Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
10. apr 2010

aj ja 😀 😝

zuziiiicek17
10. apr 2010

😅 😅 😅 z coooho ? 😅 😅 😅

nikollette
10. apr 2010

z brucha 😝

zuziiiicek17
10. apr 2010

ach,keby bol moj problem iba brucho,tak som stastna.niki,idem uz hajat,nevidim na oci,tak dobru noc 😉

nikollette
10. apr 2010

dobrú nocku 😵

lenka_66
11. apr 2010

ahojte, tak ja musim schudnut z celeho clovela .a uz 3 dni mam sladku dietu 😝 . nop co uz narobim

zuziiiicek17
11. apr 2010

Tak to sme na tom rovnako lenka 😉 ale ja zacinam od zajtra delenu stravu....prevdepodobne.Ak to konecne cele pochopim 😀 😀 😀 joooooooj,nech pride mukky,lebo ja na take neviem najst ani receepty a ona mi hodi nejake fajnotky

lenka_66
11. apr 2010

zuzi ale keby tie fajnotky uz boli hotova a nie recepty by bolo lepsie 😀
a delena strava akoze maso v kuchyni a zemiak v izbe ???

zuziiiicek17
11. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no dufam,ze to budem riesit lepsie akko takto 😀 😀 😀
mukky mana to navnadila a este k tomu je to jedina "dieta " ,ktoru mozem drzat popri kojeni,lebo nebudem hladovat.

lenka_66
11. apr 2010

jooj ked ja nikdy nevdrzim ani len 2 dni.a vobec uz zacat

zuziiiicek17
11. apr 2010

No ja sa musim prinutit,lebo sa nezmestim do veci 😒 a nove -vacsie-si odmietam kupovat 😀

lenka_66
11. apr 2010

zuzi tiez somtakto zmyslala no mala som len 1 co LTT som vosla . a musela som dokupit ze co ak neaka nehoda sa stane a ako pojdem ak budem musiet.a nie je problem ist do obchodu ale take cisla ani namaju 😠

zuziiiicek17
11. apr 2010

heh,no to poznam...take depky chytam ,ked vidim,ze ani nemaju moje cislo 😀 ale uz som si zvykla+ momentalne viac ako na veci pre seba pozeram vsetko pre maleho

zuziiiicek17
11. apr 2010

Mimochodom ,blahozelam k 8 mesiacom 😀

lenka_66
11. apr 2010

zuzka dakujem
no aj ja idem sebe nieco a odidem s kopu pre mareka.uz som kamoske nakazala ze ma ma vyhodit z obchodu abo vziat kreditku 😀

vinifera
11. apr 2010

Vynikajúúúúco. Tak sme boli na nákupe v Polsku. Ale na základe toho že im včera "švacol samolet" tak majú dnes VSETKO okrem púmp zatvorené. Ale na to sme prišli až v Bialsko Biala 😠 😠 😠 Trafí ma šľak. Raz za tri rokov ma chlap zoberie niekam vyvenčiť a figu z toho.

zuziiiicek17
11. apr 2010

Fasa 🙄 By som bola zvedava ci aj u nas by bolo vsetko zatvorene....

mama.wolfka
11. apr 2010

vini no to je paráda 😝 ... to vás nenapadlo? mňa hneď včera napadlo, že keď sa to stalo, tak pobalili všetci na trhoch a hajde do kostolov a podobne ...
dúfam, že dnes sa večer konečne dostanem k výberu obliečok, pekné fotky si poslala, len si musím vybrať 😉

zuziiiicek17
11. apr 2010

wolfka,ze si sa ukazala 😀

vinifera
11. apr 2010

Wolkfa mna to aj napadlo. Len mi chodíme do Auchanu, hypertesca, tamojšieho carrefuru a chceli sme aj do Sféry ísť tam sme ešte neboli - to sú všetko veľké nákupné centrá. Tak som dúfala že budú aspon tie otvorené. Ale figu borovú ☹

mama.wolfka
11. apr 2010

zuzi ja len tak trošku šmírujem, chlapi spia, konečne som niečo v kľude zjedla a trochu relaxujem v tichu domova 😉

vini ahaaa, no veru NC by som možno aj čakala, že budú otvorené, ale keď oni sú takí svätuškári a podobne že až ...

vevusiatko
11. apr 2010

Vini joj to ma mrzi, my sme chodili len do noweho targu ale nejak ma to tam nebavi a nepaci sa mi tam.
Vy mate kolko km polsko???

inak ja mam dens stranse zlu naladu, normalne depka 🙂 ale snad to prejde...a vy co nove?? niki tetovanie?

zuziiiicek17
11. apr 2010

Vev,na to ze mas depku sa celkom usmievas 🙂

vevusiatko
11. apr 2010

😀 ja som taka divna ja vsade drbem tych smajlikov zo zvyku 😀

zuziiiicek17
11. apr 2010

😀 to aj ja ,ale ked mam depku tak skor tych smutnych :D

vevusiatko
11. apr 2010

jaaaj tak ja ked nieco smutne pisem tak len vtedy ale to , ze ma depku to nie je take hrozne su aj horsie veci 🙂 nastastie nic take sa nedeje..
a ty ako???

vinifera
11. apr 2010

No koľko km neviem - môžeš si vypočítať ked priemerná rýchlosť bola 120 km/ h sme tam boli za 90 min. 😉 Bývam 10 km od Žiliny.

zuziiiicek17
11. apr 2010

V mojom pripade je depka strasna vec 😀 Ja som niekedy strasny depkar.
Mimochodom niki pisala,ze ak nenapise,tak sla na tetko ,tak asi sla

zuziiiicek17
11. apr 2010

Vini,oprasime si matiku ? 😀 😀

vevusiatko
11. apr 2010

jaaaaj takze kusok 🙂
my z rv to mame dve hodiny ale tam ide hnusna cesta z rv do popradu sama klukata cesta 🙂
ja som nevedela ze kysucke nove mesto je tak blizko pri ziline preto som sa pytala 🙂)