Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
7. júl 2010

S .... vsetko najlepsie k jeho 2 rockom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .hlavne nech je zdravucky a kazdy den sa stretne s kakou 😉

tusim aj ninka od petky ma vymesiacie.a este niekto len ma nezabijte zabudla som.
ale tiez len to najlepsie prajem 😵

vevusiatko
7. júl 2010

@zuziiiicek17 aj ja by som mala zajst na gynekologiu ale nechce sa mi
no vacsinou spava tak do 8 mej alebo pol 9 dmes sme vstali o 9 tej

leelo
7. júl 2010

ja viem, ze maly sa zobudi presne vtedy, ked si pojdem k nemu lahnut. tak to odkladam...
inak aj ja som mala velke brusko, je to o ,mnozstve plodovky a u mna aj tym, ze som nic nepribrala, len mi brucho narastlo. ked mi ju por.asistentka praskla, tak moj muz to schytal, cele rifle mal od vody

lenka_66
7. júl 2010

off

mukky
7. júl 2010

@lenka_66 jééj dakujeme k blahoželaniu 😵

zuziiiicek17
7. júl 2010

@lenka_66 ty pakuda ja som chcela byt prva !!! 😀

vevusiatko
7. júl 2010

veru pripajam sa aj ja vsetko najlepsie hlavne nech je zdravucky a ostatne isto pride samo 🙂 a posielam pusinku

leelo
7. júl 2010

@zuziiiicek17 tak dobru nocku, idem sa aj ja asi pobrat

mukky
7. júl 2010

@lenka_66 hej v galerke ten obchod

zuziiiicek17
7. júl 2010

@mukky vsetko naj saviekovi,aby vam nadalej robil taku radost a vela zdravicka atd 🙂 cmuk mu

zuziiiicek17
7. júl 2010

do frasa ,pisem ako debil ,vynechavam pismenka 😠

paskuda

savierkovi 😵

mukky
7. júl 2010

dakujem Vám vsetkým,ste zlatučkéééééé 😅 😅 😅
posielam detickám pusinky 😅 ,manzelov bozkať nemusíte 😀 😀

leelo
7. júl 2010

Savierkovi vsetko najlepsie, hlavne vela zdravia! 😵 a nech ho rodicia posluchaju 😉

petka035
8. júl 2010

dobré ránko. nič nemám dočítané ale @mukky všetko naj Savierkovi 😵 nech rastie dalej do krásy a robí maminke len a len radosť 😉

petka035
8. júl 2010

@lenka_66 jej dakujeme 😵

mukky
8. júl 2010

dakujeme všetkým 😵

S sa hraje s legom,kávičkujem,síce opať ohrievanu kavu ale neva 😀 ,zo stolicky mi zdrhol po 15 minutách

mukky
8. júl 2010

lego sa mu stráášne páčilo,samé jéééj,wow 😀
má tam aj vrtulník a hukačku,to sa mu páči velmi 😵 ,som už aj dačo pofotila 😎

mukky
8. júl 2010

a vy kde ste všetky,ste vonku?

leelo
8. júl 2010

cauko
mukky, vidim na fotkach, ze od rana oslavujete. pekne! 🙂

maatkka
8. júl 2010

Savierkovi vseeeeetko naj... naj... najlepsie 😵 Nech je stale stastny spokojny a vysmiaty!!! 🙂

vinifera
8. júl 2010

Všetko najlepšie Savierkovi.
No smečka sa rozrástla. Ako som predpokladala mama je z neho unesená. Lebo ona vždy chcela takú domácu prachovku. Ani to neplzne. prítulné to je ... Najstrší člen svokry ho chce zožrať. Tí dvaja mladší ho stále chcú ošukať. Už ho mame okúpala. Ach boh dá tak so ho zoberie teda. Ale tej nechce syn dovoliť lebo bude vraj stromky oscávať ☹
A aby ste boli v obraze tak ten odkundes spal v našej posteli !!!! Dvaja boli na poschodí ako zvyčajne. Môjho maznáka som už naučila spať v chodbe a tento new spal v posteli. Rohodiť ma išlo. Ale zjavne je tak naučený. Nikde inde spať nechcel. A ráno sa pekne vypýtal von.
Na alergologii nás pochválila doktorka. Že sme vzorný a je to aj pekne vidieť 😵 Takže asi tie tri psy až tak vadiť nebudú.
Na urologii mu pretiahol predkožku. Ale tak inak ako pediatrička. Ta mu to stiahla a mal to popraskané a krvavé. On to robil akosi inak. Pretiahol celú- Mal tam dosť smegmy. Tak nakázal denne preťahovať a čistiť a o mesiac na kontrolu. Malý reval dosť. Ale len kým mu to robil. Potom sa ukľudniťl dosť rýchlo. Uvidíme ako bude ´dalej.
Nechce niekto maltééézaká? Je to ešte mladý havo. Ale už má hygienické návyky. Neplzne a je naučený spávať v posteli.

vinifera
8. júl 2010

... tak si ho zoberie teta ... oprava

tweetinkapp
8. júl 2010

@mukky dakujem aj tebe za privitanie a taktiez sa pripajame ku gratulantom, vsetko najlepsie Savierkovi 🙂

leelo
8. júl 2010

@vinifera dobry inzerat na hava si hodila 😀 a vasa teoria je, ze to nebola nahodna strata? nedate inzerat nasiel sa hafan? ste inak ultra pohostinna rodina. prvu noc a hned vysada v posteli. taky one-night-stand na zaciatok
😀
s tou predkozkou - jasne, ze sa mu tam robi spegma ci ako sa to vola, ked mu to dr.uz nacala... chudak. ale ked budete pravidelne teraz uz stahovat, tak to bude vyriesene.
a super, ze mate dobre vysledky. ved si aj davas zalezat na boji s atopizmom!

vinifera
8. júl 2010

No on ho zobral na čerpačke v Považskej Bystrici a už je havo v Kysuckom Novom Meste. Tu by bol inzerát zbytočný. Chlap ho chce predať. Len to vidí akosi ružovo.

leelo
8. júl 2010

@vinifera mozno niekomu len na cerpacke usiel z auta a vsimli si neskoro... stale mi nejde do hlavy ta moznost, ze by ho tam niekto len tak nechal. ale to je asi problem mojej hlavy. ludia s tymto problem nemaju, nestalo by sa to 1. ani posledny raz ☹

mukky
8. júl 2010

ideme von,ked malý bude spinkať,dojdem na kus reči 😎

lussy23
8. júl 2010

Muky . Všetko najlepšie k Savierkovi, nech vá mrobí radosť a hlavne veľa zdravíčka, nech je stale taký šťastný a vysmiatý ako vždy.

Peťka- Ninke tiež všetko najlepšie k 10mesiačiku. nech je zdravučká a robí vám radosť.

Detské párky a detská šunka nie sú detské? Tak prečo to tam píšu? 😒 A Včera nám druh ásestra doniesla bebe brumíky. Myslíte,ž e to Filipko môže? lebo ani segra si nie je istá.

petka035
8. júl 2010

@lussy23 dakujeme 😉 ja neviem ja by som zbytočne dieťaťu sladkosti nedávala,ked si ich výslovne nepýta,ja ani teraz nedávam malej žiadne detské sušienky však sa ich naje dosť za život 😝
ja idem s malou von a potom ideme s mm na nákupy-prišla výplata 😅 zas všetko minieme a potom budeme mesiac čučať na riti 😔 😀 a chystáme sa niekedy ,asi cez víkend alebo aj zajtra ak bude mm zvládať (čo teda neviem lebo musí vstávať o tretej a ide do nitry -2 a pol hodiny cesty a potom zas 2 a pol hodiny nazad)do dolneho kubina do aquaparku-celkom fajn to tam vyzerá a je krytý celý, tak keby aj fukalo alebo pršalo tak je to v poho a fajn bazéniky aj pre malé deti

lussy23
8. júl 2010

Vinifera - ako nový psík? maltezáci sú celkom pekní. 🙂