Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
3. máj 2010

Vini ,posli mi sosovicu cez IP 😀 mnam 😀
Ja by som dnes zrala a zrala ,neviem co to so mnou je ...Maly sa hra v postielke 😀

nikollette
3. máj 2010

Zlatý 😵 😵 😵 😵
Ja som si narýchlo spravila iba medové krúžky s mliekom... To je rýchle 😅

zuziiiicek17
3. máj 2010

Mnamka a j to by som si dala .Niki ,nerob mi chutky! 😀

mukky
3. máj 2010

to co ste tak vela popisali..pijem kavu raketovou rychlostou a ideme pá,ani sa mi nechce 😝

nikollette
3. máj 2010

Ako to že sa ti nechce? 😅 Nezvyk.. 😉

mukky
3. máj 2010

😀
nechce...ani som sa nenamalovala poriadne 😝 a iste stretnem nejakeho bývalého 😀 zakon schvalnosti 😀
a som tlusta velryba a uz je horuco a fuj fuj na mna pohlad a bla,bla,bla 😀 😝
idem ucesat maleho a obliekat sa,papa vecer

mukky
3. máj 2010

mame 20 zubov 😀

nikollette
3. máj 2010

Mukky prestan..
Ale s tým zákonom schálnosti to poznám 😝
Tiež ked sa nahodím, nestretnem nikoho, ale ked idem obyčajne tak polovicu známych 😒

Teraz pozerám z okna, že už nám začali rásť čerešne... Tie veľké srdcovky.. mnam, mnam,...

nikollette
3. máj 2010

Sa ti podarilo spočítať 🙂

nikollette
3. máj 2010

A u nás už prší......

vinifera
3. máj 2010

u nás už pršalo ...
No ja som tiež šla vonku. Lebo malý za ten svet nechcel spať. Ani so mnu ani s babkou. Ani cickom ani dudlom. proste nijak ☹
Tak som ho švacla do kočíka. Šla jak ohava domáca v teplákoch a mastnou hlavou - a stretla som samozrejme sestrenku čo je tu na dovolenke z Nemecka aj s jej novým priateľom a deckami. No presne zákon schválnosti. Keď idem vyštafírovaná tak nestretnem ani živú dušu a ked idem za ohavu domácu tak všetkých a všetko

lenka_66
3. máj 2010

ahojte
mnaaam sosovicka 😝

u nas sa rozprsalo kym som bola v obchode.myslela som sak neva mam prsiplast na kocik.vyjdem von maturujem ako tapa s nim a aj tak som ho nedala 😠 .musim potrenovat bo to je kus igelitu a same suche zipsy 😀

nikollette
3. máj 2010

Leni my presne to isté... Taký igelit so suchými zipsamy... tiež som ho nikdy nevyužila 😝

Vini, zákon schválnosti čo 😅 mne sa to tiež večne stáva 😒

vevusiatko
3. máj 2010

Niki ty mas k babypointu prsiplast ??a aky mas k nemu slnecnik???

nikollette
3. máj 2010

NIe k babypointu.. Ale k prvému kočíku co som mala... 😉
Slnečník nemám... je to blbosť.. pre mna nepraktické... K prvému kočíku som mala aj slnečník, mam aj na fo v albume niekde, ale mi to tak nejak zavadzalo... A ked fukal vietor sa to už tak hýbalo... vadilo mi to tam proste...
Sto krát praktickejsie je podla mna prehodiť tam plienku na striešku, ked svieti slnko...
A ten slnečník trebalo stále otáčať, a prehadzovať z jednej strany na druhú, podla toho ako som sa otočila s kočíkom,a odkial v tom momente svietilo slnko... Takže mne sa tie dáždniky nepáčia...

vevusiatko
3. máj 2010

Lebo rozmyslam nad slencnikom predtym som aj ja pouzivala plieku ale teraz by mi ju mala strhla ale mozno vydrzim bez slnecnika 😀 uvidim ci najdem niekde nejaky lacny

vinifera
3. máj 2010

No písala mi tá kočka čo si nevyzdvihla balík. Že je poštárka nedala ten žltý lístok tak ani nevedela že má niečo na pošte.
Takže ja som prerobila na poštovnom. Ona nemá tovar. Fasaaaaaaa

nikollette
3. máj 2010

Vini, ale ved vedela že čaká balík nie? Ved si písala že si to už odoslala, či si ju neinformovala?
A sa mohla opýtať a pošte či tam niečo nemá, kedže to čakala....

Veve, vsak taký uni dáždnik stojí do 15eur 😉

vevusiatko
3. máj 2010

tak to nie je vela to asi kupim 🙂 a bud vyuzijem alebo nie

nikollette
3. máj 2010

Ved kúp, ak nevyužiješ skúsiš predať, a co 😉
Ja som to nevyužila, ale ty možno využiješ 🙂

Vini, ty si jej uverila? Ved ja ked cakám balík, tak sa pýtam predávajúcej, informujem sa či už to odoslala, a ak áno, poprípade sa opýtam na pošte, že kde to viazne...

vevusiatko
3. máj 2010

ved hej mozno vyuzijem ak nie tak bude pre druhe 😀

vinifera
3. máj 2010

No hej písala som je že kedy to pošlem.
Tak ale toto som nepočula prvý krát. Že baby nedostali lístok. Len pokiaľ čakali odo mna balík tak sa boli aspon na pošte spýtať. Zvyčajne tam balík bol a lístok nikde 😕

nikollette
3. máj 2010

NO ved, tak aj táto mohla ísť, a bola by spokojnosť na oboch stranách... Ved ked niečo čakám, tak sa o tom iformujem... Teda aspon ja 😒
A budeš to posielať 2x? Asi nie čo?

vinifera
3. máj 2010

Pochybujem že by bola ochotná zaplatiť všetko to poštovné 😒

zuziiiicek17
3. máj 2010

Vini ,podla mna to bola rozpravka od nej 😒 keby to chcela,tak sa aspon ozve ,ze nic nema.A mne ked ma nieco prist tak len sledujem kedy ide postarka alebo zavolam na postu

miško ma teplotu 38.9 😒 nechcel spapat kasu ,teraz papa z cici .Dufam,ze bude dobrucky v noci...
Boli sme vonku dve hodky 🙂 bol zlaty a zaspal posediacky 😀
idem panelakovat

nikollette
3. máj 2010

Zuzi ja si tiež myslím.. že keby chcela, otvorí ústa a poinformuje sa...
Snad to má len z tých zúbkov.. už si mu dala sirup?? PO 38,5 by sa už malo.. Nech mu to stiahnu horúčku, alebo utlmí bolesť 😉

Ja tiež idem k tv, ide nejaká kravina, ale mp ma volá, nech s ním idem pozerať, že ma pohladká...
Tak pekný večer

petka035
3. máj 2010

Ahojte píšete ako diablice 😅 Zuzi hádam teplota klesne a už sa nevráti 🙂
Vini no nemám slov,ale už som sa tiež stretla stým,že bola vina na strane pošty a nie jeden krát 😠 dokonca ja môžem sedieť celý den doma pri zvončeku a poštárke je asi zaťažko zdvihnúť prst na zvonček a zazvoniť 🙄 a na jeden balík som čakala raz skoro dva týždne, som aj tej pani už vynadala a aká som z nej sklamaná a podobne a ona chúďa mi písala ešte číslo doporučenky a nakoniec balík prišiel,proste sila 😝
slnečník tiež nechcem, je to nepraktické,my sme kupili slnečú clonu radšej a malá je spokojná

mukky
3. máj 2010

☺☻♥♠♣•◘○♠♣☺☻♥☻♥
ahojte kvočky,ešte kvákate? 😀

zuziiiicek17
3. máj 2010

jej jaka fesi photo mukky 🙂

mukky
3. máj 2010

zuzícek nemusís mi lichotiť 😀 😀 😝
ako sa ma drobček,este má teplotku?som čitala ze este má,ale soplilky nemá ani nekasle,vsak?