Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
16. apr 2010

Sebaobvinovanie nikomu nepomôže. Teraz sa vzchop! Pokiaľ príde domov tak mu v každom prípade povedz ako ho ľúbiš a ako si rada že ho máš. Atď..... ak ti ho nedovezú - čo predpokladám. (mna si nechali v nemocnici len za to že som 6 hodín vkuse grcala) Tak za ním zajtra chod a bud mu oporou.
Keby si ho nevytočila ty. Možno by ho vytočil niekto v práci. Ale počas cesty domov počas šoférovania.... Ty si už len bola čerešničkou na torte. No a teraz mu tá čerešnička musí pomôcť. A nie sa fúkať za to že má nový notebook - pošli mne tu sa upotrebí 😀
a pošlite mi vreckovky lebo tu bulííííím

nikollette
16. apr 2010

A o čom je ten film?

vinifera
16. apr 2010

Ľudské osudy ma vo filme neberú - proste viem že je to hrané, že je to film podľa scenára. Ale keď sú psie tak som z toho v prde...i. A tu už nezapínam kontrolku je to film je to podľa scénara.... Tu už len bulíííím

vinifera
16. apr 2010

O tom že bol so psím záprahom na nejakej expedícii. Potom museli psovoda v zlom zdravotnom stave odviezť domov. A pre psy sa nemal kto vrátiť. A proste o tom ako tam pol roka prežívali tie psy samé. A ako to ten psovod zle znášal že ich tam nechali (ešte aj o retaze uviazané lebo si myslel že sa po ne vrátia). A vyzerá to tak že sa vrátia. Ale jeden pes je už mrtvy. A z ďalším to vyzerá zle ☹

nikollette
16. apr 2010

A ked je to ten pruh, tak mp bude velmi sklamaný, nakolko určite bude musieť prestať s cvičením... ak nie na stálo, na nejakú dobu určite, a to bude jeho koniec ☹

vinifera
16. apr 2010

Proste ked sa chce Kata vyrevať pustí si smutný film so psami.

vinifera
16. apr 2010

NIka a prečo by to bol jeho koniec. Tak si na chvíľočku dá pokoj. To zasa tak stráášne veľa nepriberie ak bude na normálnej strave.

nikollette
16. apr 2010

To ani nejdem pozerať...
mne stačia spomienky na nejaké video o psoch z youtube, a je mi hrozne...
ako tam zabíjajú v tých čínskych psích reštauráciách,....... 😝 😖 ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔

nikollette
16. apr 2010

Pre neho to bude koniec, ver mi... proste to miluje... a ešte teraz pred letom 😝

vinifera
16. apr 2010

No v takýchto prípadoch si hovorím nikdy nie je tak zle aby nemohlo byť ešte horšie. Poviem si k danej situácii ešte katastrofickejší scénar - napr ukradli mi kabelku. Že keby mi ukradli kabelku aj s penaženkou bolo by to ešte horšie. V podstate to pomáha. Potom mi pôvodná situácia príde banálna.

mukky
16. apr 2010

niki dufajme ze je len prejedení z tych mekacov,pizz a jedenia po nociach 😀 😀
ale nie,trosku som to chcela odlahcit

vini aj s tymi psami je to hrané,je to film 😀

mukky
16. apr 2010

pejedeny 😝

mukky
16. apr 2010

dajte si stv2 😀
inak ja rada take stare veci pozeram.. 😀 a tie komentare k tomu su uzasne..

nikollette
16. apr 2010

Idem zalahnuť, som max unavená...
zajtra sa ohlásim....
dobrú

zuziiiicek17
16. apr 2010

vymena strazi 😀

mukky
16. apr 2010

😀
ja pojdem kuk asi film nejaky

zuziiiicek17
16. apr 2010

si so mnou vybabrala 😀 tak ked vy tak ,tak ja pojdem spat,ked ste vsetky odisli no 😔 😀

mukky
16. apr 2010

zuzka ten sex v meste mi nejde 😝

zuziiiicek17
16. apr 2010

tak ja ti neviem potom,mne ide normalne vsetko,skusim si pustit aj ja ci pojde

zuziiiicek17
16. apr 2010

😕 😕 ani mne nejde---nechapem 😒

mukky
16. apr 2010

😀 😝

zuziiiicek17
16. apr 2010

hmmm,skoda.este som to nevidela 😒

petka035
17. apr 2010

ahojte,bože však ja som už o 22:00spala a vy ste tu kvákali 😝 😀 niki držím palce aby to nebolo nič vážne 😉
dnes sa u nás vstávalo o šiestej 🙄 no ale lepšie ako o piatej 🙂

lenka_66
17. apr 2010

ahojte,

niki , neboj dobre bude.po burke bude vyjde slniecko 😵

zuzka, no misko je sikulik.

marek je krpec jeden lenivy.ja ho mozem nechat v klude este na posteli.otacat sa vie no nebavi ho to.on vobec vodorovnu polohu odmieta.ked sa pretoci na brucho zacne jacat je schopny aj 5 minut kym mame neprasknu nervy a neotoci ho 😠 .naco by sa namahal - typicky chlap.jedine sa na brusko otoci ked pije cajik a to sa potom jeduje ze mu netecie 😀 .ked je za den pol hodku na bruchu tak vela.inac sedi pekne rovna aj vydrzi sa pohrat (dr.odobrila ze moze) len potom druzgne dole lebo hlupacik ked si nevie sadnut tak ani lahnut 😀 .my asi budeme skor chodit ako lozit 😖

zuziiiicek17
17. apr 2010

Lenka,to je motto s tym slnieckom 🙂
inac,ja mam s malym taky isty problem ,cize si z toho nic nerob.Lezat nechce ,len sediet,otacat sa vie,ale velmi sa mu nechce ,ale uz prisiel na to ,ze na brusku sa da lozit ,tak to skusa a uz mu to sem tam aj ide pekne .Niekedy do zadu 😀
Ved uvidime ,ci sa im to nejak v hlavicke nezmeni.Inac uz som si musela zvyknut na to ,ze sa niekedy krasne rozcapi a udrie sa .Zo zaciatku mi to bolo hrozne ,ale teraz pofukam a nejak sa nad tym nezamyslam.Tak mu vide jedna slzicka a hrajka sa dalej 🙂 moje slniecko 🙂
My ideme o hodinku do mesta tak ,tu vela piste dnes ,aby som mala co citat 😀

lenka_66
17. apr 2010

zuzi , tak si kup knihu 😀

vinifera
17. apr 2010

Dozadu plazí nie preto že by chcel ale preto že má zatiaľ silnejšie ruky ako nohy 😉
My sme dnes výnimočne spali až do osmej. Chcel krpec mame spraviť pekný začiatok víkendu. 🙂 Vyzeráto že bude pekný den tak tu asi budeme málo.
Nika napíš čo nové.

lenka_66
17. apr 2010

vini 😀 sak pre niku je este hlboka noc

zuziiiicek17
17. apr 2010

My sme spinkali do siedmej,mozno aj dlhsie by sme,ak by sme nesli prec.
Lenka,knihy mam rozcitane asi 4 ,ale kon je asi zaujimavejsi 😀

lenka_66
17. apr 2010

zuzi mas recht