Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
4. máj 2010

zuzka 😀

zuziiiicek17
4. máj 2010

Akurat pozeram fotky 🙂 Mimochodom ,bola si krasna nevesta a mala si nadherne saty 🙂

vinifera
4. máj 2010

Dočítané. Na FB došmírované 🙂))
Zuzka si podľa mna super mamina. Odbivuhodné ako to všetko zvládaš. A si veľmi vyspelá na svoj vek. Takže hlavu hore!
Mne malý pri zaspávaní kopol nohou rovno do oka tak dúfam že mi do rána nevytečie 😝

petka035
4. máj 2010

Zuzka to som bola už v nejakom 6tom m 🙂 tak som do moc vecí ani nevošla,ale nie kvoli bruchu,ale kvoli prsiam 😅 a dakujem 😉

zuziiiicek17
4. máj 2010

A ja som si myslela,ze si nebola tehu 🙂 nevidno ,le veru ,prsia si mala velke 🙂
Vini dakujem 🙂 Si zlata.Vsetky ste...depka prechadza ,ked vidim ako ma podporujete 😉

petka035
4. máj 2010

zuzka no veru,hrudník ako Pamela 😅 ale tak teraz je to už ok 🙂

zuziiiicek17
4. máj 2010

Heh,keby aj ten moj hrudnik bol fajn 😀 ja mam stale D kosik a aj to ledva ledva

petka035
4. máj 2010

ja mám C tak ako tak som spokojná,alebo lepšie povedané zvyknutá 😀

vinifera
4. máj 2010

NO zuzicek mne to aj v A čkach hrká ☹(( Som sa v nedelu na dvore opaľovala a trpela depresiou. Mám teraz velice divnú postavu. Rastie mi brucho jak keby som bola tehotná. Priberám na riti čo som teda nikdy. A kozy nikdeeeeeeeeeeee. Môj chlap má väčšie.
Ešte aj švagor si zo mna robil srandu - mu píšem do chatu - nemám žiadne kozy ☹ A on: ani ja, čo ideme s tým robiť?
Inak zuzka si písala že sa ako záchranu pred svinou gravitáciou krémuješ. No moja asi budeš musieť začať cvičiť.

zuziiiicek17
4. máj 2010

Mne by v pohode stacilo B 🙂
mimochodom "tvoj chlap" nechce shudnut ? si pisala,ze predtym taky nebol.

a inac to bola zachrana pred strriami ,ale ziadny efekt ....A ako myslis cvicit ?

petka035
4. máj 2010

no ja cvičím a mám akurát tak svalnaté ruky a stehná z toho 😝 ani zadok nemám nejaký pevný 😝

mukky
4. máj 2010

zuzícek to čo su za reči ze sa cítis ako blbec hlavne proti mne?prečo?fakt ti dám na zadok ved počkaj ked pojdem okolo Kysaku 😠
už také reči nechcem počuť nikdy viac,si super mamina,super dievča to že ovládam nejake tabulky zo mna predsa super mamu nerobí 😠

zuziiiicek17
4. máj 2010

Mno ,tak takto cvicim,to hej ,ale ja som stale dajaky mlandros do kelu 😒

vinifera
4. máj 2010

No ja neviem - existujú nejaké cviky na spevnenie prsného svalstva. No ja ich nepoznám nakoľko žiadne prsné svalstvo nemám 😠
No MP by schudnúť mal. Ale sa nejak k tomu nechystá. Základou chybou je že žere na noc. A cez den v robote nestíha. A že keď už je tak za troch a veľmi nezdravo. Ale je svojhlavý a poradiť si nenenchá. ☹

petka035
4. máj 2010

Baby idem ja už spať,už sa bude aj malá budiť 😝 tak dobrú noc 🙂

zuziiiicek17
4. máj 2010

mukky ,ja som to nemyslela v zlom ,ale kolkokrat si pripadam taka blba 😕

zuziiiicek17
4. máj 2010

bru nocku Peti 🙂

vinifera
4. máj 2010

zuziceeek tuším Sokrates povedal : Viem že nič neviem.
Nikto na svete nikdy nebude vedieť všetko (dokonca aj kapacita ľudského mozgu je "len" na obsah cca 16 vysokých škôl) Takže to takto neber.
Petka dobrú 🙂

zuziiiicek17
4. máj 2010

Si pri nom ako trieska 😀 ale mal by schudnut pre svoje zdravie ...to uz nie je zdrave kolko vazi ...nic v zlom ale .

mukky
4. máj 2010

zuz ja viem ale nepís tak,to je hluposť,,a prečo si pripadáš ako blbá?ja v tvojom veku som vedela tak akurát žurovať 😝 😀

zuziiiicek17
4. máj 2010

Zurovat ...to viem najlepsie 😀 len uz nemozem
AVzdy sa mam co ucit a co dohanat a napr si hovorim,ze ked budem mat druhe babo ,tak kopec veci urobim inak a rozumnejsie 🙂

mukky
4. máj 2010

- mimino je ako nescafe. je ľahké ho spraviť a potom celú noc nespíš.

zuziiiicek17
4. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ccista pravda

mukky
4. máj 2010

zuz ale stale nechapem,ako chces urobit inak kopu veci pri druhom babu?ved malý nemá ani 8 mesiacov tak ake chyby?
si si dietatko nechala ked si otehotnela takze si SKVELA MAMA,JAJ NAJ MAMINKA a malý to vie 😅

vinifera
4. máj 2010

mukky to bolo dobré 😀 😀
Zuzka viem že je vypasený jak divá svina. No čo už. Ja to zanho zhodiť nemôžem 😖 A neberiem to v zlom 😉
A idem búúúvať. papa

zuziiiicek17
4. máj 2010

Dobru noc ,Vini 😉 Aj drobcovi

zuziiiicek17
4. máj 2010

Ako napr s tym sedenim ,alebo spanim so mnou v posteli ,alebo to ,ze nie vzdy ustriehnem co mu babka dava jest ,ked nevidim atd atd ...
A som stastna ,ze som si ho nechala.Je moj anjelik zlostny 🙂 a to som si nevedela ani predstavit ,ze ja budem mamca 😀 Ze ja a dieta

mukky
4. máj 2010

vsetkým dobru noc...

zuzicek mojko ja som si to tiez nevedela predstaviť a este stale mi to niekedy nedochadza ze som matka 😀 ja som este sama dieťa 😀
zuzi skus babku poprosiť ...ze ju velmi prosis nech mu nedáva jesť to co ty nepovolíš..mozno to zaberie a prestan už,no tak spi pri tebe,boože 😀

zuziiiicek17
4. máj 2010

No babka sa ma stale pyta ci mu moze da tot a hento ,ale viem ,ze ked som v izbe alebo niekde ,tak mu proste da ,lebo nema srdce mu nedat ,ked na nu cumi s tymi svojimi ociskami ako steniatko 😀
A teraz drobec haja v postielke ,tak som zvedava do kedy

zuziiiicek17
5. máj 2010

Bre ranko 😒 Ja som unavenaaaaaaaaa
Ten drobec sa zobudil v noci ,uplne vspaty ,ze on sa chce hrat ...zo zaciatku som sa z neho smiala ,ale potom uz mi nebolo jedno .Vkuse po mne lozil a pretacal sa ,blabotal,smial sa atd .Som nevedela ci sa mam smiat ci plakat 😝 😀