Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

babychris
19. mar 2010

Mne to nejde ... stále skusam.. ale mne to neslo ani ked som chcela vyskusať tu beta verziu, tú skúšobnú 😒
Furt dookola, že užívatelka nikollette má iné heslo. Nejde to nijak...
Už som písala adminke... čo už... ked to nepojde, budem mať tento nový nick, čo už....
Ja som uplne nervozna z tejto novej verzie 😝

babychris
19. mar 2010

Už nám dosla aj tá zeleninka a ovocie umelé 🙂
Malému sa to veľmi páčilo... to celý den nosil v kýbliku 😅

zuziiicek17
19. mar 2010

mne sa pacia tie oblubene temy...to je dobra vec 🙂 akurat jedna vec...som sa zaregistrovala vtedy prvykrat na cz verzii a teraz mi nejde fotoblog,lebo mi to nepresuuli aj aj v novej 😒
juj aj ja by som uz chcela take hrawe dieta 😉

vinifera
19. mar 2010

Inak kočky boli sme zasa u kožnej. Teda vlastne neboli. Lebo v urotok robili len do 12 na obed. V stredu vôbec. Takže vo štvrtok tam bola byčica - ani by nás nezobrala. Tak som tam ani nečakala. Śla som k detskej. Tá nerobila☹ Tak nám nakoniec susedná doktorka (inak to bola moja detská) predpísala antibiotika. Už druhé po sebe☹ Ekzém jeden prašivý.

vinifera
19. mar 2010

ziziceeek bud rada že ešte nikam nelozí. Môj práve v šuplíku našiel pripináčiky a po jednom ich nosí k zástrčke na stene a snaží sa ich tam vopchať. (sú tam detské poistky - takže sa mu nedá) a ešte za sebou ťahá lampu a hľadá voľnú zásuvku kde by ju mohol zapojiť. Si všimol že mám predlžovačku vytiahnutú tak už bol skúšať🙂

zuziiicek17
19. mar 2010

heh,no sikovny je chlapcek 😀 ale zase na druhej strane si myslim,ze take vacsie dieta skor zaujmes ako polrocne.i ked zase mna momentalne bavi pozorovat co vsetko uz vie a co dokaze a kazdym dnom je sikovnejsi 🙂

mukky
19. mar 2010

cafte,od kedy ide kúúúň?nedávno sme docválali domov..

mukky
19. mar 2010

to co ze babychris?? 😕
ip mi švici 1 kus ale nič nove me nenačita a furt mi švici 1 kus ip 🙄

mukky
19. mar 2010

niki este sa moho stat ze nejaka super osobka sa ti dostala na tvoje heslo a zmenila ho 😕 😕 😕 😕 ale to hadam nie..ináč si to neviem vysvetliť 😕 😕
tie hodiny za necelé euro???? 😀 😀 😀

babychris
19. mar 2010

Mukky my sme tiež nedávno dorazili.. no už troska dávnejsie, okolo pol osmej... 😉
Som porušila zase diétu McDonald 😠 😠 😠 😝
Ma mp štve, ho nejak zabavila nakupovacia mánia 😕 si kupil v pribehu mesiaca, druhé tenisky. Skoro také isté ako pred mesiacom, len je tam viac čiernej. A teda stáli peknú pálku oboje. A to si pred pol rokom kupoval tretie. Som ho zato pekne sprášila... 😠

Vini, ešte stále beriete ATB?

Kde sú tie oblúbené témy? Nevidím to....

babychris
19. mar 2010

Hej hej toe hodiny 😀
Na rozbitie budú dobré 😉 ale nie 🙂 on miluje tik tak.. (tak voláme hodinky)

Mukky nemyslím, lebo ešte aj ked nebola nová verzia som sa bežne prihlasovala na MK, a islo mi to, ale na skúšobnú verziu mi nešlo prihlásiť sa ☹

babychris
19. mar 2010

Už som našla tie obľúbené témy....

vinifera
19. mar 2010

Už berie druhé antb po sebe. A to do roka nejedol absolut žiadne lieky okrem sirupov od horúčky čo sme mali pri zuboch...

zuziiicek17
19. mar 2010

hore pri nazve temy mas taku sivu hviezdicku a ked ju stisnes ,tak si ju pridas do oblubenych tem,cieze ked potom prejdes na temy tak pri nazvoch budes mat hore oblubene temy

zuziiicek17
19. mar 2010

neskoro somm napisala 😀 😀 😀

babychris
19. mar 2010

Ja chcem starého kona.. asi som neprisposobivá novým veciam 😖

mukky
19. mar 2010

niki ved ty si nakupuješ stále tak mu dopraj trošku radosti,zarába tak nech si kupi čo chce,nemyslíš?musíš byť trošku ohladuplnejšia..
super dietu máš 😀 😀
ja som mala jogurty doobedu a poobede čevabčičy s paradajkovým šalatom s redkvičkou,v NC zmrzku bez oblátky /dnes mám masový deň-živočíšnu skupinu/
do prdky aj tie písmená su nejaké menšie 😕 uz budem mat aspon okuliare o o týžden 😀 som si uz bola vybrať už len cakam na sms kedy možem ist po ne...
my sme boli nakupiť hracky detom do BA,neterke aj malemu drobnosť 😀 ale to mm,ja som stopla hracky..
a sranda dnes velká,ta pracka co stala povodne okolo 500 sk ale netocil sa bubon tak ju dali na 90 sk už ide 😀 bobik si na nu sadal a ide 😀 😀 😀
a sme mu vcera kupili redukciu na wc uz je starý chlop,som ho cvakla na wcku 😀

tu obrazovku mam nejak vysvietenu jak LAS VEGAS 😕

babychris
19. mar 2010

Dnes som aj ja rozmýšlala nad tou práčkou. Tá istá čo máte aj vy 😉
Tiež sa tam netočil ten bubon... bola za 4eurá... ale som nakoniec nekupila... že načo...

No hej nech si dopraje, aj si nakupil, rifle dvoje, vestu v nike, mikiny, tričká... ale tretia tenisky v priebehu pol roka???
A tieto úplne skoro také isté ako má. Aj tá kolekcia. NIke air max... tak to už sa mi nepáčilo.. chápeš načo???
Teraz má 4 páry tenisiek, a nerátam také co nosí na dvor, ci do posilky 😒

mukky
19. mar 2010

vinifera ☹ nech sa malý čím skor vystrábi..nie je z toho nervozny?neškriabe sa po ekzéme?
co ste robili bez kona?sexovali??????🙂))))
my sme vcera kukali horor a ja potom sama a opat som dala retiazku na dvere potom 😀
ani som nemala co kuknut ku kave doobedu ked nesiel... 😀 😝 ale nejak mi nechybal..som pratala 😀

babychris
19. mar 2010

Ale super bolo. V detských kutikoch, kde zyvkne behať aj 40detí, teraz že 4 deti aj s malým. Tak sme sa tam vyhrali aj vyše hodinu 🙂

babychris
19. mar 2010

V nedelu ideme zase 🙂 ale inde niekam...

Vini, a on má ešte stále ten ekzém? CI nejak preventívne berie tie lieky?

Mukky ja tiež... som aspon spratala celý dom, ked kôn nešiel 😀

babychris
19. mar 2010

Mukky aký horor?
Ja milujem horory 😎

mukky
19. mar 2010

neprijatý hovor sa volal,celkom dobrý a potom siel mm a ja som mala opať komunistický vecer a pozerala seriál žena za pultom ale tebe to asi nič nevraví 😀
zbožnujem ho,je tam všetko..celý život..ja som na staré serialy,filmy,insenácie...aj mm a ja ešte milujem filmy 30-40 tych rokov

babychris
19. mar 2010

Kam ste zmizli...
My písala adminka že to posunie programátorom, že mi nejde prihlásiť sa 😝

babychris
19. mar 2010

To som videla..
ja som už videla asi všetky 😀 😀
som hororový maniak 😅

mukky
19. mar 2010

mne stale svieti ip a nič nenačíta 😝 to uz aj v tej skušobnej verzii mi svietila..
mne sa novy kon nepáči

mukky
19. mar 2010

idem kuk ako to tu frčí a co nové aj inde..

babychris
19. mar 2010

Mukky ani mne... hrozný je... 😝

vinifera
19. mar 2010

Nie Nika neberie ich preventívne. Veď sú to antibiotiká. Proste bral jednzy. A ekzém sa super zlepšil. Po tom ako ich dobral bolo dva dni dobre. A zas bol jak reklama na týrané dieťa ☹ Tak berieme ďalšie antb.

vinifera
19. mar 2010

NO a k novému koňovi. Ja som si na to už zvykla. Aj modrá strecha je už tak prerobená. Som zvedavá či budú robiť nový facelift aj mojej svadbe.

nikollette
19. mar 2010

Som späť 😀 😀 😀 😀 😀
po všelijakom skúšaní, odosielaní mailov....

nikollette
19. mar 2010

Na strechu ani svadbu nechodím....
A ťažko sa mi na toto zvyká 😖

nikollette
19. mar 2010

Mukky aj mne tam bliká tá jedna posta, ale nič nenačíta 😝 😠