Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
25. mar 2010

No tak to ste v pohode lebo mne tá kundra Audina žere 12 minimálne a to sa musím krotiť - ale tak zasa je to automat 4x4 - tak aj preto ( a má dohúkaný motor tak aj preto je taká pažravá) Voyager nám žere tak 14 ale plynu. Je to 3,8 Ba + LPG takže pohoda. Super bola teraz astra 1,4 to nežralo takmer nič🙂)) Na tom sa dobre chodilo. Rekordman na čo som sa vozila bolá tá Audi Q7 - to žralo 20 benzínu - 4,2 benzín to bolo 😝
Ja hlásim že mám vyupratované. Idem šupnúť susede krpca do kočíka a idem ešte dožehliť.

nikollette
25. mar 2010

Mne malý už spí...
Tak to ti pekne žere, ale zase ty nechodíš denno denne 45km, celý týžden, nie? 😉

vevusiatko
25. mar 2010

vini ty si sikovna. ja tu len sedim a davam kazdu hodinu prat veci ale nevyvesiam ich na to som leniva uz 😀 😀

nikollette
25. mar 2010

Mp urobí tak 500km týždenne....približne...

nikollette
25. mar 2010

ja mám dnes celkom poriadok 😀
ja upratujem, popri nete 😀

vevusiatko
25. mar 2010

ja ani celkom poriadok nemam 😀 ja mam vyslovene bordel 😀

nikollette
25. mar 2010

Ja som dnes nejaká skysnutá...
mala dojsť kamoška, ale dojdú až zajtra s malou...
sobotu oslava zase...

vevusiatko
25. mar 2010

Ja som skysnuta doma skoro kazdy den.... Neviem cim to je ale rano ledva vstanem potom len sedim na nete pohram sa s malou dam jej najest a take tie veci ale upratovanie alebo nejaka ina prospesna cinnost nehrozi 😀

nikollette
25. mar 2010

Hm, celkom nápodobne 😅

vevusiatko
25. mar 2010

😀 Ale ked si to tak zoberiem tak ja som bola taka odjakziva 😀 😀 leniva, ufrflana a a stale unavena 😀 😀

nikollette
25. mar 2010

Ja detto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vevusiatko
25. mar 2010

😀 Len nech to necita moj chlap. on mi to chudak stale hovori a ja tvrdim, ze nie 😀
Co porabate niki malicky spinka???

nikollette
25. mar 2010

Este spí hej...
Aj mne to furt vraví.. že len frflem, s ničím nie som spokojná, večne unavená, vždy mi niečo je, a lenivá 😝 😅

vevusiatko
25. mar 2010

😀 😀 😀 oni klamu. Chlapi.
mne prisiel brat po malu a len pocujem na ulici krik ako mala po nom vrieska. Ona ho stale bije a krici na neho neviem preco 😝

vinifera
25. mar 2010

Tak som stihla aj fotky dohodiť🙂
Ešte nás treba pobaliť. No dúfam že nás zbalím na týžden a pošlú nás na druhý den domov 😉

nikollette
25. mar 2010

Vini, pekné fotky. To je u vás na dvore asi, však? 🙂
Ja sa už teším na leto, spravíme pieskovisko, hojdačku, bazénik....
Teraz sa ešte nič tak nedá na tom dvore 😒

Zajtra už nastupujete čo... ako budeme o vás vedieť? 😕

vinifera
25. mar 2010

Nie to je na dvore u seseda - bratranec. U nás na dvore je total bordel lebo môj foter je škrečok a všetko tam skladuje a vyzerá to tam hrozne☹(((( A všetci sú z toho na nervy a nevieme s tým pohnúť ☹ Trebalo by fotra vystrliť na Mars. A všetko to odviezť na smetisko.
No a neviem ako budem prekonávať abstinenčné príznaky. 😠 😝 😀

nikollette
25. mar 2010

To neznášam ked niekto skladuje haraburdy 😝
vini v mobile nemáš net? 😀

vinifera
25. mar 2010

Nie v mobile nemám. ☹

nikollette
25. mar 2010

Hm, škoda ☹

vinifera
25. mar 2010

Malého tri hodiny kočíkovala suseda. Má tie líčka krásne. Asi mi prospieva počasie. Nás do tej nemocky nakoniec ani nepríjmu 🙂

nikollette
25. mar 2010

Vidíš Vini, trebalo viac von ho nosiť 😉

Mp ide cviciť, (do kelu už bude ako Rambo) 😀
Ja idem variť... chcel variť on ked docvicí, ale nechce sa mi čakať...
Idem robiť zemiakové placky, plnené kuracími prsiami na kocky a zeleninou....

vinifera
25. mar 2010

No Nika som si istá že keby mal Chris zapálenú a infikovanú celú kožu a bol na antibiotikách tak by si sním ani ty vonku nechodila.

womenne
25. mar 2010

Vini a už sa mu to lepši?Dufam že nebudete musiet do nemocky,ale pozor na slniečko na ekzem byva agresivne može mu to aj uškodit.

salma22
25. mar 2010

ahojte kedy by sme mohli ist na plavaren po prvy krat? chcela by som ist aby sa malinka vyhrala ...celkom si to viem aj predstavit 🙂 ....no neviem ci mozeme a od kedy a ci kupit aj plavocky pre babo poradite mi? prosim

vinifera
25. mar 2010

Je tu niekde téma Plávanie bábatiek. Tam ti isto budú vedieť povedať viac. A plavky by som teda isto nekupovala. Stačí plienka na plávanie. Tie mini mám mimochodom ešte doma. Sme aj my chceli chodievať plávať a nakoniec nám to nejak nevyšlo...

nikollette
25. mar 2010

Vini, veď ja som to tak nemyslela 😉

ja už velice vypekám placky...
masko už mám nakrájané na kocky...
urobenú na to smotanovo-cesnakovú omačku, s nakoniec nastrúham eidam...
uvidíme čo z toho bude 😅

vinifera
25. mar 2010

Mňam no znie to dobree. Ja som akurát vyliezla z vane. Drahý sa bol navečerať a zas šiel do prdele. No neviem neviem či si v tej nemocnici nenájdeme nového tatinka 😝 😀 😀

nikollette
25. mar 2010

hotovo...
je to super, ale polovicku som dala psovi... nevládala som.. samozrejme ked pri pečení placiek, som si z polovice odjedla... 😒
kým som dopiekla maso, a na to tú omáčku, tak som už aj najedená bola...

😝

zuziiiicek17
25. mar 2010

Niky to znie chutne 😉
Mne maly teraz strajkoval,nechcel kasu ani za svet spapat,cize budem mat nadhernu noc ako ho poznam.
Vini,tesim sa ,ze sa to lepsi aspon trosku,uvidis,bude z neho krasavec zase 😀