Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mama.wolfka
26. máj 2010

@zuziiiicek17 tak to je fakt úžasná rodinka 😒
ani sa ti nedivím, že už tam viac nechceš ísť ...
ale držím palce s tp 😉

mukky
26. máj 2010

@leelo a na wc tiež? 😀 sa trochu boji sprchy aj vody ked pustam,aj ked si umyvame zubky musim zastavit vodu 😒 a uz sedel tam teraz ked jedol chlebík,chudatko...

leelo
26. máj 2010

@mukky my mame velku kupelnu aj s wc, takze teoreticky hej

mama.wolfka
26. máj 2010

@nikollette aj ja by som si dala mekáč, práve teraz ma chytila chuť, keď to tu spomínate 😀
ale to by musel mekáč prísť za mňou 😀

nikollette
26. máj 2010

@leelo a on sa este neplazí alebo tak?
Mne od cca 5 mesiacov, sa tak mrvil, obracal na posteli že by som ho tam nemohla nechať..
V 6,5 mesiacoch stál... Všade sa staval, a štvornožkoval... 🙂

mukky
26. máj 2010

@nikollette z prenosnej postielky uz davno vyliezal a z postielky detto a sediet na zemi nebude,len lozit po stolickach a stole 😒 ,keby sme aspon mali zasklenný balkon by bolo super,ale nemame a je nizko velmi..som tam zrusila take kokociny co kazdy na balkone ma ☹ a mam tam stol a stolicky ale budu musiet ist do pivnice 😒

nikollette
26. máj 2010

Wolfka, hm, aj ja by som si dala, keby tak prišiel za mnou. 😅
Ešte šťastie že sa mekáč nedá objednať dovozom 😕 to by bol môj koniec 😅 🤐

nikollette
26. máj 2010

A ako ti vie vyliezť z ohrádky? Nechápem... ved my tam máme len sieťku na krajoch, neviem ako by odtial vyliezil, aj keby bol vyšší, nemá sa o čo podoprieť s nohou...

leelo
26. máj 2010

@nikollette nie, neplazi, nestoji, nechodi...
na posteli ho nenechavam, lebo sa obracia, otaca, mrvi. ked ho necham, tak na hracom koberci na zemi

nikollette
26. máj 2010

Tak áno, odtial nemá už kam padnúť 😉

vevusiatko
26. máj 2010

Leelo nie som tehu teda nemala by som byt 😀
Snazit by sme sa snazili keby sme mali cas na sex 😀 😀 😀 😀

nikollette
26. máj 2010

A nemáte?? 😕 😀 A co robíte noci???

leelo
26. máj 2010

@vevusiatko no tak to je podarene teda! 😀 😀

mama.wolfka
26. máj 2010

ja som práve pred pár dňami zrušila Samkovu stoličku, sme mali takú čo sa pripevní o normálnu, ale už tam vedel vyliezť 😲 sadol si tam a zapol si pás, ale niekedy keď som videla ako tam lezie alebo sa nahne keď sa zapína, tak som to radšej zrušila a sedí na normálnej

inak mukky musíš mať dobrú, stabilnú stoličku, keď sa ho tam nebojíš nechať, ja by som sa bála, že sa prekotí ak by tam bol dlhšie a začal by vymýšľať

Sam ma práve vyhadzuje zo stoličky 😝

vinifera
26. máj 2010

@leelo Tomáš začal loziť ako 7 mesačný. Od 4,5 sa začal pretáčať. Od 6,5 do oboch strán. 8,5 si sám sadol 9 mes sa postavil. Takže pohodaaaaaaaaaaa.

mukky
26. máj 2010

som bola na wc rychlovka som ho poprosila nech naloží zatial pračku 😀 😀
niki my sme mali prenosnu postielku ta nemala sietku ale uz je zbalena lebo vyskakoval

nikollette
26. máj 2010

Mne už ubehla polka dňa a malý ešte spí. Dospáva nočnú hostinu 😅

nikollette
26. máj 2010

Ktorú svoju detskú, alebo ozajstnú? 😀

mukky
26. máj 2010

@mama.wolfka no je stabilna ale praveze on sa uz par tyzdnov vie vyslobodit z popruhov a vyliez 😲 ,uz par krat som prisla v poslednej chvili tak neriskujem,aj vcera som odbehla a uz vysel cez tacku a minule uz na nej bol jednou nohou 😒 ,takze len ked je pri mne je tam max ked odbehnem do kuchyne a nastrazim uši ci nepocujem ako vylieza

mama.wolfka
26. máj 2010

wc-ko je u nás pohoda, Sam mi tam vlezie ešte skôr ako ja, kým stihnem ... tak mi spláchne pod r..... 😀 úžasné
keď skončím, tak sklopí dosku a vylezie na ňu a ide ťahať šnúrku od ventilátora a stláčať oňu (vôňu) ... to na stene, čo sa stláča, ale našťastie je to prázdne ...
a potom ho musím prehovárať, že už je všetko hotové a môžeme spokojne opustiť wc 😀
inak už 2x mi hodil celý kotúč papiera do misy 😝 😀

vinifera
26. máj 2010

A malého krmim na normálnej stoličke - lebo z tej na jedenie vylieza. A tak by sme celý čas prežili tým ako by som ho tam strkala a neprežil by lebo by nič nezjedol. 😝

vevusiatko
26. máj 2010

Niki vies chlap dojde domov o pol 7 alebo o 7 kym okupeme malu a porobime vsetko najeme sa a potom sa nam nechce :D ale tak nechavame to na nahodu snazit sa snazime len ked sa nam chce 😀 a hlavne este musim chvilku pockat kym budem mat vyplatene cez dva mesiace dobrovolne poistenie 😀

nikollette
26. máj 2010

Mukky 😕
Tak to je nebezpečné už...
A co tak dať si ohrádku do kuchyne? 😉 odtial tak rýchlo nevylezie.. a ako odtial vyskakoval, stále nechápem 😅
Si to neviem predstaviť, ako sa dá z takej ohrádky vyliezť ak nie je o čo sa podoprieť 🙂

mukky
26. máj 2010

dievcatá lucim sa aj ked nerada,malý akurat kaka a drzi ma za nohu a pozera co písem a tlačí..fuj to je smradík 😀 😔 ale aspon ze kaká..mal acidofilne mliečko...
idem sa mu venovat a prídem az ked bude hajať a ja budem mat sebe navarené,papa

mama.wolfka
26. máj 2010

@mukky hrozné veci dokážu tie naše detiská ... je to des niekedy

nikollette
26. máj 2010

Veve, aha chceš vyššiu materskú, že? 😉

vinifera
26. máj 2010

@mama.wolfka mne malý hodil kotúčik od toalt papiera do misy v nemocnici - kde som mala akurát ten jeden kotúčik 🙄

nikollette
26. máj 2010

Ahoj Mukky...

nikollette
26. máj 2010

Vini 😕 😅 😝

vevusiatko
26. máj 2010

niki hej hej chcela by som aspon o tych 100 eur viac lebo 185 je nic 😀