Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
20. jún 2010

😒 teraz nedavno som si sadla a este stále nemám vsetko popratané 😕 😲

bože S nemá este ani 2 roky a ja nemám tie veci kde dávať 😝 a to ja maniak na oblečenie nie som,nenakupujem mu haldy a nepraktické oblečka

zuziiiicek17
20. jún 2010

@mukky ved som ti pisala ,ze som kupala maleho .taky je zlostny vkuse .dnes si ale nasiel novu hracku-hrnce ,misky a varechy 😀 hodinu sa sam hral bubacik 😵 aspon som si oddychla kusa

zuziiiicek17
20. jún 2010

@mukky a s tym obleckom ...no tiez by som chcela mat taky problem 😀 i ked zase ja to vkuse triedim a uz ma napratane tri krabice oblecenim,ale tak nekupujem toho vela .ved aj tak z toho vyrastie a nie som milionar... 😔

zuziiiicek17
20. jún 2010

@zuziiiicek17 a inac som prisla na to ,ze chlapcenske veci su lacnejsie 😀 minule som kupovala suknicku neterke rocnej a ma islo trafit z tych cien 😖

zuziiiicek17
20. jún 2010

to som si dala odpovedat ? ja by som asi mala ist spat ,lebo uz som dementna fakt 😀

mukky
20. jún 2010

@zuziiiicek17 az teraz som si to precitala 😀 a ja som pratala a chcela som robit vsetko ine len ne to a ty nezdvihas 😀 😝

zuziiiicek17
20. jún 2010

@mukky cize som ti spravila sluzbu v podstate 😀 bolo to pre dobro rodiny 😀 😀

mukky
20. jún 2010

ja tiez nenakupujem vela,lebo ani v tom nevidím zmysel detom kupovať drahé oblecenie ked rastu ako z vody...ale ja mám vela vecí od švagrinej 😉

som pobalila 4 tašky malých vecí a zimneho oblečka a *ebla to mm do skrine,ma zabije 😀 ,ale ja neznáááášam bordel v mojej skrini 😀

zuziiiicek17
20. jún 2010

@mukky nechavas na druhe ? 😀

zuziiiicek17
20. jún 2010

@mukky inac ty si aka modelka ,vkuse menis tie fotky ,,paradnica jedna ...a moju si si ani nevsimla 😝 😀

mukky
20. jún 2010

MOJ SKVELY mm viete čo robí?? 😀 😀 😀 😀 chce íst zajtra s mojim otcom na ryby poobede a na noc a chcel si kupiť rumík na večer tak sa pustil do pratania tých obrovských kop oblecenia 😀

akurat mi vravi ze tu budem mat kvalitné kopy 😀

niečo za niečo 😀 😝

zuziiiicek17
20. jún 2010

@mukky ty mas takeho skveleho muza 😀

mukky
20. jún 2010

@zuziiiicek17 hej pre druhé,ale aj popredávat by som nejake chcela...len ja nemam casu na to velmi.. 😒
jasme ze som si všimla new foto 😅 ,ale ja ju poznám predsa 😀 a jasne ze si na nej kočka 😵
len som sa k tebe este dnes nestihla prepracovať 😀 kedze som si myslela ze pokecáme 😝

mukky
20. jún 2010

@zuziiiicek17 a to este vysával,zmýval podlahy,umyl riad,sporák,stol,poličky ....a ráno po nočnej došiel a obalil morcacie masko do trojobalu /1 kg maska 😀 /

ale ja by som radsej daco ine chcela od neho 😝 😝 😝 😀

lenka_66
20. jún 2010

caute ,
snazim sa docitat no bude to fuska 😝 .

vini, u nas maju telacinu v metre.

a co sa tyka porodnice , tak ja som bola max. spokojna az na jednu smenu sestriciek zo sestonedelia.marek sa narodil CR 8,15 a o 13 mi ho doniesli.nosili cca kazde 3 hodky a aj sa pytali ci ho chcem v noci priniest.

@zuziiiicek17 pekne motto , tak nech sa naplni cim skor 😉

lenka_66
20. jún 2010

@petka035 , jooj drobca malinke az mi husia koza nabehla.no a na skle si pekne brusi zubky 😉

mukky
20. jún 2010

@lenka_66 no dovol leni,aj ja mam inak nové motto 😀 ty si vzdy vsimnes 😀 a ahoj 😎

mukky
20. jún 2010

lepšie je byť zdravá a pretiahnutá ako chorá a seknutá 😀 😝 😀

lenka_66
20. jún 2010

@mukky k tebe som sa este nedocitala 😀

zuziiiicek17
20. jún 2010

@mukky rozpredat ? oplati sa este veci predavat ?
a ja som to myslela vazne ze mas skveleho muza .ine co by dali za takeho ( napr ja ) 😅
a s tym co by si chcela ty ...no treba to dat aj nejak najavo 😀

@lenka_66 dakujem 🙂
aj ty si rodila v novej nie ?

lenka_66
20. jún 2010

@mukky zaujimavy poznatok 😀 odkial to vies ????????????

lenka_66
20. jún 2010

@zuziiiicek17 rastislavka

leelo
20. jún 2010

caute.
B este len teraz zaspal, nejako mu neslo.
ja kupujem aj drahe oblecko, ale nie vela kusov. maly to ajtak nosi vsetko stale a dlho, ani sa to nesperie, takze z mojho pohladu sa oplati investovat. obcas to kompenzujwm nakupom v tescu, ked sme na sk.

zuzi, si sexica. maly predpokladam spi...

vinifera
20. jún 2010

@lenka_66 boli sme aj tam. Mali králičie maso za 25 € !!!! Ale telacina žiadna schopná nebola. Tak drahý zajtra skočí do ZA v centre svokra vysnorila nejaký obchod - masiaren kde vraj mávajú peknú telacinu.

leelo
20. jún 2010

@lenka_66 cau, ani radsej nedocitavaj 😀

zuziiiicek17
20. jún 2010

@leelo 😀 😀 😀 ze sexica 😀 sa spytaj mukky ako vyzeram nazivo 😀
misko uz spinka ,co som rada ,ale predpokladam ,ze onedlho sa ku mne otoci a naspuli pusu ako maly kaprik 😀

@lenka_66 a je tam nejaky dobry dr ? kamoska tam ide rodit v septembri

zuziiiicek17
20. jún 2010

@vinifera to maso ,to je strasne ake drahe to moze byt . 😖 nezavidim ti ,riesit take veci

mukky
20. jún 2010

@zuziiiicek17 ked je nechápavý tak čo mám robit 😝 😝 😝 miesto toho zeby dačo ,ta zacal vysávať no neje*em to 😀 malý bol u mami do 20.tej a pohadali sme sa za tu chvilu 😀

leelo
20. jún 2010

@zuziiiicek17 ved ja ta mam na fb - si mlada a pekna, par mojich rokov si nechces zobrat? 😀

leelo
20. jún 2010

@zuziiiicek17 ze kapriiik 😀 😀 😀 😀