Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
17. máj 2010

mukky, ved si mohla mat mobil aj v ruke a tak vymazat 😉

petka035
17. máj 2010

mukky no no klud 😅

mukky
17. máj 2010

😀 😀
petka žartujem 😀

leelo nie,cez noťák som ich nejak vymazala ☹

leelo
17. máj 2010

mozno si ich niekam len presunula a nevies kam...

mukky
17. máj 2010

a to je jedno ale v mobile nie su 😀

vinifera
17. máj 2010

No mukky pravdepodobne si ich presunula z MT do ntb niekde. Len treba hľadať .-)
Tiež momentálne fičím na no ntb a nemám tu ani potkana.

mukky
17. máj 2010

vini ja v tomto nie som doma 😒 😀 nie su podla mna nikde...mm zistí,mozno ale on tiez sa do toho velmi nerozumie..

ja som inak tiez vyzerala starsie a teraz vraj mladsie ako na svoj vek,alebo to su len take lichotky 😀

petka035
17. máj 2010

a ja vyzerám na kolko? 😀

mukky
17. máj 2010

uz som raz pisala 😀

petka035
17. máj 2010

ale si nenapísala na kolko?

petka035
17. máj 2010

ten otáznik tam nemal byť

mukky
17. máj 2010

nie len som myslela ze mas viac ako si pisala..ja len ze ked som videla bejby a zuzicek a aj nikoll tak vyzeraju take zabky 😀 😵 a ty zenskejsie 😀
v dobrom

vinifera
17. máj 2010

No malý konečne zaspal asi pre 15 min. Som KO. Zajtra ideme zasa na kontrolu. A teda vôbec ma netešia vyhliadky do budúcna lebo mi alergologička povedala že malý tak skoro do škôlky nepôjde že si pri nom pobudnem doma - že bude stále chorý ☹(

petka035
17. máj 2010

to ten make up 😀 ale nie ja sa nehnevám, ja som rada,nemám rada ked kočíkujem a pozerajú po mne s takým opovrhnutím akože taká mladá a decko(si asi myslia,že mám 18) 😝 ani alkohol mi nechcú predať 😀 vlastne 😢 a v auguste budem mať 23

petka035
17. máj 2010

Vini dúfam,že to nebude až také zlé ☹ ale školka je dosť zaťažujúca na zdravie aj pre zdravé deti 😖

mukky
17. máj 2010

vini ☹
mojho mm sesterka je doma s malým uz pomaly 6 rokov,ma alergie tiez a astmu ☹ 😔 😔 aj starsi ma astmu ale nie az taku silnu ☹

vinifera
17. máj 2010

Idem ja búvať. Chlapi už spia. Sú natiahnutý na celej posteli. Asi mi ostáva len postieľka 😅

mukky
17. máj 2010

dobrú nocku vin..

lenka_66
17. máj 2010

caute o com tocite ?
nemam sil tolko docitavat

leelo
17. máj 2010

baby, maly zaspal bez problemu hodinu po veceri. doteraz sa nezobudil. tak snad ho to neprizabilo

leelo
17. máj 2010

idem si aj ja lahnut.
dobru nocku vsetkym. aj tebe lenka

petka035
17. máj 2010

aj ja už idem. Dobrú noc

lenka_66
17. máj 2010

klasika lenka prifrci a vy idete buvat

lenka_66
17. máj 2010

mukky ak aj ty sklames normal budem musiet aj ja haji 😔

mukky
17. máj 2010

dobru nocku všetkym...

lenka idem aj ja ,po svojom,kde si bola doteraz? 😀

lenka_66
17. máj 2010

ale doniesli mi krsna , tak toho teraz nenasurfujem.su zatopeny a dali im volno v skole .voda im odniesla most cez potok co vedie do skoly

leelo
18. máj 2010

ahojte, dobre ranko 🙂
ako ste sa vyspali? u nas noc v poho, B asi dospaval den.

lenka, s tymi zaplavami je to otras. kazdy rok aj niekolkokrat su zaplavy, hlavne na vychode. na vselijake idiotiny sa peniaze vzdy najdu, ale na pritipovodnove opatrenia nie. ved to nie je nejaka 100-rocna voda kazdy rok, to len so zalozenymi rukami sa caka zase na dalsie povodne.

otazka k stravovaniu: ked uz mame lepok zmaknuty, mozem davat aj cestovinky, vsak?! a mozem davat celozrnne, ci su pre deti vhodnejsie biele?

zuziiiicek17
18. máj 2010

Dobre rano .
Kaslem ako jedna tubera 😖
Maly sa zobudil o pol siedmej 😠 teraz papa chrumky .

leelo
18. máj 2010

zuzi, a kupila si si daco na to hrdlo? doktorka asi nehrozi, co?

mukky
18. máj 2010

čafte 😎
aj ja som sa vyspala celkom a bobacik vstal o 7.30 😅 😅 😅 ale v noci bol trosku hore asi preto..