Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
19. júl 2010

@vieraj ahoj,nech to malinkej hned prejde,iste je to len nejaké podrazdenie...

mukky
19. júl 2010

@vieraj baby nepísu cely den....asi su von,len 3 skalné napisali pár omrviniek 😀

mukky
19. júl 2010

@vieraj ak chces tak nám nieco o sebe povedz,nieco viem ale aj tak aby dievcatá ta spoznali 😉

mukky
19. júl 2010

no idem ja na stacionár,hotová samovražda v tom horku 😝 😝 😝 ale S sedí 😅 😅 😕 😕 😕 kludne a pozerá dvd a papá chrumky tak vyuzijem,papa vecer

vinifera
19. júl 2010

@mukky Akože neviem o akom horku točíš. Tu je kosa ako na Kamčatke ...

mukky
19. júl 2010

@vinifera fakt 😕 u n ás je horucava...S je len v plienke celý den a to som sa vecer tesila ze uz je vánok aspon nejaký 😝

off

majab86
19. júl 2010

Ahojte baby. Musim sa priznat, ze som sa sem zaregistrovala kvoli Vam. Citam Vas od zaciatku a pravidelne. Velmi som si Vas vsetky oblubila, no hlavne Mukky. Vdaka Vam som zmenila (dost radikalne)nazor na stravovanie deti. Nie ze by som pred tym ako som Vas zacala citat pchala do maleho vsetko, ale myslela som si ze nie je na tom nic zle ked nieco ochutname skor. No net nikdy nebol moj kamarat a vsade do mna hucali co vsetko ich deti uz vo veku maleho jedli. No skratka ste mi velmi (potichucky 🙂) pomohli. Ak by Vam to neprekazalo, rada by som sa k Vam pridala.

bashenka
19. júl 2010

Ďalšie nálety kobyliek :-P to je super ahoj majab86 ..len škoda že sa viacej vecí teraz odohráva v súkromnej. Ale aj ja som sa vela vecí naučila vďaka koníku, jooo Mukkynka naša 😀

majab86
19. júl 2010

vsimla som si ze ste sa akosi vytratili. 🙂

mukky
19. júl 2010

@majab86 ahoj a dakujem Ti za poklony ale to nemuselo byť,kazdá jedna baba odtial je zlatučká a vedia vsetko co je pre detičky to naj...

majab86
19. júl 2010

Ja viem 🙂 , hovorim ze som si vsetky velmi oblubila. Citam Vas kazdy den. Som si Vas oblubila ako knizku 😀. Dokonca sa mi stalo ze som raz Niky stretla v Avione a som sa na nu usmievala ako koza, no nastastie si to nevsimla. Ale inak som normalna 😀 😀 😀 .

zuziiiicek17
19. júl 2010

Sewas dievcence 😀
@vieraj ,
@majab86 vitajte 😉
Inak nemalo dnes naaaahodou prsat ? Zase nic dofrasa ...horuco ako v pekle ,len daaky debilny vietor dukal...

majab86
19. júl 2010

Ahoj zuzicek dakujem za privitanie 🙂 U nas nebolo velmi teplo a vietor tiez fukal. Mas velmi pekneho synceka.

zuziiiicek17
19. júl 2010

@majab86 heh ,dakujem ,aj Samko je zlatunky 😵
Nejaka som unavena po celom dni ... 🙄 zase pojdem spat ?

womenne
19. júl 2010

@vinifera to mi ani nehovor že tam mate kosu ja sa akuratne v stredu chystam na kysuce tak nech laskavo to slnko vyjde 🤐 inak Ahojte 😀

Neviete ako Niki v nemocke?dufam že ok a z maleho nerobia pokusneho kralika.....

@mukky aj ja som dnes bola vo fitku skoro som dušu vyplula uf zajtra to isti svalovka 😝

vinifera
19. júl 2010

@womenne Tak už sa má vraj otepliť. Niečo svokor nadával 😀 Ale inak je tu fakt chladno. Aspon teda včera a dnes.

womenne
19. júl 2010

No preistotu beriem väčši kufor 😅 kurnik dufam že bude teplo sa chcem zvalit do bazena a vypustit deti na zahradu 😅

mukky
19. júl 2010

@womenne 😀 ja fitko nie,ale doma spon stacio 😝

niki sa ma dobre,su ustretoví vo vsetkom 😀 ,ani hladna nie je po nociach 😀 a ch tam má kamaratov....

bashenka
19. júl 2010

Aj ja už chcem teplo... Nemám rada toto počasie ufúkane..také nijaké 😅 a Niky som už aj ja spozorovala dávno, dávno a nešlo mi do hlavy že kde som ja ju už videla😀 a až neskor že kooň:-P malinká už hajinká... A my sa ešte skočíme do mekáču, nejaká som hladná
😅

mukky
19. júl 2010

@bashenka takze mama postrazi malu? 😀 super
a co si si pókupila vsetko?

vieraj
19. júl 2010

@zuziiiicek17 dik za privitanie 🙂

mukky
19. júl 2010

@bashenka už si ako nikuška 😀
juj tej sa asi čká 😀

mukky
19. júl 2010

niki nemoze vela pisat sms a volat uz vobec nie ☹ ,lebo ma slabu baterku a tam sa nedá nabíjať 😔

vieraj
19. júl 2010

Byvame v 3-oj izbovom byte s mm a s dcerkou. teraz som na materskej, ale inak pracujem v socialnej poistovni v TN. Nikolku sa snazim stravovat zdravo a stale ju dojcim. co to som si v teme precitala o vas,a velmi sa mi paci, ze ste take zbehle a sikovne baby.

mukky
19. júl 2010

@vieraj zuzicek asi drichme 😕 abo je na valalu zábava 😀

vieraj
19. júl 2010

takze pisem nieco o sebe, co ma napadne 😀

mukky
19. júl 2010

@vieraj dakujeme,sa zabijeme ked sme dobréééé? 😕 😀

mukky
19. júl 2010

@vieraj už si písala že malá ti dobre nepapká...a ako je to so spankom,nocnickom pripadne a tááák? 😀

vieraj
19. júl 2010

vsak to, take sikulky nie su tusim v ziadnej teme....

vieraj
19. júl 2010

no veru nepapa, je to des, musime citat knizky a spiievat, niekedy je to dost namahave