Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
5. mar 2010

Idem baby, malý sa budí...

vinifera
5. mar 2010

Otec sa snaží abstinovať od vtedy ako sme ho nechali cez Vianoce zavrieť na psychiatriu.
Dedko umrel pred dvoma týždnami. A chlapa som sa už aj snažila vyhodiť ale sa nedá 😅

No presne ako píše Nika. Je mi ľúto vyhodiť von psov čo su od šteniatka naučený spávať na guači.A extra ten čo je na mne závislý. Ten bol teraz hodinu v záhradke. Štekla a štekla a oškrabával fasádu na dome 😕

Kočky nečítala som teda tému ale predpokladám že hovoríte o jednej kočke čo má nick ako riasenka na oči 😉

cestovatelkaandrea
5. mar 2010

jaj no tak o tom viem, a to je tiez uz bez komentara.

Vini ak chces vediet viac.. Nika ti posle link na tu temu. Ja uz letim z prace domov. Huraaa vikend.

womenne
5. mar 2010

tak dufam že mu to vydrži,našmu iba pokial mu nieje až priliž zle vtedy prestane ale len do najbliššiho dochodu ☹ neda si povedat pritomked nepije je tak fajn...
aj ja som zvedava na tu temu 🙂

nikollette
5. mar 2010

Nie nie je to riasenka, ale jedna česká obyvatelka, ktorá velmi lubi mudrovať, a myslieť si že pravdu má len ona!!!
Je to v téme "jak to sakra delej lidi, co maj peníze" alebo také niečo...

vinifera
5. mar 2010

Drahý bol v lekárni kúpiť krém čo mi odporučila kočka tu na koníku. Že 23 €. Na ten ekzém myslím.

nikollette
5. mar 2010

Ak je to vichy alebo bioderma, tak nieť čudu 😒

nikollette
5. mar 2010

Ale som len nakukla. Ideme sa kúpať s malým. Mp ide variť...
Dnes sa tu už asi neukážem, tak pekný večer a začiatok víkendu baby 😉

vinifera
5. mar 2010

Je to A derma - exomega a hej to druhé je Bioderma. No nech to pre mna za mna stojí aj 50€ dúfam že to pomôže.

nikollette
5. mar 2010

Este som nakukla, ale len z mobilu, bo uz lezim v posteli. Maly pekne haja vo svojej postielke. Toto bude tretia noc. Vini, tak snad mu ten krem uz zaberie, drzim palce...

mukky
6. mar 2010

cafte 😎
co robíte?mám kávovu pauzičku,tigrík je v stoličke 😀

vinifera
6. mar 2010

mukky akurát som ti chcela napísať že so zvlnenými vlasmi si krajšia 😉

mukky
6. mar 2010

vini 😀 o dakujem..ja mám dost divné vlasy a prechadzali roznymi fázami od narodenia ako vyzerali 😀 😝
no a vlasy celkovo mam otrasne 😝

vinifera
6. mar 2010

Mukky ja mám 3 vlasy do 4 svetových strán. A keď to mám mastné (už na 2. den po zmytí - takže perem každý druhý deň) tak sa môžem zrovna prihlásiť do klubu nespravodlivo plešatých☹

mukky
6. mar 2010

vini ja tiez casto umyvam,kazdý tretí 😝..ked som bola malá,som mala vlasy jemne,blond a rovné..v puberte mi strasne zhustli,ale neboli pekne,len som mala velku hlavu 😀 a aj stmavli..teraz z nich mám snad tretinu 😢 potom velmi zbrckaveli,vtedy si myslim ze boli pekne,nikto nemá u nas kuceravé vlasy co viem..snád poštár 😀
no a potom som ja truba od 15 zacala casto farbit na blond a farby vtedy este neboli tak setrne ako dnes..mamu som mala pocuvať..a uz nie su take brckave,ale aj su,pokial si umyjem a dam gel ci tuzidlo 😀
takze mam aj brckave aj nie..

no ale tým ze mám ochorenie zlazy,vlas sa stensil riadne a mám ich splahnute a riedke ☹ a kvalita o nicom,ale uz sa nejak pozbierali trosku..

ty si mala dlhe vlasy na fotkach a potom si sa cvakla tak nakratko?preco..

vinifera
6. mar 2010

Tie vlasy na fotkách z promócii nie sú moje. To je nadlepené len kvôli danej príležitosti. Ja som svoje vlasy nikdy dlhšie ako po plecia nemala. Potom to už vyzerá jak metla - lebo to nemá žiadny objem.
Inak ja osobne si myslím že keby si mala jemnunkohnedé a brčkavé vlasy mala by si to parádne. A brčkavé by sa ti podlľa mna hodili viac lebo si robíš dosť výrazný makeup a pri blond a hladkých to dosť kričí. Dúfam že sa za úprimnosť neurazíš.
Inak napr môj brácho mal v dvanástich rokoch blond a rovné vlasy a teraz ked má 38 tak má tmavohnedé brčkavé. 🙂

mukky
6. mar 2010

vini dokina ti dobre poradila..my sa kupeme tiez kazdy cca tretí den,a do kupela pridávam olej asi kazde druhé kupanie,je to ovela lepsie ako deti kremovať a mastiť,my nemastime ani nekremujeme asi od pár týzdnov malého.. kremovanim zotieras prirodzeny film, ktory si koza sama vytvara,potom je koža sucha a cervena ,neskor i v dospelosti citliva
pouzivam bedtime olej na dobrý spánok do kupela,len nie vzdy ho dostať,a kradnem ho aj malemu a uz mi dochádza 😀

mukky
6. mar 2010

vini nie,neurazím sa a ten výrazný make up je prehnaný a som si ho robila len ako skusku 😀 ,lícim sa roznorodo a na vela sposobov a vzy hrajem inakšími farbami 😀
skusam nové trendy v licení po veceroch 😀 /na materskej sa nudím a nemam co robiť 😀 / no ale v podstate mám rada zvýraznenie ocí..

nikollette
6. mar 2010

Ahojte...

Pred hodinkou sme dorazili...
Ráno do obeda sme boli v Senci u našich. Ja som bola vonku s kamoskou kočíkovať naše detičky.
Mamina navarila sviečkovú, takže sme obedovali tam, a aj na večer nám nabalili. Takže sme nemuseli variť 🙂
Boli sme v Palace, potom na Kamennom námestí v Tescu...
Mp si nakúpil handry, ja nič na seba... malému som kupovala iba jedlo.. a nejaké hračky...
Boli sme aj v hracom kutiku, sa tam vyjasil... a aj na "helikoptére" 2 jazdy 😉

Mukky, hej ty sa dosť výrazne maluješ. Ja ked som sa tak raz namalovala, priatel ma pekne povedané vysmial 😝 😅 sa mi to asi moc nehodilo 😕
A presne, podla mna máš lepsie ked ich má kučeravé od korienkov, lebo ked ich máš rovné,ajtak sa ti tak jemne vlnia, ale vyššie pri korienkoch su také strašne splasnuté. Takže jednoznačne kučery!!! 😉

nikollette
6. mar 2010

Pridala som aj fotky z dneška 🙂 🙂 🙂

nikollette
6. mar 2010

Mukky aj náš miluje ten vláčik, na ktorom sa aj Savierko vozí...

vinifera
6. mar 2010

No pravdu povediac Tomáš ešte nebol v nákupnom centre. Takže žiadne takéto vymoženosti nepozná.
Chriss je tak krásne dieťa🙂 Až mi je zasa ľúto že to moje borátko ma taký hrozný ekzém. Čakám kedy kto na mna pošle sociálku. Včera sme skúsili nový krém. A ráno to mal celé popraskané a také šupinkaté. Som sa naľakala. Ale písala mi tá pani čo tu s nou riešim tuto cez koníka že je to vporiadku. Že je to fáza hojenia. Tak som sa ukľudnila. Dnes je drobec u svokry. Tak asi pôjeme večer von.

nikollette
6. mar 2010

Vini, dakujeme Ti...
Ved aj Tomáško je rozkošný!!! A ten ekzém zmizne neboj... snád už čoskoro, nech vás už netrápi 😠 😝

mukky
6. mar 2010

nikoll a ký má chris sviatok dnes? 😕 😀 😀

ved presne ze som to písala,ze ich mám splahnuté na druhý den po umytí...aj nad ofinou rozmýslam,zostrihávať si ich dávam koli objemu postupne a aj melír koli optickému "zhusteniu" 😝
keby som i si ch fukala to by bolo iné..ale to by uz moj skolaboval a asi ma odstrelil keby mal na mna cakať este dlhsie 😀

no my sme predvcerom boli na výletiku dalej na východ v inom meste a v inom nákupnom centre a malý prvý krát plakal a nechcel odísť z vlácika 😀 asi 2 krát sa k nemu vrátil s placom..v rámci výchovy som nepopustila 😢 😢 😔 /i ked mi ho bolo luto/
takze uz vidím ze podrastol a vie čo chce a čo nie 😀

mukky
6. mar 2010

ideme sa kupkať a idem ho skor uloziť do postielky,dnes spal kratko,zobudil sa na vrtanie susedov 🙄 a potom kakal a uz nezaspal..paáá

nikollette
6. mar 2010

Mukky, nám to robil malý na vláčiku v DS... plakal, a hysterčil, že on nechce odísť 😕
Tak sme sa povozili 3x 😝

vinifera
6. mar 2010

No tak som sa chcela prevelice baviť nakoľko krpec je u svokry. Až kkým o polnoci nešiem okolo nášho stolu spoločensky unavený chalan. A ako nám čašník doniesol novú objednávku (mne super lepkavý banánový miešaný nápoj) tak sa ten chalan prevalil na náš stol a komplet celú objednávku na mna vykotil. Takže banánový koktali som mala v gaťkách na rifliach svetri topánkach v kabelke a komplet vytopenú penaženku vrátane všetkých platobných kariet. 😠 😠 😠

mukky
7. mar 2010

cafte,nestiham ani kavu od rana dopiť 😝 a hladna som uz ako vlk..idem popratat v spalni hracky 🙄 umyť a ulozit drobca,dovarim polievku a som tu ..este sa niekto prídá k zufalej manželke?? 😕 😀 😝

nikollette
7. mar 2010

Ahojte...

my sme s drobcom vstali okolo 11tej. Mp sa už pustil do upratovania. A upratuje ešte stále 😀
Ja som jedla iba polievku dnes, aj to len trošička.

Vini, no pekne. Aspon ste ho dobre zje..li? 😠

mukky
7. mar 2010

ja som jedla na ranajky pomaranc a pol banánu a na obed tiez len zeleninovu polievku 😝 .mm chcel robiť bryndzove halusky ked vstane po nocnej ale som ho poprosila ze nech ich nerobí ,lebo ma budu lakať tak je so mnou solidárny a bude mať uz tretí krat vyprazaný syr 😀 😔 ,chudacik..

ale strasne som dostala chut na sladkosť,ale strasne tak akurat papam 3bit 😔 😠