Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
21. máj 2010

ja rozmyslam normalne ci nie je blbé ze mu obcas dávam tie nestle susienky 😔 😕

http://www.mojalekaren.sk/nestle-baby-susienky-...

petka035
21. máj 2010

no len skoro dvojročnému dieťaťu keby mi niekto povedal,tak sa až tak nečudujem ale tak malému 😕 a minule svokor nám dal odkázať že nech pošleme malú na prázdniny(že Jana-švagrinná je doma) sa mi až zatmelo pred očami 😀

mukky
21. máj 2010

leelo ja tak isto,len nedávam mlieko a obcas tam pridám petrž.vnat alebo kopor

petka035
21. máj 2010

ja som dala malej sunarky už,ale ona to aj tak nechce, nemá rada sladké veci, tak v podstate to mám vyriešené 😅

mukky
21. máj 2010

len tie susienky iste nie od 6-mesiacov,dávam ich asi od 14 mesiacov? uz neviem.. a nie casto

mukky
21. máj 2010

ale viem ze od roka vyssie,lebo ich dostal na narodeniny,inak by som ich nekupila

leelo
21. máj 2010

@mukky a co davas namiesto mlieka? vodu? ryzove mlieko? ci nic? no malemu tam mlieko iste davat nebudem v buducnosti

idem pozriet ten link - keksy

@petka035 ja mam nocnu moru, keby svokra chytila maleho do ruk alebo by ho nebodaj KRMILA! prazdniny nehrozia. ale su tam stale nasackovani svagrina s detmi, takze mi to plne vyhovuje

mukky
21. máj 2010

idem pozerať 13.komnatu,papa

lenka_66
21. máj 2010

caute, nedocitavam

mukky a co v tych susienkach .este som ich ani nepzerala tak nech sa neunuvam 😀

petka035
21. máj 2010

mukky určite to nevadí,zas nedávať mu nič také sa môže prejaviť neskor ked už bude mať malý svoju vôlu či ako to nazvať,ked bude chodiť do školy a podobne,aby potom nezanevrel na zdravú výživu 😖

nikollette
21. máj 2010

Baby ja idem do vane relaxovvať, a dopriať si procedúry 😅
Zajtra sa asi až navečer ukážem alebo ked prídeme z BA...

Majte sa pekný víkend

petka035
21. máj 2010

leelo svokor minule ked sme odchádzali dal Ninke pusu na čelo,mna skoro vystrelo 😔 som mm potom povedala svoje ale čo z toho ked on im to nepovie 😠

mukky
21. máj 2010

tie susienky kupujem za 4 eura aj niečo,je to dost podla mna za susienky ale iste je to lepsie ako obycajne keksy 😝
leelo do halusiek?vobec nic,načo? ja si rozbijem asi 2 vajcia a postupne primiesavam krupicu a dam maslo

petka035
21. máj 2010

Niki pa 😉

leelo
21. máj 2010

ani ja sa neviem dopatrat k zlozeniu tych keksov. zatial sa nechystam vobec davat, mame vela restov este v normalnych potravinach, co este neochutnal.

peti, ja si praveze myslim, ze v skolke ho este dost pokazia, tak ja ho chcem co najviac uchranit 😉

petka035
21. máj 2010

leelo ale niekedy cudzí ludia majú väčší rešpekt ako rodina.napr.svokrovci by do malej napchali všetko a neznášam ked niekto povie ,,však aj my sme to jedli a sme tu" 😝
a ja sa budem tiež snažiť dávať Ninke len zdravé veci,ale občas jej asi dám nejakú sušienku,teda ak bude chcieť

leelo
21. máj 2010

peti, na tuto vetu som alergicka, lebo to hovoria ludia, kt. v dalsej vete hned spomenu 10 chorob co ich trapia, ale vobec si to nedaju do suvisu 😀 😀 su to taki netabulkaci 😀

petka035
21. máj 2010

leelo to si vystihla 😉 názorná ukážka:svokra 😀 -má obezitu,osteoporozu a mala karcinom prsníka,ešte stále má s tým problémy a kadečo iné-ale čo jedáva-samé udeniny(tam je karcinogénnych látok neurekom)slaninu a také veci.ale čo si.choroba určite nesúvisý s jedlom 😠

leelo
21. máj 2010

peti, aj som tu citala na koniku uz aj o slanine podavanej dietatu. a vraj davaju aj zuzlat kosti z masa, ked opekaju vonku. vraj aby bola ticho!!!!
😕 😕 😕 😕 😕
tak za toto by som socialku posielala

petka035
21. máj 2010

😕 inak synovec žužle kosti 😅 ale ked som to videla tak mal už dva roky tak to už môže asi 😀 ja by som to ani psovi nedala 😅

vinifera
21. máj 2010

a vraj netabuľkové maminy 😀

http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/katka0210/a...
aha akú krásavicu som našla

petka035
21. máj 2010

by sme mali dať do názvu úvodzovky 😀
kuchyňa je krásna 😵

lenka_66
21. máj 2010

kuchyna pekna no neprakticka 😀

ale ja chodim medzi netabulky len maju nazov ze augustove pokladiky 😀 ☹

mukky
21. máj 2010

lenka ani nevrav o tej téme,vcera so mnou teda riadne cukalo 😲 😲 😲 😲 ved som ti písala 😀

petka035
21. máj 2010

leni ja som minule vo Vašej téme hladala jednu známu,lebo má dieťa narodené v auguste a chodí na mk ale nenašla som a len tak som čumela o čom sa tam točí,o zmrzke a tak, no my sme o mesiac neskôr ale o takých rečiach ani chýru ani slýchu 😅

mukky
21. máj 2010

uvodzovky?što eta?

leelo
21. máj 2010

peti, uvodzovky tam suuuuu 😀

cim menej lesklych povrchov v kchyni, tym som stastnejsia 😅

leni, mas aj nejake vyroky kolegyn? 😕

petka035
21. máj 2010

ja chodím do oktobroviek 2009 a sme tam všetko tabulky,niektoré viac niektoré menej

lenka_66
21. máj 2010

AAAle mame tam aj vtipy

Turista blúdi centrom Bratislavy a strašne potrebuje na WC.

Vtom uvidí farebný nápis EUROTOILETS.

Vojde do mramorom obloženej miestnosti, kde za pultíkmi postávajú mladé
slečny v slušivých uniformách.

Jedna mu hneď vyjde v ústrety:

Dobrý deň!, Čo pre Vás môžeme urobiť?"

Turista sa krúti: Potreboval by som využiť Vaše služby."

Slečna sa posadí za počítač: Želáte si kabínu, alebo pisoár ? "Kabínu."

"Uprednostňujete farbu modrú, zelenú, ružovú alebo klasickú bielu?"

"Hoci aj bieluúúú..."

"Máte radšej toaletný papier, alebo Vám môžeme ponúknuť súčasný trend s
intímnou sprchou?"

"Papieéér!"

" Výborne! Želáte si jednovrstvový, viacvrstvový, farebný, s vôňou ruží alebo
radšej svieži mentol?"

"Stačia aj noviny!"

"Retro riešenia bohužiaľ zatiaľ nemáme v ponuke, ale ďakujeme Vám za námet na
rozšírenie našich služieb.

Ako protihodnotu Vám radi poskytneme použitie umyvárne zdarma.

Budete si želať hudbu klasickú, alebo radšej niečo rezkejšie?"

" Aáááááá...." - zavyje turista.

"Áno poznávam. Takže výber operných árií. Skvelá voľba.

Ráčite platiť kartou alebo v hotovosti?"

Turista vytiahne peňaženku a zaplatí nemalú sumu za papier, ktorý práve
vyliezol z tlačiarne.

Potom cez zuby precedí: " Tak, kde sa môžem vysrať?"

Slečna sa poobzerá, nakloní sa k turistovi a pošepká mu do ucha:

"Nemala by som to vlastne hovoriť, ale my chodíme naproti do krčmy.

Tu máme iba zákaznícke centrum.

Prevádzka je v Košiciach."