Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
15. apr 2010

My sme tiez vstali o siedmej a dokonca sa maly zobudil v noci prvykrat o pol stvrtej 😀 😕 Mne by saa to pacilo stale tak mat 😀

mukky
15. apr 2010

ahojte,ste ma pobavili 😀
lenka 😀

ved jedno či dve deti,to uz je jedno nie?? 😀 ale ked su deti v pribliznom veku sa to dá lahsie....

lenka_66
15. apr 2010

mukky cakam adresu kam, ti poslem balicek stastia 😀

vevusiatko
15. apr 2010

caute 🙂
mukky ty si kucharka mas nejaky recept na somloi halusky ?? ja chcem nejaky jednoduchsi a hlavne nech staci ho dat len na ve hodinky do chladnicky 😀

a ozaj odkedy mozu deti puding????

vinifera
15. apr 2010

Práve sme sa vrátili z nemocnice z kontroly. Čakali sme zasa 2,5 hodiny 😠 😠 😠 Lebo mali dva urgentné príjmy. Malý zaspal po ceste v aute hladný neprebalený a smadný. Ked sa zobudí tak to bude sodoma gomora.

lenka_66
15. apr 2010

veve, ja mam jeden - zajdes do obchodu.je to rychle ani kopa riadu neostane 😀

lenka_66
15. apr 2010

vini , no tak sa len pekne priprav.a inac ako vysledky?

vevusiatko
15. apr 2010

😀 lenka prsi 😀 😀 😀 to radsej urobim sama

lenka_66
15. apr 2010

vev, neva daj sampon na hlavu a po ceste aj vlasy umyjes

nikollette
15. apr 2010

Dobré ránko 🙂
No malý najedený, ja ešte nie...
Dnes už mal peknú kaku, tak dúfam že sa to lepší 😉 aj vyzerá byť úplne OK... zajtra ideme na kontrolu...

Mám také nervy,mi blbne telefón... do kelu drahá kraksňa, a z ničoho nič si robí čo chce...normálne rozosiela smsky co mám ako poznámky uložené (čo musím kúpiť) a to rozosiela kade tade 😖
načíta emaily, rozprávanahlas kontakty, ruší mi ked s niekým volám, a všeličo iné 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Musela som ho normálne vypnúť 😠 😠 😠
Normálne mi ide sám do poznámok, a začne odosielať smsky!!! 😕 😠 😠 😠

vevusiatko
15. apr 2010

😀 😀 😀 😀 to by bolo efektivne

petka035
15. apr 2010

niky 😀 nech Ti aspon tí ludia čo im prídu sms tie veci pokúpia 😉 ale nie naštve to, mm má tiež nový mobil v oprave, mu z ničoho nič odišla jedna strana dotykového displeja

nikollette
15. apr 2010

Ja dotykovky neznášam... AJ mp má dotykovku Iphone 😝
Ja mám nokiu E71 white... furt som ju chválila, aký je to super telefon, bo ja som najdlhsie mala tel mesiac a hned som menila, vždy som mávala iné... A tento ,mám UŽ!!! trištvrťe roka, a teraz toto začne robiť 😠 😠 😠

vevusiatko
15. apr 2010

niki som rada, ze to len nejaka lahka viroza bola....vravim aj my sme mali take a pohodaaaaaaaa 😉

lenka_66
15. apr 2010

niki, kake tesim , no a mobil na pobavenie dobre ale by ma slahlo.mne raz tak v kuse len sms poielalo dookloa .musela som ist do orange a ze treba nahrat novy softver

nikollette
15. apr 2010

Dík baby 😉 no dufajme že už to bude len lepšie...
S toho telefonu mám také nervy.... 😠 musím počkať kým dojde domov mp, a pozrie sa mi na to...

vevusiatko
15. apr 2010

mna to fascinuje vsetko stoji strasne peniaze a drb dodrbe sa to po roku 😠 😠 😠
moj chlap ma tiez i phone

petka035
15. apr 2010

ja tiež dotykovky nemusím,a písať na tom sms 😝 inak som si všimla,že už nokie asi zdaleka nie sú najkvalitnejšie,mne niekedy nereagujú tlačítka a mm mal tiež nokiu ten dotykový

petka035
15. apr 2010

mne to príde tak,že kopec vecí je robených tak aby vydržali tie dva záručné roky a potom pá,pá 🤐

nikollette
15. apr 2010

No ale zase je pravda, že moj telefon si prežil toho dosť... Je každodennou obeťou malého 😖
Malý sa s tým stále hrá (akože volá) a jasné že to len tak padá na zem... 😖

vinifera
15. apr 2010

Všetky testy čo nám robili vyšli negatívne.

nikollette
15. apr 2010

Vini,to je dobre či nie? 🙂

Veve, to kto je ten pokerovaný muž s malou na foto 😅 🙂

lenka_66
15. apr 2010

vini , tak aspon ze to

petka jasne ze je to tak robene.predstav si ze by to vydrzalo dlhsie sak by nezarobil vyroca , ani predavac - ludia by nemali robotu.a aj po 2 rokoch je to uz starina lebo ludia stale nieco nove chcu.

ja som dostala na narodky dotykovy aj som ho v momente odmietla

cestovatelkaandrea
15. apr 2010

baby ja som sa v NL naucila zit bez mobilu 😒 na SR som si to nevedela predstavit

nikollette
15. apr 2010

Ja som tiež mala dotykový tento:

Aj somho po 2týždnoch predala 😝

nikollette
15. apr 2010

Ako výzorovo krásny a ženský... aj funkcie OK, ale mi išiel na nervy 😝 sa mi na nom zle robilo...

nikollette
15. apr 2010

Ja by som aj chcela nový. Ale neviem aký. Som aj pozerala minule, ale ked nový, tak jedine niečo lepsie ako mám. Predsa nepôjdem do niečoho horšieho. A nič také som nenašla 😒
Som asi moc náročná...
Telefón pre mna musí byť:
-výzorovo krásny (ženský, kvalitne vyzerajúci,nie nejaká umelina, najlepsie kov, štýlový,moderný)
-min. musí mať 3mgpx foťák (ak má viac, tým lepšie)
-funkciovo musí byť dobrý (má mať všetky najnovšie funkcie)

A nič som nenašla... niečo čo by spĺňalo všetky kritériá.....

lenka_66
15. apr 2010

niki , zadaj poziadavku do nokie 😀

cestovatelkaandrea
15. apr 2010

mozno keby robili prieskum poziadaviek zakaznika 🙂 inak to nevidim ruzovo pre Niki.
mozno bude lepsie nejaky mesiac pockat kym vybehnu s novym tovarom, ved to menia kazdu chvilu

vinifera
15. apr 2010

Ja mám E 51 a LG Chockolate a som spokojná.
No všetky testy sú negatívne ale potom neviem určiť na čo mi malý reaguje a z čoho je ekzém v takej forme ako je. Keby niečo vyšlo pozitívne tak by som vedela čo mu robí zle. Ale takto viem figu. Snád budem múdrejšia po návšteve alergologičky.

vinifera
15. apr 2010

Andrea a prečo že bez mobilu? Čo to tam nemajú zosieťované alebo čo?