Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
17. mar 2010

Mukky ty si potom taká citlivka ako ja 😔

vinifera
17. mar 2010

A načo to pozeráte keď Vám to nerobí dobre?

nikollette
17. mar 2010

Bože teraz ide aké smutnéééé..
smrť bábatka 😢 😔

zuziiicek17
17. mar 2010

No ja presne koli tomu nepozeram MZN ...ja som pri tom strasne revala

nikollette
17. mar 2010

A teraz pôjde Rytmus...
jeho môžem veľmi 😀 😀 😀

nikollette
17. mar 2010

No som zase pojedla mozzarelu s paradajkami, a pistácie 😝
😔

Mukky pozeráš MZN?

mukky
17. mar 2010

pozerám 😀 😵
ale som vyplakaná,take velmi smutne to bolo s babatkom..som stastne ze mám drobceka a chcem aj druhé 😵 😵

zuziiicek17
17. mar 2010

No ,este dobre ze som to nepozerala ,ja by som bola vyrevana maximalne 😒

nikollette
17. mar 2010

Ja som tiež plakala 😔

Ale teraz Rytmus... sa mi páči... jeho štýl, tak celkovo... sa parádne oblieka, môj štýl, aj tie jeho kerky...
niektoré pesničky má dobré a pravdivé....

zuziiicek17
17. mar 2010

NO tak nejak,mne sa tiez paci ,ale iba do urcitej miery.Nepaci sa mi na nom ,ze si myslli o sebe prilis velaa
A dnes je fakt dobre obleceny 😉

nikollette
17. mar 2010

Krásna pesnička. Momentálne moja naj 😵

zuziiicek17
17. mar 2010

uz sa mi zda obohrata,ale je fajn 😝

mukky
17. mar 2010

idem vás konečne dočítať 😝 a urobiť si kávičku

zuziiicek17
17. mar 2010

joj ,tak to by som si aj ja dala fajnu kavicku,ale boohuzial 😢 to by moje male zlostidlo nespalo vooobec

mukky
17. mar 2010

zuzi ja som kavu prestala hned piť ked som zistila ze som tehotna a aj dokial som neprestala kojiť,takze 2 roky 😀 😝
teraz si ju vychutnávam..
nikoll určite ta bolí hlava z toho ze ješ menej a nie si zvyknuta a málo piješ vodu,na 100%

niki skor by som sa obával tých pasteliek,ved tie sa rychlo zlomia a mozu sa aj rozkusnuť.tie ceruzky čo mám su pre deti,su trosku hrubšie a tu jednu mam hrubu celkom a ked si kreslí,je bud v stoličke,alebo som na zemi pri nom a nebehá s nimi tak hadam si neublíži...dnes sme sa už učili aj písmeno D,ale ked si číta tak vravi iba na a ýe A 😀 B,C vie ukazať ale nezopakuje za nič 😀 😝

zuziiicek17
17. mar 2010

wow,sikovnicek malicky ako sa uci pismenka.
ja som sice kavu cez tehu pila,ale ned po porode som prestala,to bola moja jedina nerest.ja som strasna kavickarka

mukky
17. mar 2010

vinifera možno by si zvladla ist sama s malým do NC len tak narychlo,aspon na hodku sa odreagovať..dat mu napapť,prebaliť,sup do auta a uz sa len poprechazate s kociarikom,nieco kupis ci si das kavu a idete domov 😀

super ze máš vodičák,ja nemam a ani nikdy nebudem mať..mám strach
ked sme s mm chodili a isiel odomna domov po polnoci,mal autonehodu a bol v bezvedomí,auto uplne na šrot..len mu zašivali usta a krk trosku,este stastie... 😔 😔
aj ked pojdeme do chorvatska uz viem ako nebudem vedieť spať a myslieť na to aby sme štastne došli..

nikollette
17. mar 2010

Ja vodicak mam uz 4roky, ale netrham sa k jazdeniu. Uz pisem z mp mobilu. Ja si teda neviem predstavit ist sama s malym do NC. On by vyliezal z kocika, musela by som kocik zvlast tlacit, tasky z nakupu v ruke, atd.. Kde by som ja bola bez toho mojho chlapa😀

mukky
17. mar 2010

ved by si sla len na taky nakup ktory strcis do kabelky ci kosika v kociku 😀
a coze si uz v posteli?ty prespís celý zivot 😀

nikollette
17. mar 2010

Ja velmi rada spim to je pravda🙂

mukky
17. mar 2010

aj ja,lebo casto sa mi snivaju sny a to je ako film 😀
ale teraz spim pomenej..

babychris
19. mar 2010

Halooo baby, ja tomuto systému absolut nerozumiem ☹
Ani mi nešlo prihlásiť sa pod mojím nickom... tak som musela vytvoriť nový....
ale som nejak mimo 😕

vinifera
19. mar 2010

Čau Nika. A čomu nerozumieš?
Ja som sa normálne prihlásila pod svojím nickom (a dávala si správne heslo?) Lebo ja mám aj pôvodné meno aj heslo aj mi albumy ostali tak ako boli🙂

adal
19. mar 2010

ahojte, ja mám tiež všetko po starom 🙂

adal
19. mar 2010

a navyše nikoll Ťa môžu stopnúť že máš dva nicky 😉

zuziiicek17
19. mar 2010

Mne tiez ide vsetko 🙂 mne sa to paci viac ako predtym,ale som asi jedna z mala 😀
mimochodom baby,mali ste prawdu----mame druhy zub 😀

vinifera
19. mar 2010

Haloo ženy kde ste?
Čau adal. Ako?

babychris
19. mar 2010

No mne to nešlo....
ja to nechápem ☹
nemala som ani caps lokck zapnutý ani nič... nerozumiem tomu vôbec... furt dookola mi vypisovala že užívatelka nikollette má iné heslo 😠 ale dávala som dobréééééé...

babychris
19. mar 2010

Zuzi hovorila som že to bude zub 😉

babychris
19. mar 2010

Mukky kúpila som dnes krpcovi aj ja toe hodinky čo máte vy 🙂
on zbožnuje hodinky všade 🙂

zuziiicek17
19. mar 2010

Inac dnes som kupila malemu novy kocik 🙂 sportacik taky chutny
Niky,skus sa zajtra prihlasit pod starym alebo napis nejakemu adminovi