Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
3. aug 2010

@nikollette vy máte tiez maleho v pase?aj my...lebo ked sme zacali chodit do madarska a ked dieta neni zapísane alebo nemalo pas tak to považuju za možný unos dieteta a ani rodný list im nepomože,co celkom chápem...
takze su per ze aj taketo opatrenia robia,teda madari ich robia

nikollette
3. aug 2010

@mukky ešte ho nemáme zapísaného, ešte sme s ním nikde tak neboli. Musím ho dať zapísať som písala 😉

mukky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vinifera
3. aug 2010

@mukky Niekto to čo robí aj o tom píše. Ako napr ja. Je to istá sumarizácia dna. Niekto to robí a nemá potrebu o tom písať. Ako veľa iných kočiek vrátane zuziiiicek...

mukky
3. aug 2010

@nikollette jáj aha,este len ides..to je raz dva spravené...

nikollette
3. aug 2010

No, už to stále odkladám..
Akurát pozerám, že ako často chodí trajekt na ostrov. Ale pohoda, chodí skoro stále 😉

mukky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mukky
3. aug 2010

@vinifera tak ked si zobriem teba a si bez priatela a robis takmervsetko okrem varenia nejakeho zdlhaveho vsetko a ona je tak isto na tom 😅 a robí okrem sedenia na nete,kojenia a obcasnej prechadzy asi nic tak to je rozdiel
ved nie sme tu hadam sproste a vieme citat a vieme kolko tu krora casu travi a co pise co robi...
tusim juj,som sa pomylila,raz napisala ze porylovala zahradu,tak nemozem krivdit

a ty by si bedakala ze nemas peniaze keby si mala neschopneho priatela alebo by si si nasla brigadu aby si mala co do ust?

mukky
3. aug 2010

malý kaká 😵 ,musime ist do sprchy a potom papat a spinkat ,majte sa

mukky
3. aug 2010

@vinifera ze si ako bez priatela som myslela,lebo si stale sama...aby si ma nechytala za slovicka

bejbypd
3. aug 2010

Ahojte baby..hou hou čo je čo je?človek sa tu dlho neukáže z dovodov časovej tiesne a tu toto..normálne to tu nespoznávam prisahám...neviem čo sa deje nakoľko som nemala čas všetko čítať...ale ja Vás nespoznávam mukky ty na útok reaguješ útokom prečo?veď ty taká nie si...nechápem...baby viem že všetky máte toho veľa a každá svoje starosti a každá sme tu iná povaha ale zachádzať až do takýchto extrémov...fu fakt sa nestačím čudovať...ja mám mukky rada aj budem mať aj s jej precitlivelou povahou,aj s jej silnou presilnou materinskou láskou aj so všetkým čo k nej patrí...hoci neviem čo sa stalo...takisto mám rada Zuzku aj s jej ťažkým životom,uplakaným Miškom,možno nedostatkom peňazí,takisto vini s jej povahou možno niekedy chladnou,ale realistickou a všetkým čo k nej patrí...a tak by som mohla pokračovať ďalej...ale nie som tu od toho aby som hodnotila vaše povahy a neviem čo všetko,nakoľko mi to neprináleží...len som si myslela že sa máte rady aj vy...ale príde prvý vážny problém,ktorý jedna strana vezme tak a druhá tak a už sa to bez toho aby ste si to vysvetlili rozdeluje háda a uráža...sakra šak sa poznáte,zdoverovali ste sa s problémami,ktoré máme každá..som človek,ktorý si veci neberie až tak veľmi k srdcu a od istých okolností nezvyknem ani plakať a ani začať niečo alebo nebodaj seba ľutovať,ale každá sme iná a niektorú zabolí to čo sa iným može zdať absurdné...ako ok ale pokračovať v slovnej vojne a vyťahovať na toho druhého furt niečo posmešne a podobne trochu neprináleží matkám a ženám Vašej inteligencie...fakt ma mrzí čo sa tu medzičasom stalo a verím že to vyriešite ak nie tak aspoň nezosmiešňujte jedna druhú prosím...

bejbypd
3. aug 2010

a ešte som chcela dodať že postaviť sa v tejto chvíli na stranu niekoho konkrétneho je takmer nemožné...a možno ani v budúcnosti by som to nespravila...Len,ale ja neviem videla som už v tejto diskusii viac dovodov na hádky a iných ľudí,ktorí by si zaslúžili výplach žalúdka a nebol to prípad mukky to určite nie...pretože svojou precitlivelosťou naozaj podľa mňa žiadnej z vás neubližuje..no to je len moje stanovisko leelo určite mi napíšeš že neviem o čo sa jedná..neviem naozaj neviem preto mi je ťažko hodnotiť túto situáciu..možno by som len chcela aby sa tá hádka ani neudiala a ja by som sa vrátila do témy kde som mohla hocičo napísať ,kde to myslím si fungovalo...a aby som nezabudla kvoli tomu som hlavne prišla:Adal moja najzlatšia gratulujem Ti k úžasnému vytúženemu uzlíčku šťastia,Lukáškovi k bračekovi,nech Vám prináša minimálne toľko radosti ako Luky,Tebe veľa mliečka a hlavne zdravíčko pre celú Tvoju rodinku 😵 a mame wolfke želám to samé 😵

mukky
3. aug 2010

sumarizujem,prisla babka 😵,je so s 😵

@bejbypd ahoj,nic o tom nevies,toto je moje prve normalnejsie vyjadrenie 😵 a potvrdi ti to kazdy..

mukky
3. aug 2010

@bejbypd ooo moja,nie,uz nebudem citliva....citlivka zomrela

mukky
3. aug 2010

idem varit aspon rychlo kym tu je babka,uz nie je konecne tak horuco ...

mukky
3. aug 2010

@bejbypd ty zarabas a mas dieta,lebo chces to dieta zabezpeciť a drieš aby si zarobila a este mas aj domacnost na starosti ale niekto nerobi vobec nic,este aj najest dostane rovno pod nos

bejbypd
3. aug 2010

mukky veď nie neviem o tom nič len veď práveže ja som na Teba nemyslela nič v zlom...práve preto čo všetko robím som niekde inde na to aby som sa hádala a ani ty nie si taká aby si sa takto hádala..ty nemusíš nikomu nič dokazovať...

bejbypd
3. aug 2010

nieže sa teraz niekto urazí,napísala som mám rada aj zuzku ona to dúfam vie z mojich príspevkov čo som ohľadom nej a smerujúc k nej už v tejto téme napísala...takže len nechápem prečo si to normálne nevysvetlíte ako dospelé ženy,nikomu nepridá na nálade že tu zhadzujete jedna druhú...fakt to nemyslím v zlom 😉

vinifera
3. aug 2010

@mukky zober si to z reálneho hľadiska. Áno bolo by fajn keby si mala zuzicek kde privyrobiť. Lenže dnes nemajú ani ľudia čo majú možnosť robiť na plný úvazok. Natož ešte ľudia čo by chceli robiť len po tri hodky denne. A navyše tento štát je tak prašivý že pokiaľ poberáš materskú alebo RP nesmieš mať žiaden iný príjem. A keby ti nan náhodou prišli tak už nedostaneš RP. Tak čo pôjde brigádovať niekde na tri hodky. Náhodou ju niekto bonzne a nebude mať nič? A čo by asi tak robila s malým? Svokrovci nepoužiteľný. Jej rodina nepoužíteľná. Priateľ tak isto. A babka je predsa už len stará osoba. Ťažko jej nechať dieťa na pol dna ked už má sama so sebou problém.

vinifera
3. aug 2010

Inal @leelo poobed ten príspevok s tým colníkom bol dobrý 😀 😀 😀
@bejbypd ako v práci? Stíhaš?

nikollette
3. aug 2010

Vini to fakt? Ja som myslela že je to tak, že ked si na MD a nerobíš, tak môžeš dostávať ten zýšený (ak si teda pred tým robila, alebo si platila odvody) a ak robíš popri MD, tak dostávaš ten nižší, nie? A ten nižší sa už nedá viac znížiť, aj keď žena robí. Asi som sa mýlila...

nikollette
3. aug 2010

Bejby, píšeš ako vždy múdro 😉 len asi nie vždy je to také jednoduché...
ako sa máte?

zuziiiicek17
3. aug 2010

@vinifera nechaj tak ...ja sa nepotrebujem pred nikým obhajovať 😉 ona mi náladu nepokazí 😅 😅

bejbypd
3. aug 2010

Rada vás aspoň cez net vidím baby 😵 Viem že nie vždy je to také jednoduché ale nebudem do tejto situácie asi viac zapárať bo najlepšie viete vy kompetentné čo sa deje a stalo a tak....V práci je to fajn už som vedúca zmeny,mám pod sebou pár ľudí roboty síce ako na kostole lebo sezóna je v plnom prúde a tie horúce dni nám dali zabrať,ale je to ok milujem tú prácu...neviem či som Vám písala,ale od septembra idem externe na právo na trnavskú univerzitu,takže ešte začínam aj študovať ako hovorievam,aby som toho nemala málo 😀 miška je úžasná,každým dňom šikovnejšia v školke poslúcha..takže myslím že všetko je tak ako má,aj keď problémy sa vedia vždy vyskytnúť,ale však to poznáte 😉 akurát dnes máme smutno museli sme ísť dať ráno utratiť havina čo mal drahý u rodičov,bola to fenka boxerka no teraz prvého augusta oslávila 11 rokov,ale mala nádory na plúcach,v ústach všade,už nepila ani nejedla...bolo to ťažké bol to viac menej drahého psík a ten mi preplakal celú noc a ráno si ju niesol k veterinárovi so slzami v očiach,naposledy ju bol vyvenčiť už nevládala ani chodiť,strašné...no tak máme smutno doma...

danu
3. aug 2010

Baby poprosim vas rieste si svoje spory cez ip, nie v teme 😉

womenne
3. aug 2010

Hellou pri večeru🙂vini tak mi ešte nepisala tak hadam do večera tu budem mat čas nakuknut,čaka ma totižto halda pradla na žehlenie 😝

Inak s tou pracou ach jo vedela by som napisat svoje,aktivne si hladam už januara a nič,už stracam prehlad kde som zaslala žiadost a kde nie 😢 a to mam skusenosti a potrebnu kvalifikaciu,ale žial je kriza skor vyhodia ako beru a už tobož nie na polovičny alebo zkrateny uväzok.A ja mam posledne tyždne taku depku kvoli tomu až no 😔

mukky maly už kaka v pohode?

zuziiiicek17
3. aug 2010

@bejbypd ahoj moja 🙂 tak to si skvelá 😵 Som rada ,že si spokojná .Akurát dnes som na teba myslela,keď som ťa videla na FB.Škoda havka ,ale lepšie jej bude tam.Veď ešte možno budete mať spolu nejakého 🙂
@danu myslím ,že akékoľvek riešenie skončilo...aspoň z mojej strany 😉

bejbypd
3. aug 2010

Ahoj zuzi no dnes mám voľno, tak som konečne mala viac času aj na internet ako len skontrolovať maily a tak...ale za dve hodky idem do práce bo ideme robiť hárky a máme tam byť všetci a to ráno otváram tak sa mi veľmi nechce...a ešte mám kopec žehlenia, k tomu som sa dnes ešte nedokopala 😝

womenne
3. aug 2010

@bejbypd teraz večer ideš do prace?a čo robiš ak smiem vediet?.)

bejbypd
3. aug 2010

Robím v kaviarni vedúcu jednej zmeny a vždy po skončení každej zmeny sa robia papiere teda hárky a musia tam byť prítomné obe zmeny...no len naša kaviareň je cez týžden otvorená do jednej rána a cez víkend do druhej,ale tak záleží od ľudí 😉