Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
3. júl 2010

@mukky Nie je to tak zlé že by mu vadil. Má ho rád. Len sa proste s ním nehrá a tak .... Je to ešte v podstate sopliak. No ale mohlo by to byť aj lepšie.
Malý si nad ráno rozškriabal ekzém do krve na pravej nohe ☹(
Dali sme ranajky. Kávu som si pro nom vypila na dvore. Boli sme v obchode. A pôjde búvať. Ja by som ešte čosi zjedla,.

lussy23
3. júl 2010

@leelo je to smutné. V pondelok sa v Hlohovci statilo 3ročné dievčatko. O deviatej večer ju videli na križovatke samú a jej otec bol v krčme 😠 Matka stále mení výpovede. Včera prišla s tým, že padla do Váhu. 😠 Je t uaj taká téma vo voľnej diskusií.

zuzka1.
3. júl 2010

Simonku našli dnes rano, 1,5km od Hlohovca, na brehu Váhu, ☹ ☹ ☹ ☹

lussy23
3. júl 2010

Chúďa! Takže do nebíčka pribudoil ďalší anjelik a úplne zbytočne ☹

Mukky, to je smutné, že sa musíte takto trápiť. Držím palce, aby sa to už upokojilo a už ste nemali takéto trápenie 😔

zuziiiicek17
3. júl 2010

☹ ach ,take krasne dievcatko ...ta jeho mater pri*ebana by mala zdochnut v base!!!!

leelo
3. júl 2010

ahojte.
prave som docitala tie clanky (mukky, diki za prehlad) a aj vase najnovsie prispevky. mm vravel, ze to cital na sme. je to strasna tragedia. a ukazuje to aj aky bezutesny zivot maju niektore deti pri svojich rodicoch.
nechapem, stale to neviem pochopit preco sa to deje - niekto nemoze mat deti alebo ma chore dieta a niekto si nevazi zdrave dieta, to je ten najvzacnejsi dar predsa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mukky
3. júl 2010

čaute,
konečne som si sadla a zapla noťas,kávička nachystaná a S papá v stoličke,takze chvílka kludu 😅
ta motam še,moatam od rana a furt doma bordel 🙄 ,ved to asi poznáte 😝
este dať prať,a iné kokociny porobic 😀 a možem še ochujic 😀 /juj 😀 /

mm do večara u roboce

S vstal o 7.45,co este chcete vedieť? 😀

mukky
3. júl 2010

@zuzka1. preboha naozaj?bože nie ☹ ta svina ho utopila urcite

zuziiiicek17
3. júl 2010

@mukky aku mas kavicku ??

mukky
3. júl 2010

idem precitať,joj az sa bojim,ja som len teraz zapla nb a tv je pustena ale len rozpravky ako kulisa,islo to aj v tv? ☹

mukky
3. júl 2010

@zuziiiicek17 len nescafé s mlieckom,umele sladidlo

zalievanu-turecku som pila pre otehotnemim,nescu takmer vobec,teraz naopak.Od tehu mi prestala zalievaná vonat,takze som ju nemala odvtedy ani raz 😕

normalne mi je zle z tej spravy ☹ no nic,musim si to precitať ☹

zuziiiicek17
3. júl 2010

@mukky dala by som si 😅 ja som nepila turka od kedy sa nam pokazil "prekvapkavac" .mne vzdy vadili zrnka v kave .no a od kedy ho nemame ,tak ani kavu nepijem

nikollette
3. júl 2010

Ahojte...

Tej Simonky mi je ľúto, chúďa malinké 😢 😔 krátky a zlý život 😢 Nech odpočíva v pokoji 😔 😔 😔 😔

Včera bolo OK, boli sme cca do 2hej... U nás ale bolo lepšie 😀
Malý hajušká, keď vstane ideme asi do BA.

Mukky ja viem, že ľudia žijú všelijak, a niekedy sa treba uskromniť, a veľa ľudí nem na výber. Ja som vďačná za to ako môžem žiť.....

Nejaké foto zo včera 🙂

mukky
3. júl 2010

@zuziiiicek17 strasná správa ☹
tá pi*a si co myslela ked aj ako tvrdi ona chcela spachat samovrazdu?ze malá by sa pozerala a aodisla a nešla by k rieke????klame na 100%,mali by ju dať na detektor,ožranka hnusná ožralská

mukky
3. júl 2010

už mám po klude 😒 S uz vyliezol zo stolicky 🙄

som mu kupila predvcerom topanky na jesen také kotnikove,na behanie aj som na nich zabudla 😀 teraz nasiel tasku s krabicou,si ich chce obuť ale nejde 😀
su zasnurované,ale uz si ih odlozil do krabice,podarený je 😅

maju super zlavy v deichmane,topanocky stali 4,90 e,na vonku super
50% zlavy maju

zuziiiicek17
3. júl 2010

@mukky ta spia ju tam hodila urcite

zuziiiicek17
3. júl 2010

@mukky a peknucke topanocky 🙂 🙂

niki ,ejha ,aka modelka 😉

mukky
3. júl 2010

S chce kakať a nejde ☹ ale asi sa uz vykaká moj bobi ☹

nikollette
3. júl 2010

Vini, 😖 tvoj chlap, tvrdý oriešok 😒

mukky
3. júl 2010

@zuziiiicek17 aj celkom pekne ale dobra cena,

nikollette
3. júl 2010

Mukky stále vás trápi kako? Pekné topánočky, a Savierko juj, taký nezvyk bez vláskov 😵

Vini, a keď si TP povedala že si nájdeš nového tatika, tak čo on na to? 😅

mukky
3. júl 2010

@nikollette ahoj,si sa nebavila?

mukky
3. júl 2010
nikollette
3. júl 2010

Mukky ale bavila, ale nie tak ako min. týžden u nás. To bola iná zábava - rozbíjačka 😀
toto bolo decentnejšie 😉

zuziiiicek17
3. júl 2010

Do riti aj s mojou babou !!! 😠 sla som do kupelky na chvilku ,maly ostal pri nej -mala davat pozor .medzi tym sa isla kuknut vonku a zle zavrela dvere .my mame pri dverach schody 😔 a ked som vysla z kupelky ,tak maly uz sedel pred dverami a uz chcel ist ku schodom 😠
som sa zlakla ,lebo to su betonove schody 😢

lussy23
3. júl 2010

- prečo sa musíte takto trápiť? Však si to nezaslúžite! Držím vám naozaj palce a budem na vás myslieť. nech už S nemá problémy s tým kakom. 😖
@mukky

nikollette
3. júl 2010

Zuzi 😕
Uff našťastie sa nič nestalo...

mukky
3. júl 2010

@lussy23 ahoj,si milá,uz más prázdniny?

nikollette
3. júl 2010

Idem sa chystať, ideme do BA...
Zatím papík kočky

lussy23
3. júl 2010

@mukky - už hej. Konečne.