Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
20. apr 2010

ahoj zeno 😀

mukky
20. apr 2010

vevu tha serus 😀

vevusiatko
20. apr 2010

tha ahoj 😀

vinifera
20. apr 2010

tha co nové?

mukky
20. apr 2010

😀
si slamená vdova? 😀

mukky
20. apr 2010

dik tha nič 😀
teraz obedujem 😀 😝 a vegetím a uzívam si dobre jedlo a kolu 😀 😀 😀 cakam aky pojde film na markíze

vevusiatko
20. apr 2010

tha hej sama som 😀
ja som pred chvilou dojedla pizzu a pijem colu :D

mukky
20. apr 2010

mm je v robote,drobcek hajušká 😎

vevusiatko
20. apr 2010

u nas tak nejak podobne 🙂

mukky
20. apr 2010

vevu 😀
ja som mala 3 litrovu colu na balkone uz asi 2 mesiace 😀 a dnes som ju otvorila,pijem len cistu vodu z vodovodu doma 😝
a mám spagety s bolognese omáčkou s mletám masom,syr...nestihala som sa naobedovat,neva,aspon mi je dobre 😀 slastne 😀
po veceroch som stale hladná 😝 to lepsie je ako sex take jedlo vecer 😀

mukky
20. apr 2010

vinifera a kontaktnu dermatitidu Tomaskovi vylučili?? 😕
sa mi to nejak nezdá ...a na more si sa pýtala?ci Vám nepomože..

vevusiatko
20. apr 2010

mukky mne voda nechuti tu pijem len ked mi je zle 😀

vinifera
20. apr 2010

Mukky ako sa prejavuje kontaktná dermatitída?
Písala som čo zatiaľ viem - krv na BKM, soja a to či nie je celiatik je neg. Stery aj stolica aj moč neg. Dnes brala alergologička krv na ďalšie testovanie. Chybu dosť spravila kožná že nám nezobrala stery ked to mal mokvavé.

mama.wolfka
20. apr 2010

ahoj vini kuk email, keď bude čas 😉

mukky
20. apr 2010

vevusiatko a myslis ze mne chutí?? 😀
ale čistá voda zo záchoda,kto ju pije dlho žije 😀

mukky
20. apr 2010

ahoj wolfi,este som sa k tebe nedostala 😀

vinifera
20. apr 2010

wolfka na maile som stále. Máš tam nové foto 🙂))

Mukky diagnostikovali nám atopickú dermatitídu. Podľa toho výsevu - všade okolo plienky mi isto reagoval aj na prací prostriedok. Akurát dnes konečne došli mydlové vločky a prací gél z mydlových vločiek tak dúfam že bude lepšie. Kontaktnú dermatitídu nie.

mukky
20. apr 2010

dnes som si ráno trosku pospala 😵 ,potom sme sli na nákup potravín,ja do drogerky a super akcia je teraz v drogerii teta,ani som nevedela ,kupila som si garnier odlicovac na oci a pletovu vodu som dostala zadarmo,len som si kupila aj niveu lebo som o tom nevedela,neva 😀
nemali niveu odlicovač očí,ten je super tak uvidím aky bude tento..
malemu pohar so slamkou s vlajkami no uneseny je z neho,miluje znaky statov a zastavy 😀 a mm si kupil zastavu sk 😀 taku velku...
potom som varila,som ukoncila strajk,mm pratal 😀 ,potom sme spinkali,sla som podvecer s drobcom vvon,kupkanie a pekný den za nami...

mama.wolfka
20. apr 2010

vini našla som, už som poslala odpoveď dnes ráno 😉

mukky
20. apr 2010

vini a uz sa to malemu lepší?ci ani nie.. ☹ to od tej ciapocky to uz preslo?

vevusiatko
20. apr 2010

mukky hehe tak hlavne, ze budes zdrava 😀

mukky
20. apr 2010

ja mam kontaktnu dermatitidu a napr.som alergicka aj na vanilku,prach z muky pri peceni chleba 😕 😕 😀 😝

mukky
20. apr 2010

vevu 😝 ja som pila roky sladke vody a teraz uz as 3 roky sa im doma vyhybam,aj ked lubim kolu ci fantu...dám si raz za cas ale uz som si zvykla 😀
a lepsie su mineralky chutovo ale mne nerobia dobre bublinky na mandle 😝

mukky
20. apr 2010

inak zacina dobry film na markize len som ho uz videla 2 krát 🙄

vinifera
20. apr 2010

wolfka mazaj na mail. Ja ten vzor mám aj v hnedej ale aj kombináciu hnedá s modrou. Tak si vyber. Ráno pošlem🙂 Foto tam už máš.
Po tej čiapke sa to polepšilo. Po tej presnidávke v sobotu zasa vyliezlo. Dnes došiel z vonku červený - celý den sme boli vonku a trela sa mu bundička v kočíku o líčka. Tak to mal celé podráždené. ☹(( To tak keby som ho vo vákuu držala tak by to hádam mal dobré ☹ Ale snád bude lepšie na leto ked bude menej oblečenia čo by ho dráždilo. Lebo sme fakt odišli ráno o 7 mej na alergologiu. Potom som ho odrazu z auta preložila do kočíka. Dali poobede obed a inak sme boli stále preč.

vevusiatko
20. apr 2010

mukky snad aj ja raz prestanem sladke blbosti pit 😀
vini ja verim, ze to prejde a mozno ozaj more pomoze 😉 a slniecko a mozno sa to bude lepsit im bude starsi 😉

mama.wolfka
20. apr 2010

ufff, ty ma zničíš, ledva som si vybrala, a ešte mi dávaš ďalšie možnosti 😀
akurát, že maily chodia blbo a ešte nemám ten najnovší, tak ešte počkaj, kým kuknem tie najnovšie fotky 😉

mukky, tak pozri znova, keď je dobrý 😀 aspoň ťa nesklame
my sme dnes s mm pozreli film s Belmondom ... čo ho ja extra nemilujem, tak film bol fajný, som ani nečakala

mukky
20. apr 2010

asi pojdem kuk bez servitky popri tom..tak sa majte,idem si ohriat jedlo 😀
ale nakuknem neskor,wolfka do ktorej si tu?

vevusiatko
20. apr 2010

zase des jest....
mna tu nechces 😀 😀 😀