Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiicek17
17. mar 2010

Uz ma prvy zubok a by som sa velmi cudovala keby mu isiel dalsi 😒 ,uz som unavena z neho.Mam narocne dieta, s ktorym musim stale nieco robit a cez nespi ani za nic.

nikollette
17. mar 2010

Baby som videla v inej téme ako jedna baba písala že zajtra nepojde MK, lebo už bude tá nová verzia 😕
Mne sa teda vôbec nepáčia ako to bude. Som zvyknutá na starého, dobrého koňa 😒
Budú súkromné témy, to je ešte ok, ale celkovo ten dizajn stránky, tie fotoalbumy, sa mi moc nepáčia.
Fotky v albumoch sa budú dať aj hodnotiť... a čo ja viem čo, všetko pomenili 😖

nikollette
17. mar 2010

Zuzi, môj v 6m prespal ešte väčšinu dna 😅 aj teraz je spachtoško...
Prečo by si sa čudovala? Pokojne mu môže isť další zúbok, dokonca aj viac naraz 😉

zuziiicek17
17. mar 2010

Vazne,no ja len preto ,ze ten prvy isiel celkom v pohode,ani neplakal vela,tak uvidim co z toho bude.
Hej aj ja som citala ,ze zajtra nepojde,lebo budu spustat noveho 😒 podla mna je celkom fajn,prehladnejsi a tak,ale stale to bide mat chyby

nikollette
17. mar 2010

Pripadá mi to na štýl FB...
Počet fotiek bude neobmedzený, to je fajn...

nikollette
17. mar 2010

No mp je o chvílku doma, tak idem zatial offík...
majte sa

zuziiicek17
17. mar 2010

papa,maj sa a neprec sa 😀

vinifera
17. mar 2010

zuziiicek. Mne tiež malý do 8 mich mesiacov cez den nič nespával. A to vstáva ráno o 8 mej a chodieva spávať večer o 22.30. Ale zasa nereval. Bol ticho 🙂 🙂 Po 8. mom mesiaci zvykol spávať 1 x za den. A po 10. tom mes už spáva 2x za den. Takže treba len vydržať.
Keď šli spodné jednotky bol krpec v pohode. (prvých 6 zubov išlo vždy po 2 naraz) No a ked šli horné jednotky tak horúčkoval jak blázen 40°C v pohode.

nikollette
17. mar 2010

Som späť...
najedená.. až moc.. 😔
Baby ja nedokážem dietovať. Aj ked sa celý den snažím, dám si iba rohlík a trocha polievky, večer to na mna príde, a jem.
Dnes som neodolala úplne čerstvým teplým bagetám. Som zjedla dve velké, s nátierkou pikantnou, k tomu slaninka, a paprika. Na to pomaranč. A ako keby nestačilo, som to zajedla Milka cokoládou karamelovou 😖
Nemám pevnú vôlu.. v tomto som slaboch nedokázala by som dietovať... 😔 😔 😔
Teraz si zase vravím, že už nejem, že stačilo... na dnes...
No ale mp chce zase večer robiť puding (banánovo - čokoládový) s piškotami, jahodami, mandarinkami, banánom...
Už sa vidím ako zase neodolám ☹

vinifera
17. mar 2010

Nika tak to skús robiť naopak. Cez den jedz. A na večer už skús nejesť. Ono sa to ani inak nedá že ked sa cez den nenaješ večer nejesť. Takže pekne papkaj od rána (v tvojom prípade od obeda.-ň a na večer to skús obmedziť. Lebo vekom to bude len horšie a horšie. Ver tomu viem o čom hovorím. Boli časy ked som v robote na večeru zožrala 1 kg hranoliek na posedenie a mala som pri výške 173 cm 54 kg. No ale teraz je to už horšie. ☹

nikollette
17. mar 2010

Lenže mp jedáva vždy večer. čiže mi robí večer chute. Cez den mi nemá kto robiť chute, neriešim tak jedlo.
No ked dojde mp, zacne jesť, (na neho už aj iný povedali, že on tak chutne je, že všetci naokolo dostabú hlad)
dokonca aj malý, ked vidí tata jesť, tak chce aj on. Ked ja jem, tak nie 😒
On si vždy večer nachystá dobroty, uvarí si niečo, sladkosti si dáva, puding robí ako dnes, a podobne...
to sa nedá nejesť pri nom... som mu to už aj povedala...
A on celý večer niečo chrume, pred telkou, este aj v noci...
A potom ako mám držať diétu ☹

nikollette
17. mar 2010

Jedine, že viac cvičiť, brušákovať... neviem.. inak to nevidím ☹

vinifera
17. mar 2010

..inak to nevidím 😠 takže z toho vyplýva že ked nebudeš vidieť drahého tak nebudeš jesť. Hmm. Tak to treba nejak vyriešiť. Inak ja som tiež teraz hladná. Strááášnu chuť mám ísť niekam na večeru - a nemám s kým. Drahý je ešte v robote a ostatní majú buď malé mimi alebo sú chorí ☹((

nikollette
17. mar 2010

Veru, veru.. ked sa neviem zriecť jedla, budem musieť na sebe trošku makať 😠
Pri mp sa nedá nejesť, tomu ver. On nachystá také dobroty, tak chutne to urobí a je, že si dám vždy sním.
A on je od 18tej do pol noci viackrát. Tak si to predstav... 😖

Vini, zober mamu 😉 určite by išla 🙂

nikollette
17. mar 2010

Zajtra budeme všetky abstinovať. Keďže MK bude mimo prevádzky 😀

zuziiicek17
17. mar 2010

,ma ta odstawka stve,lebo kona mam zapnuteho stale 😒
dobec konecne spi,najprv ho zabavila babka a potom uz bol celkom fajn a az teraz po kupani vymyslal ,takze mm kasu vo vlasoch 😀 juuuj ja ho tak lubim,najviac ked spinka 😀 😀

nikollette
17. mar 2010

že najviac ked spinká 😀 😅

Ja tiež mám kona zapnutého stále. Hned ako vstanem zapínam komp, venujem sa malému, čomu treba, a ked idem okolo notebooku nakuknem.
Budem mať asi absťák 😀

zuziiicek17
17. mar 2010

No ja to mam tak isto,mp sa zo mna smeje ,tze este len oci otvorim a uz zapinam notebook 😀
Tak to ten jeden den prezijeme ,ja som dost dlho chodila kona len citat ,tak teda budem citat FB 😀 😀

nikollette
17. mar 2010

Mna FB vôbec nebaví, neviem prečo. Som tam, ale nechodím tam skoro vôbec...

vinifera
17. mar 2010

No absťákom nás tu bude trpieť viac....
Nika tak teda vlastná mať ma vôbec nenapadla.Hanba mi! 😕 Ale tá dnes zasa hyperaktívne stavia puzzle tak by ani nešla. Som si nakoniec spravila párky. Ešte chcem stihnúť vyvenčiť psa kým svokor donesie malého. A keby sa dal čas natiahnuť tak by som si aj nechty rada spravila.

zuziiicek17
17. mar 2010

ja by som chcela mat aspon raz v tyzdni cas sama na seba-mani,pedi,kozmetika...este dobre ,ze som kozmeticka a vsetko si viem sprawit sama 😀 😀 aspon nemusim aj na toto minat peniaze.ale stve ma ,ze mp furt buzeruje,ze chce masaz tvare...a mnekto sprawi ? 😒 😅 😅

nikollette
17. mar 2010

Vini, Vini.. veru hanba ti 😀
Ja som s mamou inak tiež dávno nikde nebola ako tak samé, v reštike či tak, aj ma to mrzí, lebo ju mám velmi rada, a rada s nou kecám o všetkom možnom. Keby som bývala s nou by o bolo určite iné. Lenže býva inde ako ja, tak sa stretávame menej. Tak ale aspon raz do týždna vždy. Minimálne...

Ja som si dnes tiež aj nechty robila. Už som ich mala nepekné.

Mp mi dnes hovoril že pred ich pobočkou (obchodom) spadol nejaký ich zákazník, cca 50ročný, že si úplne rozbil hlavu, nos mal na franforce zlomený, kosť mu trčala, obliaty bol maximálne krvou, mu musel mp volať 112, a tam byť pri nom. Že skoro odpadol, také hrozné to bolo 😕 😖

nikollette
17. mar 2010

že masáž tváre 😅
to u nás naopak... mp masíruje a hladká mna...
a ked on chce chudák, tak vždy poviem, že nevládzem, že sa mi nechce 😔

zuziiicek17
17. mar 2010

😀 no tak to si si ho pekne vycvicila 😀 ked som sa ucila na prakticku maturu,tak bol moj pokusny kralik,takze si na to zvykol,no a tam mam ,teraz chce stale 😀

nikollette
17. mar 2010

Ja tiež mp občas robím peeling tváre, dám mu masku, vytrhám obočie a podobne 😉
Si to vyžaduje. Ked mu už napr. netrhám dlhšie obočie už sa sťažuje, že už má škaredé, atd 😀

zuziiicek17
17. mar 2010

no trhanie obocia je u nas problem,lebo to si na nom vyzadujem ja 😀 😀 😀 jeho to strasne boli,ale vzdy mu poviem,ze ked to vydrzi tak bude aj odmena .no a peeling sa mu paci

nikollette
17. mar 2010

Ide Modré z neba, idem pozerať. Možno ešte nakuknem.

mukky
17. mar 2010

neviem kedy vas dočitam 😝 idem tiez kuk modre z neba potom pridem

zuziiicek17
17. mar 2010

no a ja ficim na panelaku 😉

mukky
17. mar 2010

ja už revem,mi je luto tych deticiek ☹