Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
17. aug 2010

halooo ženy kde ste?

lenocka84
17. aug 2010

@vinifera cau netabulkova, nemas spanku? 😉

vinifera
17. aug 2010

No to vieš. Ja by som aj pospala ale malý je hore od pol siedmej. Akurát čakám kamošku má si prísť po kľúče od chalupy čo si tu včera zabudla. A musím urgentne vysávať.

lenocka84
17. aug 2010

@vinifera fuu to by aj mne bolo treba, no ked s tym zacnem praskne mi uz hlava, takze kaslem nato

zuzka1.
17. aug 2010

dobre ranko,

@vinifera uz som sa ta pytala, byvas daleko od Zakamenneho?ideme tam na vikend myslim druhy septembrovy vikend.

nevies ci byvaju trhy v Polsku aj cez vikend??kde ist?Targ?Jablonka??

lenka_66
17. aug 2010

caute,
krpec zaspal ale predpokladam ze ked som zapla nb tak nepotiahne vela

@adal krasavci su ti tvoji chlapi. pockal aky frajerkos bude luky.sak na tie oci pojde baby jaaaaaj 😀

vinifera
17. aug 2010

@zuzka1.
http://www.zakamenne.sk/index.php?id=MapaObce

No podľa tejto mapy je to až na Orave.Čo je dosť od nás. Sem tam chodievame na Oravu s drahým na motorke. Možno ak bude pekné počasie ... 😉
My do Polska na trhy nechodievame. Tak ti ozaj neviem povedať. Moja mama chodieva 2 x do roka ale to chodia v stredu. My chodievame do Bialsko Biala - do obchodných domov. Ked už sa trepeme do PL tak kupujeme drogéreiu (pracie gély, šampony, plienky) a poprípade elektrotechniku. Na Vianoce sme kupovali umývačku riadu. A teraz drahý vymýšla nový notebook. Krpec na starom odpálil elektritku ale čaká sa na novú súčiastku a mal by byť zasa pojazdný.

zuzka1.
17. aug 2010

@vinifera milujem tu piesen. specialne preto, lebo do New Yorku pojdem aj keby co bolo.

Hej je to na Orave. Musim to nejak zisti, ked tam uz pojdeme, nech ideme na trhy. ako dieta som ich milovala 😵

lenka_66
17. aug 2010

@vinifera mudro pises 😉

lenka_66
17. aug 2010

baby ja som dnes uplne leniva a to este len den zacal .ach jooo

tweetinkapp
17. aug 2010

ahojte 😵

@zuzka1. no ja viem akurat o Targu, ze tam byvaju vo stvrtok a v sobotu 😉

@vinifera aj ja milujem tu piesen. a celkovo mam zimomriavky z jej spevu 😀

@lenka_66 ja som taka uz asi tri dni 😅 .

leelo
17. aug 2010

caute vsetky 🙂

adal, wow, nadherni synacikovia 😵 a super, ze spokojnost na poradni. vidim, ze si skoro rano hore - aj sa nieco vyspis?

vini, alicia keys je absolutna laska. od r.2008 planujeme cestu do NYC 😅

zuzi, a co tam idete? do hor?

a pridavam sa do klubu lenivych...

zuzka1.
17. aug 2010

hej, ale mame tam aj znamych 😉

twettinka dakujem 😉

zuzka1.
17. aug 2010

som aj ja dnes leniva, ked som hodila do pracky, dala periny vyvetrat?to je vsetko, umyla vlasy, spravila nechty a pojdeme s malym na kafe do mesta 😝

leelo
17. aug 2010

mozno ste uz videli, ale neodpustim si:
http://koktail.pravda.sk/beci-ako-ovca-miss-ame...

vinifera
17. aug 2010

@leelo jéééžiš to je katastrofa 😒

leelo
17. aug 2010

na porovnanie - miss venezuela:

https://www.youtube.com/watch?v=r61ijXfbi8Y

ta nasa ma v portfoliu urcite plynulu anglinu (iq sa tam nastastie nemeria). to musi byt brutal hanba, ked si ju niekto spoji so slovenskom. reprezentantka 😀

lussy23
17. aug 2010

@leelo - Benjamínkovi k 10meiačikom všetko naj.
@adal - krrásne detičky. Na tej prvej fotke - krásne očká.

@vinifera - Chúda malé, prajem nech to čím skôr zmizne

wandeirra
17. aug 2010

caute zeny,
tak ta amenova hotova katastrofa 🙂 som sa pobavila,vyzera dobre,ale ta anglictina dovi dopo 🙂
reprezentacia jak svina haha. sa mi zda ze ked bola na miss,tak tam hovorila ze pracuje v nejakej zahr.firme a studuje jazyky aj na vyske 😀 😅

katkas1
17. aug 2010

@manika77 som strasne rada ze je tu aj takato diskusia, lebo take premudrele zeny mi idu na nervy

lenka_66
17. aug 2010

caute lenosky 😀 😀 😀
@leelo krpcekovi len to naj ...

a iq sa tam nemeria bo americanky su des v tomto smere 😖

leelo
17. aug 2010

caute, benjamincek dakuje 😵
no, leni, myslim, ze nasa miss by sa nemusela pred americankami za svoju sprostost vobec hanbit. ma ju na vysokej urovni 😀

timejkaa
17. aug 2010

úúúprime, podľa tých videí ani česká na tom nie je extra dobre xD ale ani anička hlavne angličtinou nevyniká :/
ozaj, prečo je vlastne vždy víťazka miss UNIVERSE z planéty zem? xD

a mám menšiu question.. čo všetko by sa nemalo podľa vás v tehotenstve jesť? také najzávažnejšie? lebo v tom prestávam mať prehľad..

vinifera
18. aug 2010

@timejkaa no to je veľmi individuálne. Máte v rodine nejakých alergikov? Ak áno tak sa neodporúčajú jesť také najvýraznejšie alergény - orechy, čokoládu, .....poprípade veci na ktoré je alergik v rodine alergický ale to skutočne závisí od toho či je v rodine nejaká alergia alebo nie. Nemala by sa piť káva. Nemalo by sa fajčiť.
Ja som napr žrala všetko od kraja. Vyhýbala som sa akkurát extra pikantným veciam. Kávu som pila - asi preto je moje decko jak blesk a vôbec nechce spávať.

timejkaa
18. aug 2010

@vinifera ďakujem 🙂)

romaroma
18. aug 2010

@timejkaa zazrela som a nedá mi: určite nejedz surové mäso - tatarák, ani sushi (jedine zeleninové, ja som si dávala aj s krabími tyčinkami, to je len také akože mäso), a takisto ani plesnivé syry typu camembert a pod.

leelo
18. aug 2010

@timejkaa ja mam s kavou len tie naj skusenosti - pila som 1 salku denne, lebo som mala bez nej zavrate a maly je teraz velmi spave deco, takze tak 😉 a co sa tyka odporucani lekerov - moze sa do 3 salok/den.
inak suhlasim s tym, ze ziadne surove maso, ryby, vajcia, plesnove syry. ide tam o moznu nakazu infekcoiu a ta ohrozuje mozog babatka...

timejkaa
18. aug 2010

Ešte jedno veľké díky baby 🙂)

penny13
18. aug 2010

Ahojte. Ako sa máte? My máme další zúbok a F povedal ďalšie slová. Už hovorí mama, Kaka(katka)uka(Lucka) tata,
aba(Gabika).....