Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
8. mar 2010

Adal, gratulujeme k chlapčekovi 😵 😵 😵

nikollette
8. mar 2010

Čo robíte dnes?
MY sme sa najedli, a ideme von na vzduch, asi na trojkolke, a aj sám nech si pobežká 😉
Potom ked sa vrátime a malý zaspí nakuknem, snáď tu niekoho bude 😉

Majte sa zatial

vinifera
8. mar 2010

Celé doobedie som lietala s krpcom. Dostali sme nové maste vody a antibiotika. Ak sa do stredy nezlepší ideme do nemocnice☹

nikollette
8. mar 2010

Sme spať...
malý bežkal aj sám, aj na trojkolke sa vozil... hodinka stačila.. svieti slniečko, ale chladno je ajtak 😒
Ešte pôjdeme aj po obede aspon na hodinku...

Vini, to mi je fakt ľúto ☹ ☹ ☹
Naozaj na vás budem veľmi myslieť, nech ten hnusný ekzém zmizne, alebo sa minimálne zlepší do tej stredy!!!
Aby ste nemuseli do tej nemocky. 😔

nikollette
8. mar 2010

Malý už hajá....

mukky
8. mar 2010

ahojte,
my dnes máme 20 mesiačikov 😵
drobec spinká,mm šiel cvičiť a k zubarovi/zlomil sa mu zub ked jedol chlieb 😕 ,nieco veľmi tvrdé tam bolo,este štastie že ten chlieb nejedol drobcek../
ja som si dala sprchu,umyla vlasy a pijem kávu,no a som Vám zabudla povedat ked som si minule umyvala vlasy,omylom som si ich umyla s gélom na intímnu hygienu 😀 😀 😝 ale viete aké boli super jemné a hebké?? 😀 😀

vinifera to mi je luto ☹ ,nech len zaberu tie nove maste a nemusíte nikde ísť..

nikollette
8. mar 2010

Mukky balhoželáme 🙂

nikollette
8. mar 2010

A ako sa ti ich podarilo omylom umyť tým??? 😅

mukky
8. mar 2010

dakujeme 😎
vcera bol teda den..malý historicky nespal cez den ani sekundu...mrncal,plakal,zlostil sa,len behat a behat...dnes uz siel s mm von na 20 minut,je zima no ale vrtaju a buchaju pre zmenu..
dnes zaspinkal,som ho aj cvakla pred chvilou 😀 /zaspal so svojimi kamaratmi 😀 /

nikollette
8. mar 2010

Mukky, chutné fotky drobčeka. Priebežne vždy sledujem 😉
Ja som tiež nejaké dnes pridala 🙂

mukky
8. mar 2010

nikoll dík 😀 stale davam lebo minule som vsetky vymazala z mobilu omylom cez pc nechapôem ako tak tu ich mam aspon v rezerve 😀
kuknem neskor,pisem si so segrou..

cestovatelkaandrea
8. mar 2010

mukky tak drobcekovi vsetko naj k 20-tim mesiacikom 😉

nikollette
8. mar 2010

Bože ja trúba, a som zabudla včera Vini, teda Tomáškovi popriať všetko naj k meninkám!!!!

cestovatelkaandrea
8. mar 2010

😀 no ja odkedy som v NL tak na meniny zabudam. tento rok som zabudla aj na svoje 😀
ale dodatocne Tomaskovi vsetko naj 😉

mukky
8. mar 2010

adi dakujeme 😎

cestovatelkaandrea
8. mar 2010

mukky inak cez vikend Damian opat zopakoval to pytanie sa na serblik a dnes chudatko povedal v posteli len tak potichucku kaka ale uz som citila, ze cosi tlaci. rychlo som s nim zbehla dole na prizemie do obyvacky, dala na serblik tam dorobil riadnu kopu. nastastie na posetli este len zacinal.
cez vikend mu stuhlo hovinko tak som rada. vsak po mesiaci by sa aj patrilo

nikollette
8. mar 2010

No malý sa o chvílu zobudí. Idem rýchlo spratať kuchynu. Najeme sa, a ideme ešte vybehnúť na dvor.

mukky
8. mar 2010

náš pokladík ešte spinká,mm robí bryndzové halušky a ja si hoviem 😀 😅
potom niekde vyrazíme ..

adi 😀 no tak napíš presný postup ako si ho ucila,co mu vravela,ako dlho si ho tam "nutila sedieť 😀 "
ja mu tlieskam a chvalim ho ked si tam sadne a poviem mu piškaj,alebo kakaj,rob piški piški,kaki kaki 😀 /a on nič 😀 ale zatlieska si niekedy 😀

cestovatelkaandrea
8. mar 2010

u nas pomohlo to, ze ma spievajuci zachod. tlieska ruckami, ked mu zahra. takze mozno aj preto sa tak snazi... 😀 po spani ho tam davam tak na 5 minut, dlhsie nie. a on sa aj sam bere odtial prec, ked tam uz nechce byt.
ja ho moc do toho nenutim, asi mu to len skor dochadza, co ja viem 😒 dnes bol zlaty, pri tom kakani som mu pustila rozpravku v TV a on takmer ani nedychal. 10 minut pozeral rozpravku a popri tom tlacil 😀 😀

mama.wolfka
8. mar 2010

Vini, držím palce, nech sa malému polepší 😉
a keby ste museli do nemocky, tak si z toho nerob nervy, aspoň mu tam urobia vyšetrenia rýchlejšie ako keď je to ambulantne a budete sa môcť skôr preliečiť, neboj, to zvládnete 😉

mama.wolfka
8. mar 2010

mukky 😀 dobrý tip na vlasy 😀 😀 😀
gratulácie k 20-tke 😉
Sam už je tiež dospelák, už má po 18-tke a o pár dní 19-tka na krku 😀

mama.wolfka
8. mar 2010

mukky nezávidím ten nespavý deň 😒
u nás sa zasa dnes spí na 2x, ráno vstal pred 7., tak sa pýtal už po 10., pospal hoďku a poobede už bol nervous, tak som ho po 16. išla uložiť, najskôr aj chcel aj nie, ale nakoniec zaspal okolo 16.30,
už by mohol aj vstať, aby zasa večer išiel, ale budiť ho nebudem, keď sa mu tak žiada 😉

nikollette
8. mar 2010

No my sme boli na chvílku na dvore, aj sme si pospali trošku spolu.

vinifera
8. mar 2010

Ja raz toho krpca pretrhnem. Tak sme zasa bojovali takmer 45 min. Kým som ho vyzliekla. Vymenila plienku. Hypermangánovou vodou poutierala ložiská. Antb mastami ložiská potrela a navliekla ho do overalu a vecí čo má na doma.
Tolko čo som odbehla do vedlajšej izby celá natešená že máme tú tortúru za sebou (len on sa pri tom strasne vzpiera bojuje uteká a vreští) tak na seba tú šalkáu s hypermangánovou vodou nakomplet vylial. Dnes som mu už vymenila 4 overalov (nedávam teraz bodynko a pančušky ale aby mu to viac dýchalo tak bavlnený overal).

mama.wolfka
8. mar 2010

joj no na to pozor, aby si neupil
ale veru nezávidím ti, toto sa už asi ozaj dá nazvať hyperaktívne dieťa, pevné nervy 😉

mukky
8. mar 2010

ahojte,
idem Vás dočítať

mukky
8. mar 2010

wolfka vyskušaj to na vlasy,je to super 😀 😀
no ten boj s prebalovaním velmi dobre poznám 😀 😝 🙄

mukky
8. mar 2010

dakujeme k blahozelaniu 😵
dnes spinkal svoje 3 hodky uff 😀 a spinkal by asi dlhšie ale sa pokakal..

nikollette
9. mar 2010

Ahojte baby..

Dnes je krásne. My sme papali špenátik, ideme sa obliecť a ideme von. Slniečko svieti, aj teplúčko je 🙂

mukky
9. mar 2010

ahojte,
nikoll na akej galaxii žiješ? 😀
/u nás je riadna zima už pár dní 🙄 /