Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
13. mar 2010

wolfina idem ja na hodku pa...potom ti napisem cervene znamenia zhora cakaj 😀

vinifera
14. mar 2010

Ahojte kočky.
Tak celý den mi bola zima. Ale skočili sme aspon do ZA a bola som kúpiť krpcovi dvojo nových papučiek v RENE.
No a večer ma chytila neuveriteľná nálada že idem upratovať, žehliť a tak... No a on že sa mám na to vydlabať (mp) že ideme ešte do mesta. Tak som aj hodila protest že sa mi nechce že mi v piatok stačilo. Ale na druhej strane som chcela využiť že má na mna čas a tak som šla sním. No čuduj sa svete - to neožehlené prádlo fakt nikam neušlo.
Problémy s nakupovaním, šoférovaním a následným zdúvaním sú u náš vyriešené. Všetko robím sama. Pekne si to do obchoďáku odšoférujem, nakúpim navláčim do auta a môžem ísť spokojne domov. A to si ešte musím pohľdať babysitting k malému ak ho nechcem ťahať do obchodáku. A teda okrem nákupu sa ťahať ešte aj s ním.
Dnes teda (kým je krpatý u svokrovcov) tak idem poupratovať, požehliť a ešte by som chcela skočiť ničo kúpiť na seba.... Ale to mi väčšinou nevíde. Sama sebe mám problém niečo kúpiť.

mukky
14. mar 2010

ahojte,pijem kávej,mm šiel cvičiť,drobec hajííí,obed si budeme robiť až ked vstane..

mukky
14. mar 2010

vinifera vcera si chybala 😀

mukky
14. mar 2010

mm ma potešil,doniesol mi teraz domov 70 e,si hodil do automatu a vyhral 😀 aj minule vyhral 200 e 😀 asi pred 3 mesiacmi
on si tak hodí 3 krát do roka do automatu par drobných a vzdy vyhrá 😀

mukky
14. mar 2010

nikollette asi ta nepoteším,volala som sestre a malá sa hraje s kockami..takže ich nepredáva..

mukky
14. mar 2010

nikde nikoho? 😕
ideme do dráčika,niki pozriem sa ti na kocky
vecer sa stavím

nikollette
14. mar 2010

Ahojte...
ešte som vás nedočítala.. nedávno sme dosli domov...
boli sme v palace... tam je najvacsí dráčik... tak som zhanal tu umelú zeleninku. No budem ju musieť objednať z netu, bo ani tam ju nemala. Už som sa pýatal predavačky či je to možné, že to nikde nie je. A ona povedala že to museli všetky predajne stiahnuť z predaja 😕
Tak som kúpila malému také nafukovacie valce, ako balony ale su podlhovasté, a nepuknú. Su z takého umelého materiálu, sú dva kusy. Dalej plastelinu, plyšovú sliepočku.
Parádnu letnú čiapku so šiltom a má aj taký chránič látkový na krk, kraťasky na leto, a do vody na hranie dve mensie vodné pistole a jednu väčšiu. Ti čo striekajú vodičku...
Boli sme v McDonalde na obed, a pred odchodom z BA este na číne v palace...
S malám v detskom kútiku...
a ešte nejaké veci čo som potrebovala v tescu....

Mukky, kukni ok... bo ani v palace v dráčiku také nemali 😒
Ani to ovocie nikde..a le to neva, to objednám z netu asi...

nikollette
14. mar 2010

Ja som dnes s malým vstala okol obeda. Už bolo navarené, upratané, mp všetko spravil, hned jak vstal 😀
Mukky automaty... ale toto 😀 ja by som mojmu nedovolila ani euro tam hodiť...

Raz ked sme boli s kamosmi na chate na vikend vo Velkom mederi, tak sme isli do jedneho podniku, a prvý aj posledný krát v živote tam hodil 50sk, nevyhral, som mu vynadala (ako vždy ja fúria 😅 ) tak od vtedy ani korunu by tam nehodil 😉

bejbypd
14. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php
niki a co taketo nieco?inak ozvem sa vecer teraz len tak narychlo 😀

bejbypd
14. mar 2010

no a dalo mi to uplne iny link takze proste ked si das mimibazar a das hracky do nazvu das ze kuchynky tak ti vyhodi take ovocie zeleninu a ine potraviny akoze do detskej kuchynky 😉

nikollette
14. mar 2010

Ja viem na MMB je toho kopa, odtial nie je problém objednať 😉
ale dík inak....

nikollette
14. mar 2010

Asi aj hned objednám tieto:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7624348&tab=3

Už som tam písala.... 🙂

nikollette
14. mar 2010

Mukky, hned píš či boli tie kocky pre nás...
Ale už teraz cítim že nebudúúúú ☹ ☹ ☹ 😢
Bo v žiadnom dráčiku ich nemajú, ani inde...ani na nete...
myslím presne na chlp totožné s tvojími... ja chcem iba také 😒
Velmi sa mi páčia, zase som pozerala v tvojom albume 😅

mukky
14. mar 2010

ahojte kočky 😎
bejby no konečne si aj ty prikvitla 😀 😎

nikoll kocky nemali ☹ pýtala som sa oboch predavačiek a ani si nevedeli spomenuť na ne aké to boli 😒
ved ešte počkaj,snad budu,malý ma hračiek dosť 😀

kupili sme malému pračku 😀 z tuším zo 16 e na 3 e bola zlacnená.mm kupil baterky,ked uz drobec zaspal sme ju skusili a paráda,hučí a robí vselijaké zvuky,jedine ze sa bubon netočí,to je tá chyba pre ktoru ju znižili,ale to neva,savier si ju aj tak bude točiť ručkou ako aj moju velku ale uz hlavu tam nestrčí 😀

a este taku krásnu magnetku macka pooh a kamarátov,samé jééj a jééj ked ju dostal 😵 😵 pracku mal cely čas na ruckach 😀 len este nebola von z krabice..no a potom sme sli do noveho obchodu s kobercami a tam dostal balon..tolko radosti mal v jeden den 😀 😀

a este dostal graham rozok v tescu tak to sa už od štastia rozplýval 😀 😀

mukky
14. mar 2010

niki on dá do automatu nejake 3 eurá a ked je to nejak 3 krát za rok tak v tom nevidím problem..su to jeho peniaze,ale nevyhladáva to zeby isiel koli tomu niekde do baru a hodil si..to si radsej hodí frťana 😀

ideme piť kávu,neskor nakuknem..

nikollette
14. mar 2010

Mukky, ved ja som to tak nemyslela...
Kupovala to vobec v dráčiku? Asi to bol nejaký limitovaný tovar, kedže to už nikde nie je ☹
Skoda, musím sa s tým zmieriť 😔 😅

No aj ja som videla tú prácku, u nás za 2,90 bola tusím. Taká zelená. Nie je to tá istá? lebo v každom dráčiku som videla min 2zlacnené... asi sa kazia, ten tip...

nikollette
14. mar 2010

Ale vdaka za ochotu 😉

mukky
14. mar 2010

viem že si to tak nemyslela 😀

niki hladam kocky ale nedarí sa 😀 ale nasla som peknu stranku,este musím počitať..

http://www.hrackys.com/

nikollette
14. mar 2010

Ja vždy všetko nájdem na nete, ale toe vaše kocky ani za boha.
To sú nejaká rarita 😀 😀 😀 ale vážne 😅 😕

adal
14. mar 2010
mukky
14. mar 2010

adal 😀 😀
celeho kona zapojime do hladania kociek pre Christophera 😀 😀 /ci skor pre Niki 😀 /

nikollette
14. mar 2010

Ja som tiež našla všelijaké podobné, ale ja chcem presnie tie aké ma mukky.
Ona má aj viac kociek, a pestrejšie sa mi zdajú...
O chvílu bude celý MK haldať tie kocky 😅 😀

Adal, ale si zlatá, dakujem, dakujem 😉

nikollette
14. mar 2010

Mukky na to som presne myslela aj ja 😀 😀

nikollette
14. mar 2010

Nie je šanca nájsť tie kocky čo máte Mukky 😕
Už dávam do google všelijaké názvy, skúšam, no nič.... 😝

mukky
14. mar 2010

krabicu som len par tyzdnov dozadu vyhodila 😝 tam bola znacka.. 😔 jedine ak segra ju este má 😀
ale to zistím az zajtra..
a boli z dracika..ja mam pocit ze som ich videla aj na tom regale kde su take kocky v sietke obycajne,take farebne...mate ich aj vy take asi,take umele..

mama.wolfka
14. mar 2010

jedine, že by ich mukky časom strelila 😉 😕
už som ticho 😀

nikollette
14. mar 2010

Znacka by pomohla veru 😒
Mukky už chodili smetiari?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
14. mar 2010

baby 😀 😀 vy šaškovia jaškovia 😀 😵 😵

mukky
14. mar 2010

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy