Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
29. máj 2010

čaftééééé

leelo
29. máj 2010

vevu, vini, caute a uzivajte 😉
vini, sexica

zuziiiicek17
29. máj 2010

wow 😵 ty si koooočkaaa.
uži si 😉

mukky
29. máj 2010

som nakukla,potrebujem nejaký recept na zajtra..mm zobral teraz malého von,idem rýchlo navariť mm večeru a do sprchy konečne..
nikoll este ste von? 😅

leelo
29. máj 2010

mukky, co sa tyka receptu narychlo, tak ti poradim jedine ten, co som ti posielala do ip alebo toho lososa...
ja som prisla o vsetky moje a zozbierane recepty spolu s fotkami, ked mi robili zalohu disku na starom laptope

nikollette
29. máj 2010

AHojte nedávno sme dorazili.
BOli sme nakonic iba v Auparku, kedže sme sa tam zdržali cca do 18tej, a potom sa nám už do avionu nechcelo..
bolo tam kopec atrakcií pre deti, strašne veľa ludí... drobec mal zážitok....
Pridám foto do alba....

nikollette
29. máj 2010

Vini, kočka 😉 Užite si 😉

Zuzi, no už vydrž, čo nevidieť si doma v klude 😉

Mali sme krásne počasie, celý den pieklo slnko..
MP kupil nové terárko a hned ho aj rozbil ako ho bral 😠 😠 😠 😠 no nie úplne, ale prasklo tam sklo, takže to bude musieť urobiť pre Goga 😒

nikollette
29. máj 2010

Zase sme boli v mekáči, mňam 😅

nikollette
29. máj 2010

Tu nikoho?
Vy ste ako trávili víkend?
Ja som úplne unavená... Od obeda na nohách 😝 ale dobre bolo 😉

nikollette
29. máj 2010

Akurát pozerám správy no jojke a lutujem že sme nešli radšej do Avionu ☹
Vyzeralo to tam také isté ako v aupraku, akurát že tam boli aj nejaké slávne osobnosti a koncerty.. Rytmus, a všeličo iné 😒
Skoda ☹

bashenka
29. máj 2010

Nikol nevies ci v tom auparku to bolo len dneska alebo cely vikend bude program?

nikollette
29. máj 2010

že vraj aj zajtra tam bude niečo 😉

bashenka
29. máj 2010

Wuaaa, nee🙂 my sme mali namierene do avionu a nakoniec sme stvrdli na drazdiaku..

nikollette
29. máj 2010

JA tiež lutujem že sme nešli nakoniec do avionu 😒
a co bolo na draždiaku?

nikollette
29. máj 2010

MP že veď pojdeme zajtra do avionu, ale načo zajtra, ked už tam nič také nebude ☹

bashenka
29. máj 2010

Na drazdiaku nic ...aspon ze jedno poriadne ihrisko. Pieklo hrozne mala uz nakoniec jak paradajka🙂 a to som ju 50tkou natrela. A ja chcem ist tiez zajtra do avionu tak snad nieco tam este bude ne? A ked ziadny program tak oni tam maju aspon tie detske kutiky ne jak aupark. Aj tak ma byt skaredsie zajtra☹

nikollette
29. máj 2010

Zajtra už v avione nemá byť absolut nič. Obyčajná nedela ako vždy ☹
Ale v auparku bude zase...

nikollette
29. máj 2010

No jeden detský kutik, nie najvacsí, a cez víkend vždy preplnený deťmi... čiže nula bodov... ten detský kutik je dobrý akurát cez týžden ked je tam pomenej detí... cez víkend je tam nenormálny nátresk... a aj velké decká, co by tam už namali čo hladať, tam behajú o život, a nedávaju pozor na menšie deti 😖

nikollette
29. máj 2010

@mukky haló, kde si? 😕

bashenka
29. máj 2010

My sme zatial nemali probleem v avione ...ja som rada ze sa ma kde aspon pohrat ale v auparku je to az od 3-r. Skoda ja ze bude aj zajtra, tak asi aupark to isti 🙂 ak nevymyslime nieco lepsie. A dufam ze nebude vela ludii

nikollette
29. máj 2010

Dnes bolo strašne veľa ludí.
No hej v Auparku až od troch rokov 😝

My možno skočíme do avionu, len tak ako vždy, kedže v auparku sme dnes boli a nepôjdeme aj zajtra 😅

nikollette
29. máj 2010

Kde ste všetky? 😕
Okrem Vini....

nikollette
29. máj 2010

@mukky IP...

mukky
29. máj 2010

@nikollette ved si prečítaj ako sme trávili vikend 😀 či zase nedočítavaš? 😀

mukky
29. máj 2010

mm mi urobil kávu tak pojdeme kávičkovať a kukat tv asi pojdem

nikollette
29. máj 2010

@mukky nedočítavam moc, nece sa mi 😔
vela ste toho popísali, nemám silu ani nervy dočítavať 😔

zuziiiicek17
29. máj 2010

halo halo
som tu mar minut 🙂
drobcovi je uz dobre.vyspinkal sa poriadne ,vykakal daco divne a uz bolo dobre 😵

mukky
29. máj 2010

idem k tv a mm na notebook,ideme pozerat rozdielne filmy,pa 😀

zuziiiicek17
29. máj 2010

no aj ja idem maly sa zobudil

nikollette
29. máj 2010

HM, pekne ste zdrhli všetky. Dnes tu budem asi sama ☹