by som rada bobacikovi kupila a vsetko slubil 😀 som zvedava zajtra haha 😀 😀
ze som si ja pre seba nieco nevypytala,som ja ale krava 🙄 😀
tak páááá

mukky
27. feb 2010

ahojky,idem si dať kavu a tu nikoho ..maleho som usadila do stolicky a pojdem mu urobit chlebik,aspon vydýchnem na chvilu ..trosku je ako z divých vajec 😀
vstal o 6.30 🙄

mukky
27. feb 2010

trosku som nakukla do tej temy co ste spominali,neprecitala som sice vsetko,ale ona sa normalne hanbí za to ze ma postihnute dieta a ako vyzera ☹ az teraz si ho dala do pasu..
aj keby som neviem ake mala dietatko tak by iste bolo v pase a aj fotku by som si dala,pre mna by bolo krasne a bolo by hlavne moje,ako aj to zdravé,ach jo 😒

vinifera
27. feb 2010

Fuu ženy od rána makám jak škrečok na kolotoči. A to chcem ísť večer von. Budem narobená jak taký vôl a ani sa nezabavím 🙄 Už som povysávala 7 izieb. Nehovoriac o umývaní podláh atď.

nikollette
27. feb 2010

Cavte maminy...

My sme nedávno dosšli domov. Sme boli v tej Dunajskej, Teda nič moc 😒
Ale sme ajtak niečo pokupili, hlavne malému... oblečko, hračky.. aj hojdačku...
V DMke som bola mliečka kúpiť, a nejakú drogišku...
S malým sme boli v deckom centre, sa hrajkal, hojdal... v autíčku sedel aj vo vláčiku... sa mu velmi páčilo.. nechcel odtial odísť, tak sme museli dať druhú jazdu, a potom aj tretiu. A aj tak plačkal ked sme išli preč...
Pridala som aj nejaké foto z dneška 🙂

Dnes bolo pekne, akurat že trocha vetrík fúkal. Sme boli s malým na prechádzke...

mukky
27. feb 2010

hallo 😎

nikollette
27. feb 2010

písala som ti v mojej téme 😉